Yaza Merhaba Çekilişi

kamu canım 2 yıl yatış yapacagım bakalım:KK1:. Tabi kp sözünde durursun. İşten ayrıl bebeğe sen bak bez sponsorun benım demişti:KK1::KK1:

2 sene idare ediyorlar mı cnm boş kadroya düşülüyor diye duymuştum:44::44:idare ediyorlarsa süper bakalım ben hamile kalırsam ne olacak baktıracak kimsem de yok:KK31:kp bezlerini alacaksa sorun olmaz en büyük masraftan kurtulmuş olursunuz:KK9::KK9:

2 sene idare ediyorlar mı cnm boş kadroya düşülüyor diye duymuştum:44::44:idare ediyorlarsa süper bakalım ben hamile kalırsam ne olacak baktıracak kimsem de yok:KK31:kp bezlerini alacaksa sorun olmaz en büyük masraftan kurtulmuş olursunuz:KK9::KK9:

valla canım bu kurum olmaz baska yer olur ama sanmıyorum müdür geçici görevle birini alır yıne de boşa duşürmez kadromu öyle dusunuyorum..
Aman bana heryer paris:KK53::KK53:.
Diğer türlü kadrom dolarsa eşimle aynı binada yeni bir göreve başlarım bir günde zaten 16 saat görüyordum 24 saate tamamlarız:KK9:

valla canım bu kurum olmaz baska yer olur ama sanmıyorum müdür geçici görevle birini alır yıne de boşa duşürmez kadromu öyle dusunuyorum..
Aman bana heryer paris:KK53::KK53:.
Diğer türlü kadrom dolarsa eşimle aynı binada yeni bir göreve başlarım bir günde zaten 16 saat görüyordum 24 saate tamamlarız:KK9:

bak sen neleri de düşünmüşsün:KK9::KK9:hakkında hayırlısı olsun tatlım :KK16::KK16: ama 2 sene senin ilgilenecek olman çok güzel 4 ay doğum izni çok az 4 aylık çocuk bırakılırda işe mi başlanır yurt dışında en az 2 seneymiş doğum izinleri ah ah türkiye de de olsa ne güzel olacak:KK31:

bak sen neleri de düşünmüşsün:KK9::KK9:hakkında hayırlısı olsun tatlım :KK16::KK16: ama 2 sene senin ilgilenecek olman çok güzel 4 ay doğum izni çok az 4 aylık çocuk bırakılırda işe mi başlanır yurt dışında en az 2 seneymiş doğum izinleri ah ah türkiye de de olsa ne güzel olacak:KK31:

ahh ah bende kara kara onu düşünüyorum...4.5 ay iznim olucak benim inşallah..
ama 30. haftada ayrılıcağım için 6-8 haftası yanıcak..kaldı geriye 2.5-3 ay...
3 aylık bebeği nereye kime bırakıcan:KK31:

ahh ah bende kara kara onu düşünüyorum...4.5 ay iznim olucak benim inşallah..
ama 30. haftada ayrılıcağım için 6-8 haftası yanıcak..kaldı geriye 2.5-3 ay...
3 aylık bebeği nereye kime bırakıcan:KK31:

valla canım sende memursun bıldıgım kadarı ıle olmadı 6 ay ızın alıcam en kötü. En azından bebek ek gıdalara geçmesi lazım. Valla sırtıma bağlar gelırım daireye. Anayım ben anaaaa:2::2::KK15::KK15:

X