Yaza Merhaba Çekilişi

heheheh ben de artık iki bebeğin birini sırtıma birini göğsüme bağlar amazon kadınlar gibi gelirim daireye

ahhaaa aslında daireye getırebılsek bebegı ne guzel olur....

hehee yeak yaa ben oda arkadaşım hamileyken hamile kaldım...
diğer arkadaşlar rahatsız oldu bayaaa işte burası çocuk bahçesine dönücek bilmem ne diye laf soktular sanki dairede büyütcez çocukları
bizim ev kredisi var olmasa ücretsiz izin düşünürdüm ama çok zor...
birde doğum izni bitince 6 ay 3 saat, 6 ay 1.5 saat izin varya...
o ilk 6 ay öğlen 12den sonra kaçmayı planlıyorum eve

sımdı oğleden sonra mesai 4 saat ya benım müdür o 1 saat için gel der.. Gerçi pazarlık sünnetir. Oturcam masaya.. Yirsennn anammm dicem.Şu anda benım yaptığım işi bilebilen yok. vaçgeçemez benden .
tek bayan olunca cok zor canım ya

4 saat evet ama benim mesela işyerinden eve gitmem 1 saati buluyo..git dön yapamam zaten..e 2te çıksam 1 saati yolda geçicek 2 saat mi kullanmış olucam yani..
ben iki bebek diye çıkar giderim 12 de valla..
inşallah sağlıkla o günleri görürsek...
tek bebeği olanlar da bizde hep öğleden sonra çıkıyolar...
şimdi yeni doğum yapan biri var bakalım o nasıl yapıcak ona göre davranıcam...
tek bayan zordur canım haklısın...

ahh ah bende kara kara onu düşünüyorum...4.5 ay iznim olucak benim inşallah..
ama 30. haftada ayrılıcağım için 6-8 haftası yanıcak..kaldı geriye 2.5-3 ay...
3 aylık bebeği nereye kime bırakıcan
Zeynep senin daha fazla olacak doğum iznin biliyorsun dimi çünkü ikiz bebeğin olacaktek hamileliklerde 8 hafta doğum öncesi 8 hafta doğum sonrası ikizlerde 10 hafta doğum öncesi izin oluyor

bende bebeğimi kimselere bırakamam diyorum hepeltimin kızını görüyorum düşüyor kalkıyor anası başında olduğu halde biz yokken kuzularımız ne yapar off çalışan anne olmak zor cidden allah sizin yardımcınız olsun gelecekte de bizlerin yardımcısı olusn

evet canım +2 hafta fazladan veriyolar sağolsunlar
ama 30. haftada büyük ihtimalle ayrılırım doğum iznine çünkü 7 aylık karın dokuz aylık gibi oluyo şekilde görüldüğü üzere...
buyrun 7 aylık ikiz bebek göbişi...

senelik izinlerini falan kullansan cnmiçin o kadar iyi borcunuz varmış çalışmakta zorundasın ama biraz daha serpilip ondan sonra bırakmak daha kolay olur sanki:26:

senelik izinlerini falan kullansan cnmiçin o kadar iyi borcunuz varmış çalışmakta zorundasın ama biraz daha serpilip ondan sonra bırakmak daha kolay olur sanki:26:

bu sene kullanmam gereken 15 günüm var yoksa yanıcak..
aslında doğum iznini 35. haftaya kadar sarkıtabilirsem iyi olucak 5 hafta daha fazla kuzularla vakit geçirebilirim..
30-35. haftalar arasındada bu 15 günlük iznimi kullansam 10 günde rapor alsam işe sadece 1 hafta gelsem diye düşünüyorum..
ama doktor 30 dan 35e kadar çalışabilir diye rapor verir mi ikiz bebek te bilmiyorum..
eğer vermezse 15 günüm yanar..bunları düşünüyorum kaç gündür...
seneye ocaktan sonrada toplam 40 gün iznim olucak..
annem gelicek bir süre o bakar idare edicez artık...
ev kredisini ben ödüyorum canım ben eşimin neredeyse iki katı maaş alıyorum eğer ücretsiz izin alırsam asla geçinemeyiz onun maaşı sadece krediyi öder....

derler ya bebiş rızkıyla gelir diye senin bebeklerin doğar doğmaz çift çift gelsin nasipleriniz rızklarınız inş borç olunca zor bu işler ama rabbim bir çıkar yol mutlaka karşınıza çıkarır cnm

amin canım annem bakar ama annemın basında da 93 yaşında anneannem var hasta şu anda. O yüzden benım bakmam lazım.Kv'de bakar severim de çok ama o da biliyorsunuz kalp ameliyatı olacak temmuzda (bu seferde kaçmazsa)ocaga kadar toplarlanırsa o gelir..

idare edeceğiz canım bir şekilde bakarsın o zaman başka bir rızık kapısı açılır.Benım eşimde iş değiştirmeyi düşünüyor o araya denk getirirse bende sanırım izin mizin alamam.

inşallah canım eşimin maaşına zam yapsalar ya da memur olsa o da düşünmem ama şimdi yapıcak bir şey yok...

püffff keşke memur olsalardı onlar daaa

sorma benım ki bahsız bedevi...TEDAŞ ta çalısıyordu.Çok iyi maaş alıyordu. Sonra özelleştirme malum bunlara dediler. 'ya bizimle calışın ama iş guvenceniz yok yada 3 te1 maaşa devlette geçin iş güvenliğiniz olsun' O zamanlarda nişanlıyız. İşsiz kalacagıma devlete geçerim dedi eşim. Şimdi hırs yapmış durumda uzmanlık sınavına hazırlanıyor.

herkese günaydın afyonda iki gündür sıcak çok şükür hırkasız çıkıyoruz dışarıya
kv bende onun ev tamiratta bır süre bizimle gunduz evin tamiratına gdııyorlar ben de evde yemek yapıyorum onlara güzel geçiyor şükür ama eşim yorulacak bir süre inşallah ustalar hemen halleder
dün iki bölüm güneşi beklerken izledm yine ergenlerle takıla takıla ergenlık yıllarıma döndüm vala öğrencilerle bol bol fotoğraf çekindik dün ummadıgım öğrencıler vedalaşmaya geldi çok sevındım işimi sevıyrmm
benden haberler böyle arkadaşlarr gamze bu arada fotoğraf harika sarı saçı yakıştırdıgım nadir kişilerdensin
hemşerim delyy nin hesap pasif olmuş hayrola??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…