Yengem abime karşı ilgisiz ve sürekli kavga edip küsüyor

Sen iyi misin ? Lohusa kadın bilemezsin belki lohusalık depresyonunda bile olabilir. Böyle birinden için konu sahibi resmen fesatlıkla laf söz peşinde evliliklerinin yatak odasına kadar girmeye çalışmış siz konu sahibini mi savunuyorsunuz ?
Bakın bunu yazabilirsiniz işte.yengeniz yeni doğum yapmış belki lohusalık depresyonundadır vb gibi.Bu diğer boş bir yorumdan daha faydalıdır.Burada her yazan yardım isteyeni hemen fesatlıkla falan suçluyorsunuz.Ben sizin gibi bakmıyorum.Yapabileceğim varsa kötü insana bile yardımcı olmaya çalışıyorum

Bu kötü aksi nalet kadınlar hep iyilik meleği erkolara geliyor.
Bu erkolar hep mağdur, yaşadığı evde temizliğe yalapşap yardım ediyor yazık
Yaşlandığı veya genetikten değil saç baş beyazlıyor dökülüyor
Evde bebek olduğu için uykusuz asla değil kadın odaya almıyor
Sevmiyor ama sevmediği kadınla sevişip bebek yapıyor
Allahım ne zor erkoların işi Ya Rabbim
Kız kardeşleri ile dedikodu ay sohbet edip iki karısını çekiştiremiyor
Erkolar canı isteyince şak telefonu kapatamıyor yazık ya ne çileler ne çileler
Doğurmuş bebek emziren işe giden eve yemeğe bebeğe yetişen bencil karıları terapiyi bırakıyor çünkü gıcıklık
Sen ıslah et bu kadınları
Karısı ile birlikte dışarı çıkıp iki bardak çay içti diye Best koca plaketi vermek lazım kıymet bilinmiyor

Son düzenleme:
Size burada akıllı uslu yorumlar çıkmaz.Görüyorsunuz işte.Sadece doğru dürüst faydalı yorum yapacaklarına böyle absürd cevaplar verirler.Bence abiniz yengenizle değilde kendisi uzman gitsin ne yapabilirim ne yapmalıyım diye.Belki sizin kendisinin görmediği bir şeyler vardır uzman görür şöyle şöyle yap der yol gösterir.
Ama anlattığınız kadınlardan var çok.Dünya sadece onların etrafında dönüyor sanan.Bu eşle abinizin işi zor onu söyleyim.
Hiç mi çocuk doğurduktan sonra zor zamanlar geçirmedin ? Abinin berbatlıklarını anlata anlata dilimizde tüy bitti de hadi kadının da gerçekten mutsuz olduğunu ve ilişkiyi zora soktuğunu varsayalım ne yani lohusa kadın yapamaz mı ?? Eşi adam olup evinin her detayını fesat görümceye vermeden karısının yanında olamaz mı ? Çok mu zor bir çocuk yaptıktan sonra evliliği tekrar zamanla yavaş yavaş yoluna koymak ?
Ben kv deyim.İki tane büyük abla görümcem var.İki eltim var.İnanın hiç bir sorunumuz yok.Arada olmaz değil ufak tefek şeyler.İncir çekirdeğini doldurmayacak.Herkes olgun işini bilir.Hemen evlen boş durma vb saçma sapan cevaplar.Bu gelinlerden yok mu neler neler var.Erkeklerden yok mu var.Varsa öneriniz onu yazın.Boş boş şeyler yazmayın
Sizin görümceleriniz iyi diye herkesi öyle sanıyorsunuz sanırım. Tekrar söylüyorum konu sahibi kendi anlatımıyla net her haltın altını didikleyen fesat biri. Yok salonda yastık battaniye görmüşte ayrı yattıklarını anlamış. SANA NE ? milletin yatak odasından derken haksız mıyız ????

Ben kv deyim.İki tane büyük abla görümcem var.İki eltim var.İnanın hiç bir sorunumuz yok.Arada olmaz değil ufak tefek şeyler.İncir çekirdeğini doldurmayacak.Herkes olgun işini bilir.Hemen evlen boş durma vb saçma sapan cevaplar.Bu gelinlerden yok mu neler neler var.Erkeklerden yok mu var.Varsa öneriniz onu yazın.Boş boş şeyler yazmayın
Bana göre de sizin yorumunuz boş, ama yazmayın demeyecek kadar da saygı çerçevesinde konuşma edebine sahibim. Burası herkesin fikrini beyan ettiği bir forum. Canım ne isterse belli kurallar çerçevesinde yazarım sizden izin alacak halim yok.

Hiç mi çocuk doğurduktan sonra zor zamanlar geçirmedin ? Abinin berbatlıklarını anlata anlata dilimizde tüy bitti de hadi kadının da gerçekten mutsuz olduğunu ve ilişkiyi zora soktuğunu varsayalım ne yani lohusa kadın yapamaz mı ?? Eşi adam olup evinin her detayını fesat görümceye vermeden karısının yanında olamaz mı ? Çok mu zor bir çocuk yaptıktan sonra evliliği tekrar zamanla yavaş yavaş yoluna koymak ?

Sizin görümceleriniz iyi diye herkesi öyle sanıyorsunuz sanırım. Tekrar söylüyorum konu sahibi kendi anlatımıyla net her haltın altını didikleyen fesat biri. Yok salonda yastık battaniye görmüşte ayrı yattıklarını anlamış. SANA NE ? milletin yatak odasından derken haksız mıyız ????
Ya uğraşma ununu elemiş eleğini asmış yapılan varsa da unutmuştur :KK70:

bende aynısını sordum kendisine. her zaman böyle değillerdi. Mesela uzun bir süre mutlular ufak tefek kavga da olsa sonra uzun bir süre cozutuyor. Yengem de abim de istiyordu çocuk sahibi olmayı. daha çok abim diyebilirim. Öyle bir döneme denk geldi galiba.
İşte bu çocuk oyuncağı değil, böyle anlaşamayan ve sürekli kavga eden insanların çocuk yapmaması lazım koştura koştura. Size gelince insanların özel hayatlarına bu kadar burnunuzu sokmayın, abinizin karısını bu kadar sorunlu şekilde yansıtması hiç normal değil.

ev işlerine yardım etmek diye bişey yok
o evde beraber yaşadıklarına göre ev işlerini ortaklaşa yapmaları lazım.
ev işleri kadının görevi değildir. iki bulaşık yıkayıp yediğin tabağı kaldırmak, bir iki iş yapmak lütfetmek değil
"yardım" kafasından çıkmak lazım
eşit iş bölümü yapılmalı. kim hangi ev işini daha iyi yapıyorsa ona göre
yemeği kim daha iyi yapıyorsa o yapacak
temizlikte kim daha iyiyse o el atacak
mesela yenge mutfakta yemek yaparken abin çamaşırları makineye atacak, çıkarıp asacak, katlayacak
yenge ortalık toplarken abin toz alacak
abin mutfak dolaplarını düzenlerken yenge banyo temizliği ile ilgilenecek
sofrayı beraber kurup beraber toplayacaklar
biri dışarı alışverişe giderken diğer ütü yapacak falan
yok öyle kadından iş beklemek. hele ki çalışan kadından? asla!
üstelik bebekleri var. kadın demek ki hem çalışıp hem bebekle ilgilenip hem de ev işlerinin üstüne kalmasından bıkmış
öyle yediğini içtiğini toplamakla, ara sıra bir iki işin ucundan tutmakla olmuyor
ayrıca ufacık bebeği anneye atıp camiye sohbete gidip telefonu sessize almak demek değil evlilik
ortada ufacık bir bebek var, sohbet bebekten daha mı önemli?
neden sessize alıyor o telefonu?
titreşime alsın, aradığında da en azından telefonu açamıyorsa bile mesajla dönüş yapıp "sohbetteyim acil bişey mi oldu?" desin
yani ince düşünceli olmayan biriyle evlilik çok zor
üzüldüm ben yengenin haline
kaldı ki evinin içinde yaşanan, karısıyla ayrı yattıklarına varana kadar her şeyi bir aile bireyine anlatan adamdan hayır gelmez
insanın bi özeli vardır, bi cinsel hayatları kalmış anlatmadığı. onu da anlatır sana yakında merak etme

Ya benniyeyse anlasılmayan bır kadın gordum sadece abınızın sıze anlatması cok yanlıs kendınız anlatırken bıle sadece yengenızı gönmüş abinizi övmüşsünüz o kadar mukemmel olsa esıde tatmın olurdu sızde kadınsınız kendınızı onun yerıne koyun bence bıraz hayattan beklentılerı farklı olabılır evet abınız sohbetteyse sessızdeyse tıtrıyor sonucta tel mesaj atabılır esıne donebılır ulasmak ıstemesı cok normal degıl mı mesela Ev ısıne yardım etmesı degıl ev ısı yemek yapması gerekır abınızın zaten tek sorumlılugu calısmak para kazanmak olamaz yengenız onuda yapıyormus zaten yanı bence aıle terapısı onerın abınıze ıkı tarafta kusurlarını ıletısım kurarak gorup duzeltebılır bence sızede artık anlatmamalı sız gorumcesınız nolursa olsun

Niye elin kadınına başkasının evliliği için öneri yazalım yahu? Koskoca kadınsınız bunu idrak edemiyor musunuz?

Bakın bunu yazabilirsiniz işte.yengeniz yeni doğum yapmış belki lohusalık depresyonundadır vb gibi.Bu diğer boş bir yorumdan daha faydalıdır.Burada her yazan yardım isteyeni hemen fesatlıkla falan suçluyorsunuz.Ben sizin gibi bakmıyorum.Yapabileceğim varsa kötü insana bile yardımcı olmaya çalışıyorum
Aaaa iyilik meleği 🥰

Siz çat kapı evine mi gidiyorsunuz? Salonda yastık yorgan görecek kadar erken üstelik...

Hemşire kadın neden ücretsiz izin almadı? Sevgili abiniz evi 2 yıl geçindirseydi ya... Ev işi bebek zor geldiğine göre... ;Yeni yeni ek gıda almaya bağlayan,dişleri yeni yeni çıkan bebek, hele o atak zamanlarını çok olduğu dönemde geceleri bebekle yengeniz de full uyanıktır. Abinize söyleyin geceleri uzun aylar boyunca uyumadan işe gitmeyi denesin. 1 haftayı doldurmadan kafayı yer 😁. Sinirli huysuz olması gayet doğal.

Son olarak abinizin derdini dinlemek güzel geliyor olabilir. Ama taraflı dinleme oluyor böyle. Yengen kimbilir burada konu açsa neler der... Size değil de ya psikoloğa yada yakın erkek arkadaşına anlatsın.

Böyle yazınca kendi kendinizi mutlu mu ediyorsunuz.İlginç bu sosyal medya.Normal hayatta yapamadığını burada yapıyor sanki.Gülüyorum gençler bunlara.Bunlar boş işler.Biraz geliştirin kendinizi
Yok ben hep mutluyum, buraya yazmama gerek yok. Kendinizi komik duruma düşürdünüz biz de durumla eğleniyoruz. Ne tarafımı geliştirmemi önerirsiniz? Yanlarımdan başlayayım diyorum ben 😂

Niye elin kadınına başkasının evliliği için öneri yazalım yahu? Koskoca kadınsınız bunu idrak edemiyor musunuz?
Burası yardım isteme platformu yardım istemiş.Onu yazabilirsiniz elbette.Ama bunun bile yazılış üslubu vardır.
Bu arada haddiniz değil bana idrak edemiyor musunuz demek.Kendinize gelin.

Böyle yazınca kendi kendinizi mutlu mu ediyorsunuz.İlginç bu sosyal medya.Normal hayatta yapamadığını burada yapıyor sanki.Gülüyorum gençler bunlara.Bunlar boş işler.Biraz geliştirin kendinizi
Kusura bakmayın ama sınırları aşmış bir görümceye yazdıklarınız sizin de aynı zihniyette olduğunuzu gösteriyor , oysa ki yaşını başını almış bir kayınvalideden " lütfen gelininize ve abinize, onların evine , evliliğine müdahale etmeyin, karışmayın" demenizi beklerdim . Gelin demek kayın ailenin her türlü sınır bilmezliğine katlanmak demek değildir...

X