Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Biz daha güzeliz merak etme :))) Ben kendimi her halimi beğeniyorum ( yalan ) sağlıklı olmak için zayıflamak istiyorum ( külliyen yalan)
Ben o kızdan daha güzelim bence kendimi çok beğenirim de göbek sevmiyorum dümdüz karın çok severim
Bu arada bence çok güzelsin

Aa ramazanda çünkü ilk günler sıkıntı oluyor sonrası alışılıyor ama sen alışamıyorsan demek ki migrensel farklı bişey var
Sanırım çatlasada patlasada tutucem aralıklarla tutarım bende

Ben o kızdan daha güzelim bence kendimi çok beğenirim de göbek sevmiyorum dümdüz karın çok severim
Bu arada bence çok güzelsin
Oy kuzum benim teşekkür ediyorum buradaki fotom montajlı ama öncekinden gördüysen eh idare ederim işte . Önemli olan kişiliğimiz . Bende göbeğimi sevmiyorum geri kalan kısmımdan memnunum

Doğru ya sormayı unuttum dümdüz karın için hangi sporu önerirsiniz arkadaşlar M MissHayaLet
Dümdüz karın için ennnn önemli şey diyet. Dünyanın sporunu da yapsan yağ yakıcı bir diyet yapmiyorsan o karın asla eriyip düz olmuyor.

Oy kuzum benim teşekkür ediyorum buradaki fotom montajlı ama öncekinden gördüysen eh idare ederim işte . Önemli olan kişiliğimiz . Bende göbeğimi sevmiyorum geri kalan kısmımdan memnunum
Aynen öyle önemli olan insanın karakteri, hepimiz güzeliz

Dümdüz karın için ennnn önemli şey diyet. Dünyanın sporunu da yapsan yağ yakıcı bir diyet yapmiyorsan o karın asla eriyip düz olmuyor.
Aynen öyle katılıyorum. Benim karnım eriyor ama asla dümdüz olmicak ona üzülüyorum bende ((( 2 kere sezaryen doğum yaptım çok kötü oldu çoook

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…