Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Onu yapacam inşallah, çok azimliyim bu konuda nadiren kaytarmalar olabilir
Yap yap bol proteinli kaçamak sıfır yapcan ama. Her yer gidiyor da o göbek zor anam bende de var bir adet ugrascaz

Yap yap bol proteinli kaçamak sıfır yapcan ama. Her yer gidiyor da o göbek zor anam bende de var bir adet ugrascaz
Birde son öğünü mümkün olduğu kadar erken yapıp gece kesinlikle bir lokma salata bile yememek lazım . Uzman doktordan dinledim videosunu bir ara atarım buraya . Gece özellikle göbek Bel bölgesinden eriyormuş yemezsek

Çok az var aslında ama dümdüz istiyorum, kas olsun böyle üff
Olur olur dert etme :))) mekik çek bol bol karın kası üzerine egzersiz yap ve diyetle berbat üff olursun. Keşke benim de az olsa :)))

Annemlere ıslak kek yaptım, bu saatte getir yiyeyim diyor kadın
Anneni gruba alalım
Evet benim montajlı resmim orijinalini koyarım bi ara
Maşallah maşallah
Dümdüz karın için ennnn önemli şey diyet. Dünyanın sporunu da yapsan yağ yakıcı bir diyet yapmiyorsan o karın asla eriyip düz olmuyor.
Evet karın kası mutfaktan geçer diye de bir söz var %70 yediklerimiz %30 spor diye biliyorum bende.

Çok az var aslında ama dümdüz istiyorum, kas olsun böyle üff
Ya eğer böyle sezeryan göbeği gibi biseyin yoksa hafif diyosan o zaman kas yapcan spora yonelcen. Yaparsın ama uzun bir süreç pes etme

Ya eğer böyle sezeryan göbeği gibi biseyin yoksa hafif diyosan o zaman kas yapcan spora yonelcen. Yaparsın ama uzun bir süreç pes etme
Yok ben hiç doğurmadım normal göbek, yiyince fazla çıkan tiplerden, aşırı yok ama sıkı ve düz olmasını istiyorum pes etmyeecem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…