Yaza Merhaba Çekilişi

doğum günümde öyle bir sarıldım ki çocuga arkadaşlıktan mıdır diye düşünemez artık o ihtimali kaldırdım ortadan işte bakıyorsa eğer açıkça konuşsa keşke, pazartesi gidiyorum ankaradan bi daha ne zaman gelirim bellli degil, çok kopacagız birbirimizden

ayy cnım sen ankaradan ayrılmadan açılsa bari ayrıldıktan sonra çok zor olur yüzyüze olmadan açılmak

sen sarılınca o ne yaptı gülümsedimi oda sarıldımıı yoksa şaşkınmı baktı.Şaşkın bakmadıysa sorun yok kesin demektir

sen sarılınca o ne yaptı gülümsedimi oda sarıldımıı yoksa şaşkınmı baktı.Şaşkın bakmadıysa sorun yok kesin demektir

ya ben tam telefonla konuşmak için çıkıyordum onu gördüm mekana giriyormuş resmen atladım bi arkadaş vardı onun arkasında ohaa dedi, benmki de güldü sarıldı oda ben supriz yapcaktım sana yaa, neden yakaladın beni burda dedi bende en güzel suprizi yaptın zaten dedim bi daha 1.5 saat kaldık işte hep benm yanıma oturdu benmle konuştu ( masadaki herkesi tanıyordu ) hatta bi ara telefonuma msj gelmişti ona bakıp cevap yazıyordum kızlar görüş o da benm tele bakıyormuş yandan yandan işte umutlanıyorum bu sebeplerden ama olmayınca olmuyor demek ki

bak sen şuna daha bişey olmadan telefonlarını izliyor demekk ay ne tatlıı :)))) Anlatırken bile heycanlanıyorsun farkediliyor bak bu :))) Bence sana deger verdıgınıaçıkca gösterıyor çocuk artık bundan gerisi ikinize kalmış kim dayanamayıp önce açılacak merak içindeyim

ben açılamam ondan eminim, ancak belli ederim işte o da anlarsa artık şansıma

dualarım senınle ama hayırlısıysa olsun gelişmelerini takipteyim benım bıle yuzumde gulumsetme oluşturan bir konu oldu hayırlısı olsun :))

aynen canım tabiki hayırlısıysa olsun hep öyle dua ediyorum ben ben sana gelişmeleri haber veririm

günaydın kızlar

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

günaydıınnn

Selam kızlar nabersiniz

şişşşşttt noluyo bakim

naber kızlarrr. yeni hafta başı.. .
Hala dıyorum abuk subuk uzaya çıkam düşünceleri yerine pazartesiyi cumaya bağlayan bir gece yapsa ya şu bilim adamları. Cok tutar valla.
Hastayımmmmm:2:.

günaydın kızlar iyi haftalar

çok yorgunum dün evin altını üstüne getirdim fena yoruldum üstüne spor yaptım evde dökülüyorum resmeneşimle bugün spora yazılacaz bakalım kıştan beri yazılacaz diyoruz bugün inş yine fikir değiştirmeyiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…