Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Biz daha güzeliz merak etme :))) Ben kendimi her halimi beğeniyorum ( yalan ) sağlıklı olmak için zayıflamak istiyorum ( külliyen yalan)
Ben o kızdan daha güzelim bence 😁 kendimi çok beğenirim de göbek sevmiyorum dümdüz karın çok severim😋😋
Bu arada bence çok güzelsin

Aa ramazanda çünkü ilk günler sıkıntı oluyor sonrası alışılıyor ama sen alışamıyorsan demek ki migrensel farklı bişey var
Sanırım çatlasada patlasada tutucem aralıklarla tutarım bende :KK53:

Ben o kızdan daha güzelim bence 😁 kendimi çok beğenirim de göbek sevmiyorum dümdüz karın çok severim😋😋
Bu arada bence çok güzelsin
Oy kuzum benim teşekkür ediyorum 🥰🤗 buradaki fotom montajlı ama öncekinden gördüysen eh idare ederim işte . Önemli olan kişiliğimiz . Bende göbeğimi sevmiyorum geri kalan kısmımdan memnunum 🤭

Doğru ya sormayı unuttum dümdüz karın için hangi sporu önerirsiniz arkadaşlar M MissHayaLet
Dümdüz karın için ennnn önemli şey diyet. Dünyanın sporunu da yapsan yağ yakıcı bir diyet yapmiyorsan o karın asla eriyip düz olmuyor.

Oy kuzum benim teşekkür ediyorum 🥰🤗 buradaki fotom montajlı ama öncekinden gördüysen eh idare ederim işte . Önemli olan kişiliğimiz . Bende göbeğimi sevmiyorum geri kalan kısmımdan memnunum 🤭
Aynen öyle önemli olan insanın karakteri, hepimiz güzeliz 🙏🏻😋🥰

Dümdüz karın için ennnn önemli şey diyet. Dünyanın sporunu da yapsan yağ yakıcı bir diyet yapmiyorsan o karın asla eriyip düz olmuyor.
Aynen öyle katılıyorum. Benim karnım eriyor ama asla dümdüz olmicak ona üzülüyorum bende :KK43:((( 2 kere sezaryen doğum yaptım çok kötü oldu çoook

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X