Yaza Merhaba Çekilişi

bende ilk kez katıldım zorlandım bende kafama göre aldım yazdıkarından yola çıakrak ne bileyim
bu arada şu kurbanları bekar olanlar bi adım öne çıksın bakıyım :122::122:

ne güzel hakkını savunmuşsun bacım öyle olmak gerekiyor bu devirde

ben kitap alıcam bugün mesela...
tanıtımda yazdığı şeylerden yola çıkarak hem kendi zevkimi de katarak ufak tefek bişiler almaya çalışcam..

ben kitap hiç düşünmedim yaaa ne biliym kendi istediği kitabı alır diye

Böyle durumlar da susulmaz zaten,hakkını aramışsın.

selam kızlar nasılsınız napıyorsunuz bu ara fena yogunum çok takılamıyorum buraya kurbanıııımm nasılsın iyimisin sende:)))

buldum buldum buldummmmm
ama ben demiştim kesin girmeyenlerdendir bnm katilimm diyeeeeee
ben değiştirdim ismimiiiiiii

bilemem tatlım yorum yokk

evet tatlım sadece bir tane fotosu var ona bakıp bakıp duruyorum. insan cidden merak ediyor 1 aydır görmüyorum zaten büyümüştür paşammm yerimm onun her yerinii..........

para almasını biliyorlar ama çirkin mirkin istiyorum parasıyla değil mi de bakalım ne dicek egoymuş yerim ben onun egosunu teyzeleride merak ediyor dersin çekerlerse bizede gösterirsin

aynen dünya para harcamışımdır oraya söyleyince nasıl paralıyor. birde burası küçük yer pek dr yok fazla mecbur en iyisi bu diyip gidiyorsun. tamam takibi felan iyi ama biraz da sıcak kanlı davransaa

bence sen ne istersen onu al emin ol kurbanın beğenecektirrr

benim kurban maşallah o kadar açııkk verdimmm hiçç üstüne alınıp yazmıyorr bile hiç bana cevap dahi vermiyor

bu arada şu kurbanları bekar olanlar bi adım öne çıksın bakıyım :122::122:

Benimki bekar

bende ilk kez katıldım zorlandım bende kafama göre aldım yazdıkarından yola çıakrak ne bileyim

valla bende öyle yaprım ama acaba begenırmı diye düşünüyorum :26:

Kitap evet benımde aklımda begenıcegı kıtabı almam kolay olucak İnş digerlerinide begenır

selam kızlar nasılsınız napıyorsunuz bu ara fena yogunum çok takılamıyorum buraya kurbanıııımm nasılsın iyimisin sende:)))

iyiyim katilim sen nasılsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…