Yaza Merhaba Çekilişi

kapadokyada var listemizin içinde birde urfa Diyarbakır mardin falan çok istiyoruz bakalım kısmet

ETS turları falan pahalı oluyor.
mesela sakaryada facede sakarya travel diye bir şey var. izmir turu 200TL ydi. bence iyiydi. ama işte gelemedik:26:
gap turları var ets
yani sen izmirden kalkmalı turlara bak. ama böyle ets gibi şeylerin düzenlemdiği turlar:26:

Klasik Gap, 8 Gece Cuma
Antakya, Şanlıurfa, Adıyaman, Gaziantep, Mardin, Midyat, Diyarbakır
1.089,00 TL 'den itibaren

Gap Rüyası, 5 Gece 2014
Antakya, Şanlıurfa, Adıyaman, Gaziantep, Mardin, Midyat, Diyarbakır
748,80 TL 'den itibaren

müze kart alabilirsiniz. 40TL sanırım. 1senelik oluyor. her bir müzeyede 2kere senelik girme hakkın var.
muze gov tr den bakabilirsin

Gezilmedik müze, görülmedik eser kalmasın. Üstelik aldığınız tarihten itibaren 1(bir) yıl süre ile geçerli olan müzekartınız sadece 40 TL.

benim kardeşim doğuda. oradan mesela günü birlik mardin turu 15 20TL gidiyorlar.
çok plan program vardı hepsini ileri tarihe saklıyoruz. inşALLAH dileğimiz gibi olur :26:

Son düzenleme:
canım birde doğa turizm var Eskişehir uygun fiyatları

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bizim baktigimizda tatil sepetiydi sanırım ıstanbuldan kalkacak bir tur bize de arkadaşlar söyledi afyonda iki tane tur şirketi var bildiğim onlar da pahalı diye hatırlıyorum ama gamzenın dediği ayrıntıları da araştırmak lazım batum ücreti var ama yemekleri incelememistim

canım ben gezmeyi cok sevdiğimden en uygun pıyasada doğa turizm var ve İnan hizmet süper..bir rehber asena gibi oynar mi hemde erkek:)cok eğlenceli gezileri :)aklınızda bulunsun

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:
he kurban da. Bebişler mi dedin sen ben mı yanlış okudum.
Ahh ahh okeye 4. arayışım halaaa devam benım canım ya. İkiz bebeklere hayranım ama Rabbım tek tek verecek bana

kız allah söyletti galiba zeyneple de karıştırmış olamambakarsın arkadan bir tane daha ceee der bebiş çıkar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…