Yaza Merhaba Çekilişi

uzatmalı ilişkilerin tadı kaçıyor düşüncesindeyim ben çıkmaya başlayalı 1,5 yıl oldu evleneli 8,5 ay halımızden çok memnunuz hala :))
Basbaya bakıyormuş garibim sna işte :KK66:) anlıyordur oda senın gibi acaba arkadaşlıktanmı diyordur

doğum günümde öyle bir sarıldım ki çocuga arkadaşlıktan mıdır diye düşünemez artık o ihtimali kaldırdım ortadan :KK53: işte bakıyorsa eğer açıkça konuşsa keşke, pazartesi gidiyorum ankaradan bi daha ne zaman gelirim bellli degil, çok kopacagız birbirimizden :KK14:
:KK14:

doğum günümde öyle bir sarıldım ki çocuga arkadaşlıktan mıdır diye düşünemez artık o ihtimali kaldırdım ortadan :KK53: işte bakıyorsa eğer açıkça konuşsa keşke, pazartesi gidiyorum ankaradan bi daha ne zaman gelirim bellli degil, çok kopacagız birbirimizden :KK14:

ayy cnım sen ankaradan ayrılmadan açılsa bari ayrıldıktan sonra çok zor olur yüzyüze olmadan açılmak

sen sarılınca o ne yaptı gülümsedimi oda sarıldımıı :KK52::KK52: yoksa şaşkınmı baktı.Şaşkın bakmadıysa sorun yok kesin demektir

sen sarılınca o ne yaptı gülümsedimi oda sarıldımıı :KK52::KK52: yoksa şaşkınmı baktı.Şaşkın bakmadıysa sorun yok kesin demektir

ya ben tam telefonla konuşmak için çıkıyordum onu gördüm mekana giriyormuş resmen atladım :KK53: bi arkadaş vardı onun arkasında ohaa dedi, benmki de güldü sarıldı oda :KK16: ben supriz yapcaktım sana yaa, neden yakaladın beni burda dedi :KK1: bende en güzel suprizi yaptın zaten dedim :KK16: bi daha 1.5 saat kaldık işte hep benm yanıma oturdu benmle konuştu ( masadaki herkesi tanıyordu ) hatta bi ara telefonuma msj gelmişti ona bakıp cevap yazıyordum kızlar görüş o da benm tele bakıyormuş yandan yandan :KK53: işte umutlanıyorum bu sebeplerden ama olmayınca olmuyor demek ki :KK14:

ya ben tam telefonla konuşmak için çıkıyordum onu gördüm mekana giriyormuş resmen atladım :KK53: bi arkadaş vardı onun arkasında ohaa dedi, benmki de güldü sarıldı oda :KK16: ben supriz yapcaktım sana yaa, neden yakaladın beni burda dedi :KK1: bende en güzel suprizi yaptın zaten dedim :KK16: bi daha 1.5 saat kaldık işte hep benm yanıma oturdu benmle konuştu ( masadaki herkesi tanıyordu ) hatta bi ara telefonuma msj gelmişti ona bakıp cevap yazıyordum kızlar görüş o da benm tele bakıyormuş yandan yandan :KK53: işte umutlanıyorum bu sebeplerden ama olmayınca olmuyor demek ki :KK14:

bak sen şuna daha bişey olmadan telefonlarını izliyor demekk ay ne tatlıı :)))) Anlatırken bile heycanlanıyorsun farkediliyor bak bu :))) Bence sana deger verdıgınıaçıkca gösterıyor çocuk artık bundan gerisi ikinize kalmış kim dayanamayıp önce açılacak merak içindeyim :KK16:

bak sen şuna daha bişey olmadan telefonlarını izliyor demekk ay ne tatlıı :)))) Anlatırken bile heycanlanıyorsun farkediliyor bak bu :))) Bence sana deger verdıgınıaçıkca gösterıyor çocuk artık bundan gerisi ikinize kalmış kim dayanamayıp önce açılacak merak içindeyim :KK16:

ben açılamam ondan eminim, ancak belli ederim işte :KK1::KK1: o da anlarsa artık şansıma :KK37:

dualarım senınle ama hayırlısıysa olsun gelişmelerini takipteyim benım bıle yuzumde gulumsetme oluşturan bir konu oldu hayırlısı olsun :))

aynen canım tabiki hayırlısıysa olsun hep öyle dua ediyorum ben :KK31: ben sana gelişmeleri haber veririm :KK1:

günaydın kızlar

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

günaydıınnn :KK3::KK3:

Selam kızlar nabersiniz:KK31::KK31:

şişşşşttt noluyo bakim:KK52::KK52::KK52:

naber kızlarrr. yeni hafta başı.. :KK31::KK31:.
Hala dıyorum abuk subuk uzaya çıkam düşünceleri yerine pazartesiyi cumaya bağlayan bir gece yapsa ya şu bilim adamları. Cok tutar valla:KK53::KK53:.
Hastayımmmmm:2:.

günaydın kızlar iyi haftalar:KK14:

çok yorgunum dün evin altını üstüne getirdim fena yoruldum üstüne spor yaptım evde dökülüyorum resmen:KK31:eşimle bugün spora yazılacaz bakalım kıştan beri yazılacaz diyoruz bugün inş yine fikir değiştirmeyiz:KK9:

X