Yaza Merhaba Çekilişi

günaydın kızlar

dün akşam eşimle yemekten sonra yürüyüşe çıktık basket sahası var bizim evin yakınlarında ben 500 metre tempolu yürüdüm 300 metre tempolu koştum canım çıktısonra parktaki spor aletlerine bindik canım çıktı eve nasıl gittik hatırlamıyorum sabah kalktığımda suratımın hali çok komikti bildiğiniz davul olmuşum dudaklarımı hiç bu şekilde görmemiştim resmen köfte gibi olmuşlardıbugün spora yazılmaya gideceğiz ama düşünüyorum vücudum alışır mı diye dün biraz ısınalım dedik pert oldum

Vucut alışmadan ısınmadan birden spor yapınca ağrıların olması çok normal bünye alışık olmayınca ısındırmak lazım cnm .

Selam kızlarrrr

Günaydın cnm katilim nasılsınnn

Vucut alışmadan ısınmadan birden spor yapınca ağrıların olması çok normal bünye alışık olmayınca ısındırmak lazım cnm .

Günaydın cnm katilim nasılsınnn

500 metre tempolu yürüdüm cnm daha nasıl ısınacamşaka bir yana yaptık eşimle ısınma hareketlerini gerinme hareketleri falan yaptık ama bana mısın demedi

Hazir dudaklarin o haldeyken foto çekin bol bol

Oldukça ideal bence
Yavaş yavaş yuruseydin keşke bende bir gün gaza geldim 250 squat yaptim.
Ertesi gün yataktan kalkamamistim

250 squat mı ben hala 30u geçemedimdizlerim de problem var benim acilen diz ağrılarımdan kurtulmam lazım
odiz ağrıları bende de var spor yaparken öldürüyor beni resmen.Çok zorlanırsan yarım yap hareketleri.Tam eğilme.Faydasını yine görürsün merak etme.

kızlar zeynep nerde bilen varmı?? Göremiyorum 2 gundur??. Teli olan arayıp sorabiir mi??

Hanımlar zeyyden haberi olan var mı?
Tel nosu olan biri arayabilirse iyi olur,bir aksilik yoktur inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…