Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Onu yapacam inşallah, çok azimliyim bu konuda nadiren kaytarmalar olabilir 💙🙏🏻
Yap yap bol proteinli kaçamak sıfır yapcan ama. Her yer gidiyor da o göbek zor anam bende de var bir adet 🤣 ugrascaz

Yap yap bol proteinli kaçamak sıfır yapcan ama. Her yer gidiyor da o göbek zor anam bende de var bir adet 🤣 ugrascaz
Birde son öğünü mümkün olduğu kadar erken yapıp gece kesinlikle bir lokma salata bile yememek lazım . Uzman doktordan dinledim videosunu bir ara atarım buraya . Gece özellikle göbek Bel bölgesinden eriyormuş yemezsek

Çok az var aslında ama dümdüz istiyorum, kas olsun böyle üff
Olur olur dert etme :))) mekik çek bol bol karın kası üzerine egzersiz yap ve diyetle berbat üff olursun. Keşke benim de az olsa :)))

Annemlere ıslak kek yaptım, bu saatte getir yiyeyim diyor kadın
Anneni gruba alalım 🤣
Evet benim montajlı resmim orijinalini koyarım bi ara 🥰
Maşallah maşallah 🧿 🥰
Dümdüz karın için ennnn önemli şey diyet. Dünyanın sporunu da yapsan yağ yakıcı bir diyet yapmiyorsan o karın asla eriyip düz olmuyor.
Evet karın kası mutfaktan geçer diye de bir söz var🤪🤣 %70 yediklerimiz %30 spor diye biliyorum bende.

Çok az var aslında ama dümdüz istiyorum, kas olsun böyle üff
Ya eğer böyle sezeryan göbeği gibi biseyin yoksa hafif diyosan o zaman kas yapcan spora yonelcen. Yaparsın ama uzun bir süreç pes etme

Ya eğer böyle sezeryan göbeği gibi biseyin yoksa hafif diyosan o zaman kas yapcan spora yonelcen. Yaparsın ama uzun bir süreç pes etme
Yok ben hiç doğurmadım normal göbek, yiyince fazla çıkan tiplerden, aşırı yok ama sıkı ve düz olmasını istiyorum 😂pes etmyeecem😍

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X