Yaza Merhaba Çekilişi

kamu canım 2 yıl yatış yapacagım bakalım. Tabi kp sözünde durursun. İşten ayrıl bebeğe sen bak bez sponsorun benım demişti

2 sene idare ediyorlar mı cnm boş kadroya düşülüyor diye duymuştum:44::44:idare ediyorlarsa süper bakalım ben hamile kalırsam ne olacak baktıracak kimsem de yokkp bezlerini alacaksa sorun olmaz en büyük masraftan kurtulmuş olursunuz

valla canım bu kurum olmaz baska yer olur ama sanmıyorum müdür geçici görevle birini alır yıne de boşa duşürmez kadromu öyle dusunuyorum..
Aman bana heryer paris.
Diğer türlü kadrom dolarsa eşimle aynı binada yeni bir göreve başlarım bir günde zaten 16 saat görüyordum 24 saate tamamlarız

bak sen neleri de düşünmüşsünhakkında hayırlısı olsun tatlım ama 2 sene senin ilgilenecek olman çok güzel 4 ay doğum izni çok az 4 aylık çocuk bırakılırda işe mi başlanır yurt dışında en az 2 seneymiş doğum izinleri ah ah türkiye de de olsa ne güzel olacak

ahh ah bende kara kara onu düşünüyorum...4.5 ay iznim olucak benim inşallah..
ama 30. haftada ayrılıcağım için 6-8 haftası yanıcak..kaldı geriye 2.5-3 ay...
3 aylık bebeği nereye kime bırakıcan

ahh ah bende kara kara onu düşünüyorum...4.5 ay iznim olucak benim inşallah..
ama 30. haftada ayrılıcağım için 6-8 haftası yanıcak..kaldı geriye 2.5-3 ay...
3 aylık bebeği nereye kime bırakıcan

valla canım sende memursun bıldıgım kadarı ıle olmadı 6 ay ızın alıcam en kötü. En azından bebek ek gıdalara geçmesi lazım. Valla sırtıma bağlar gelırım daireye. Anayım ben anaaaa:2::2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…