Yaz' a Merhaba Çekilişimiz Başlıyooorr...

canım siparişmlerinh tamam senin yarın gönderiyorum hemen böyle kurbanım olsa daha ne isterimki songül ablaya söylesem bana seni verirmi :roflol: :roflol: :roflol:

kaydirigubbakcemile2 eledim seni şekerim demek sana cıkmadım
katilim sen degilsin gönder gönder yarını sabırsızlıkla bekliyorum :icecream::dance:

Günaydın herkeze derin dün baktım sana ne şekersin maşallah eeee ne alıyım sana söyle hadii :)

Sağol bitanem o senin güzelliğin. koliyi ağzına kadar doldur başka bişey istemem.

yok canım sulanmıyorum zati ben kendi kurbanıma ne alacağımın hesabını yapıyorum şuan ama bana kim alacak pek meraklıyım kendisi dolaylı yollarla bile irtibata geçmedi

He benimkide geçmedi melzeyitcim,
Bizim senlen kaderimiz aynı kız, hep sona kalıyoruz, kimse bize bi ışık yakmıyor

Bende düşünüyorum düşünüyorum ama tamam bunu alıcam diyorum sonra bişey oluyor vazgeçiyorum, artık alışverişe çıkınca gözüme hoş geleni alıcam ne yapayım

ben geldim sonunda girebildim ya çok işim vardı çok naptınız bakalım herkes bişilere karar vemiş ben daha bakamadım yaa

Bende kimin kurbanıyım hiç anlayamadım...

Ben kurbanıma laf attım kaç kez ama kendisi pek üstüne alınmadı ne edem kaydirigubbakcemile

siz yine iisiniz ben daha karar bile veremedim kurbanımda yok zatan katili biraz anladım gibi ama tamda emin değilim

Evli mutlu çocuklu dedim mesela sende uyuyordun o kritere sempatiksalakcinni
Ama sen de olabilrisin başkası da sempatiksalakcinni

anam ben bunu hiç görmedim mavrulam canım benim seni ben pek çok severim katilim benim
ne alıcan bana bakimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…