Yeni Acemiler Buraya

evet aynen öyleee gerçekten beni düzeltecek biri lazım

canım çok sağol dediklerini düşüncem ...tekrar konuşalım bu defa çözdün beni:) iyi gecler öptüm

aslında tam olarak öyleyim zaten aynılarını erkek arkadşaımda söylüyo

şimdi yat dinlen güzel ol güzellik sana lazım sonra uzun uzun konuşuruz canım erkek arkadaş iyi çözmüş seni erkekler aslında kolay çözemezler gözüme girdi şimdi deki ben herşeyin üstesinden gelecem okulumuda bitirecek işede girecek nişanda yapacam herşey elimde de bunu için herşeyi yapacam de ben kendime sahip çıkacam artık de başını yastığa mutlu koy sevdiğin erkeği düşün dua nı et yarın yeni bir sabaha gözünü ac hiç bir şeyin seni yıkmasına izin verme ben keyfimi bozmyacam artık de hadi canım iyi uykular a.s.hihoyyytdelikafadulden:dancepuyorumnanaktankaydirigubbakcemile3:jeyyar:

sanada iyi uykular hadi bakalım dediklerini yapayım kaydirigubbakcemile5 opuyorumnanaktan iyi gecelr

kızlar hadi gelin fazla vaktim yok sizi özledim gelinde biraz sohbet edelim bekliyom

şehir dışındalar eşini getirip bırakck doğum yaklaştığı için rahat ettir şu bu telefonda bana liste yaptırdı nerdeyse şunu yapacan bunu yapacan diye..hepsine peki dedim telefonu kapamadan öncede ya bu arda biz eylül gibi döneriz eve senide alacaz yanımıza bebeğe sen bakıcan diye tutturdu bende hayır dedim mecbursun şu bu derken ben gerildim o da gerildi suratıma kapattı...sinirden küplere bindim zaten eşiylede anlaşamıyoz beni delirtmek için uğraşıyo millet

canım oyuna geliyorsun ya biraz pzıtif ol bunu yapamıyorsun gerken davranıyorsun bu çok yanlış canım evet de tamam de olur neden olmasın de onu zamanı geldiği zaman yok de bak şimdi bunlar evde konuşmuşlardır mutlaka böyle böyle yaparız diye yengende hayattta kabul etmez demiştir abinde eşşek gibi kabul edecek demiştir yengende görürsün demiştir ve bravo yengeni haklı çıkardın ama bir düşün sen peki abi deseydin ne olacaktı ben söyliyim yengen soracaktı ne dedi abinde yok dedi yengende ben demedimmi sana der abinde erkekliği tutar sözünü geçirmeye mutlaka sağlar ama sen sen nasıl istersen abi deseydin yengen derdi ne dedi evet dedi yengen yaaa der abinde kızın günahını aldın der ve yengen fesat sen ise gerçek kız kardeş olurdun ve abiler kız kardeşlerini çoook sever ama asi bir kız kardeşede hep çektirirler işte ben sana diyorumya rol yapamıyorsun için dışın bir ama bazen rol yapman gerekir canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…