Yaza Merhaba Çekilişi

uzun zamandır bende istiyorum pikniğe gitmeyi gel gelelim gidicek yerler çok uzak ah şöyle yayılmak lazım şimdi çimenlere serin serinn :)

yaa bizim de arkadaşlar arasında arabası olan olmayınca resmen metrolarda rezil olduk yaa 8.30 da çıktık dönüş için, 10.30 da ancak girebildim eve o yorgunlukla da hiç çekilmedi yani

yaa bizim de arkadaşlar arasında arabası olan olmayınca resmen metrolarda rezil olduk yaa 8.30 da çıktık dönüş için, 10.30 da ancak girebildim eve o yorgunlukla da hiç çekilmedi yani

yaa olsun deger bence canım yinede :) Araba olmayınca cidden çok zor.Bizde o yüzden gidemiyoruz piknik için malzeme falanda göturmek gerekiyor malum

yaa olsun deger bence canım yinede :) Araba olmayınca cidden çok zor.Bizde o yüzden gidemiyoruz piknik için malzeme falanda göturmek gerekiyor malum

biz öğrenci işi olunca herşeyi marketten aldık tabi plastik çatal kaşık falan ama gitmesi ve dönmesi zulumdu işte ama ordaki eglence için degdi valla

biz öğrenci işi olunca herşeyi marketten aldık tabi plastik çatal kaşık falan ama gitmesi ve dönmesi zulumdu işte ama ordaki eglence için degdi valla

daha iyi ki kullan at çöpe onunlamı ugrasıcaz birde tabaktı çanaktı ama ben gitmişken magal istiyorum O yüzden en azından mangalı taşımak gerekiyorr. 1,5 yıldır gidicem inş giderım yakında hazır yazda geldii

Bu arada senin bir konun vardı ne oldu o :) merak ediyorum hani birisinden bahsediyordun

mangal yaptık biz ama gittigimiz yerde barbeküler vardı zaten o koca mangalı taşımadık da telini götür, kömürünü al, maşası o su busu bi sürü yük oluyor yine yaa

hee o kişiyle hala aynı çekimsetlikde devam ediyoruz işte yarın görüşecegiz ama

ileride keşke bu kadar vakit kaybetmeseydik deyip gülüşceksiniz bak demedi deme Ahh güzel şeyler bunlarr

ileride keşke bu kadar vakit kaybetmeseydik deyip gülüşceksiniz bak demedi deme Ahh güzel şeyler bunlarr

arada arkadaşlık var işte benm çekindigim şey bu :26: onun neyden çekindigini bilmiyorum açıkçası sanki benden hoşlanıyor gibi de geliyor ama yanılıyor da olabilirim, ama inşallah dedigin gibi olur, ileride güleriz bugünlerimize

ilk sana kaldıgı yerden talih v.s diye söylemişti daha o zaman demiştim seni yokluyor diye .Oda arkadaşlıktan çekiniyor bence Kazara eline falan dokun gülümseyecektir kanımca :)))

ilk sana kaldıgı yerden talih v.s diye söylemişti daha o zaman demiştim seni yokluyor diye .Oda arkadaşlıktan çekiniyor bence Kazara eline falan dokun gülümseyecektir kanımca :)))

yarın ne güzel başbaşa görüşecektik biz, baya bi netleşir kafamda bişeyler bende rahat davranırım ki o da anlar diye düşünüyordum kii istanbulda aylardır görüşmedigi bir arkadaşı gelmiş ve pazar günü benimsin demiş bugun aradım bende yarın ne yapacaz diye o zaman söyledi, bende görüşmeyelim o zaman dedim, sert konuşuyorsun diyor bana dedim sen zor durumda kalma diye dedim :26: olmaz ben seni görmek istiyorum, ama yanımda arkadaşımda olacak, sen geleceksin bi kahve içecez ve görüşecez konu kapanmıştır dedi

bide sen biliyor musun, benim doğum günümün oldugu gün, işten kaçtı geldi akşam 10 da yanıma, hem de supriz yaptı bana

aaaaaaaaaaaaaaaa kızzz bu müthiş gelişme kaçtı geldi he vay bee :))) Helal olsun valla bakk senin için sana deger verdıgını göstermek için çabalıyor resmen

Gelicek olan arkadaşı oldugu halde hayır görmek istiyorum diyor. Valla abayı yakmış artık kesin anlaşılıyor Kim bilir belki arkadasına falan anlatmıştır oda yarın bulusunca sizi yakıştırma falan gibi imalar yapacaktır Gelişmeleri merakla bekliyorum valla ben senden

çekingen bi çocuk bence arkadaşına da bişey söylemeiştir ama böyle şeyler yapınca bende umutlanıyorum açıkçası yaa :26: ki doğum günümün oldugu gün en yogun günlerinden biriydi, bütün gün haberleştik en son konuştuk gelemeyecegim sanırım bitmiyor bizim toplantılar dedi, sonra bi baktım karşımda

ama işte ya yanılıyorsam diye düşünüyorum bi yandan da :26: arkadaşız da sonuçta, belki de arkadaş olarak gördüğünden yapıyordur :26:

canım en güzel aşklar arkadaşlıklardan doguyor.Canlı örnegi benim Güzel haberlerini bekliyorum yarın güzel şeyler olucak gör bak sende

canım en güzel aşklar arkadaşlıklardan doguyor.Canlı örnegi benim Güzel haberlerini bekliyorum yarın güzel şeyler olucak gör bak sende

beklentim olursa üzülürüm o yuzden beklentisiz gidiyorum ben onun yanına :26: ama yine de ankaradan gitmeden onu görmek çok iyi gelecek bana onu biliyoırum

beklentim olursa üzülürüm o yuzden beklentisiz gidiyorum ben onun yanına :26: ama yine de ankaradan gitmeden onu görmek çok iyi gelecek bana onu biliyoırum

Rabbim tez zamanda kavuştursun güzel bir aşkın kapıları açılsın size inş :))
bu arada sizde mi arkadaştyınız eşinle ee nasıl açıldınız birbirinize

bizimki değişik olduya net üzerinden 3 yıllık arkadaştık.Ama öyle çok samimi değildik.O istanbul ben bursadaydık zaten. sizin gibi bişeyler hissetmede yoktu benım acımdan en azından :) öyle konusurken bursaya gelicem görüşelim falan dedi gldi görustuk birkaç kez geldi bende 2. demi 3. demi ne hoşlanma başlamıştı ancak :) Sonrasında 2 ay sonra sözlendik toplam 7 ay içinde de evlendik :))

aayy amin inşallahhh

sizin baya aceleniz varmış ya biz de öyle olsak keşke

bizde 2 yıllık arkadaşız aslında, o ilk tanıştıgımızda da dikkatimi çekmişti benm ama bana bakmaz diye düşünmüştüm, çocugun işi gücü falan çok iyi yani yaklaşık 7 8 ay once bizi tanıştıran arkadaşın dogum gününde karşılaştık sonradan arkadaş gurubu olarak yeniden görüşmeye başladık, ama o ara benm sevgilim vardı tabi ben yine o gözle hiç bakmadım ama arkadaşlarım dediler bu çocuk senden hoşlanıyor olabilir diye, ben sevgilimden ayrılın ca da alıcı gözle tekrar bi baktım, bakış o bakış işte

uzatmalı ilişkilerin tadı kaçıyor düşüncesindeyim ben çıkmaya başlayalı 1,5 yıl oldu evleneli 8,5 ay halımızden çok memnunuz hala :))
Basbaya bakıyormuş garibim sna işte ) anlıyordur oda senın gibi acaba arkadaşlıktanmı diyordur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…