Yaza Merhaba Çekilişi

Yuhhh diyorum bu ne ya??bence şöyle adam gibi bir kiracı bulsanız iyi olur..gerçi bu zaman da düzgün kiracı da bulunmuyor.

canım özele gidiorm 28. haftada dedim bi fotograf alabilir miyim ay demediği kalmadı yok ben zaten güzel çıksa veririm neden belirtiosun bunu felan. ay resmen gömdü beni... prof. kendisi birazcık ego var sanırsam

para almasını biliyorlar ama çirkin mirkin istiyorum parasıyla değil mi de bakalım ne dicek egoymuş yerim ben onun egosunu teyzeleride merak ediyor dersin çekerlerse bizede gösterirsin

Yuhhh diyorum bu ne ya??bence şöyle adam gibi bir kiracı bulsanız iyi olur..gerçi bu zaman da düzgün kiracı da bulunmuyor.

kiracı bulsa da o parayı yine ev sahibi ödiycek..ama evin boş durmasından iyidir tabi...

aynen cnm bizde ablamla kara kara düşünüyoruz kime güvenipte vericez diye kız öğrenciye falan mı versek dedik içinde eşyalarımızda var hem eşya derdinden kurtulurlar ama onlarda pis mi olurlar eşyaya zarar mı verirler diye düşünüyoruz

Bende kurbanıma kurabiye yapmayı planlıyorum zaten can sıkıntısında bu işle uğraşıyordum en azından kurbanım içinde yapayım hoşuna gider saklar :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kiracı bulsa da o parayı yine ev sahibi ödiycek..ama evin boş durmasından iyidir tabi...

kız ne akıllı ev sahipleri var bir bilsen bizim ev sahibi öyle su saatleri ev sahibinin üstüne değildi onu yaptırması gerekiyordu siz parasını verin kiradan düşeriz dedi bir sonraki kirada yarı yarıya düşelim diyor bende nasıl sinirlendiysem elimi belime koyup yok yaaa kiramızdan 100 lira fazla para verip hem senin işini görelim hem de yarısını şimdi yarısını sonra kesiyorsun amma açık gözsün demiş bulundum eşimin ağzı açık kaldı

Kızlar neler alıyorsunuz kurbanlarınıza dün ben bişeyler aldım ama ilk çekilişim oldugu için fikrim olsa daha iyi olucak aklıma bişeyde gelmiyor tanıtımdada azcık bişey yazmış tok gönullu gurbanım :26:

bu arada şu kurbanları bekar olanlar bi adım öne çıksın bakıyım :122::122:

ay keşke kurbanım açık olsaydı bende ona taç yapar gönderirdim ya da bebişi olsaydı tişört süsler tütü yapardım gerçi şimdide çeyizine bişiler aldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…