Yaz' a Merhaba Çekilişimiz Başlıyooorr...

selam kızlar :nazar: maşallah ya ne kadar çirkin bi bebek o öyle
allah sağlıklı uzun ömürler versin inşş

benimde eltim yok ama görümcem var bitane
hakkını yemem aradıgımda telefonu acarken bile canım diye acar
bişey oldugunda beni tutar Allahım bozmasın inş hep böyle olur :nazar:

benimde 3 eltim 1 görümcem var
hepsi benden çok büyük oldukları için şimdilik bi sıkıntı yok ama sonra ne olur bilemem

benimde 3 eltim 1 görümcem var
hepsi benden çok büyük oldukları için şimdilik bi sıkıntı yok ama sonra ne olur bilemem

Valla Ececim ben şu 3 yıl evlilik ve 1,5 yıllık nişanlılık hayatımda şunu anladım ki bi insanda anlayış ve düşünce olacak.
Bir insanın içinde fesatlık varsa, art niyet varsa büyük küçük farketmez yılan gibi sokar durur.
Allahım herkesi böyle insanlardan korusun, inşallah eltilerin-görümcen ve kaynananla çok iyi geçinirsin.:nazar:

inşş hep iyi gider ecem
yıldızım kızdırmıslar heralde seni

Biz hep böyleyiz, ama benim kaynanamdan kaynaklanıyor
Aslında huysuz bi kadın olmasa görümcelerimle iyi geçinirdim. Gerçi aramızda bi tartışma olmadı sayılır ama buzdan bi duvar var hepsiyle
Elimden geleni maddi manevi hep yaptım düzelsin diye ama baktım ki verdikçe daha fazlasını istiyorlar ve beni enayi yerine koyuyorlar bende kendimi çekmeye karar verdim artık

inşş kızlar :nazar:

yıldız çok haklısın benim babannem anneme hiçbişey yapmamış kardeşim doğduğu zaman babamı öyle bi doldurmuş ki babam annemi sevdiği bildiği için inanmamış onun yerinde başkası olsa kesin boşardı o kadar yani
babam evlenmeden önce iyi paralar kazanırmış hep eve verirmiş evlenince kasa gidiyo diye annmede okumuş diye babannem annemi hiç istememiş ve hiç bişey yapmamış
babamda annem cahil bilmiyodur falan demiş hep veya inanmış bişey bilmediğine
annemden 3 sene sonra küçük amcam nişanlanmış babannem bir bohça hazırlamış yani eşarbına iğne bile almış düşün
babam görünce onları neyin ne olduğunu anlamış
allah rahmet eylesin babannem ne bizi ne de annemi hiç sevmedi yani fesatlıktan başka şeyden değil

inşş kızlar :nazar:

yıldız çok haklısın benim babannem anneme hiçbişey yapmamış kardeşim doğduğu zaman babamı öyle bi doldurmuş ki babam annemi sevdiği bildiği için inanmamış onun yerinde başkası olsa kesin boşardı o kadar yani
babam evlenmeden önce iyi paralar kazanırmış hep eve verirmiş evlenince kasa gidiyo diye annmede okumuş diye babannem annemi hiç istememiş ve hiç bişey yapmamış
babamda annem cahil bilmiyodur falan demiş hep veya inanmış bişey bilmediğine
annemden 3 sene sonra küçük amcam nişanlanmış babannem bir bohça hazırlamış yani eşarbına iğne bile almış düşün
babam görünce onları neyin ne olduğunu anlamış
allah rahmet eylesin babannem ne bizi ne de annemi hiç sevmedi yani fesatlıktan başka şeyden değil

Allah var kızımı çok severler yada öyle gösteriyorlar (çünkü kızıma para karşılığı bakıyor kaynanam) ama ben ne yaptıysam yok olmadı
Maddi olarak verince çok iyiyim ama kestim mi benden kötüsü yok.
Biraz ailecek para delisiler, bende baştan verdim ama artık kendimi kullanılıyormuş gibi hissediyorum, ki eşimde aynı şeyi söylüyor resmen seni para kasası yerine koyuyorlar aklını topla" diyor ama iş işten geçti artık
Bu yüzden hep diyorum çevremdekilere sadece eşle iş bitmiyor aile de çok önemli
ınşallah yeni yuvalar kuracak kızlarımı aklını kullanırlar da mutlu mesut yaşarlar:nazar:

çokk haklısın canım
annemde ilk görmeye geldiklerinde bana öyle demişti tek onunla evlenmiyosun öyle bişey oyk
bütün ailesiyle evleniyosun
onları da sevip saygı duyabilecek misin geçinebilecek misin iyi düşün sonra karar ver demişti
bana 2-3 ay düşünme süresi bıraktılar aileyi de tanıyayım diye
bazı pürüzler mutlaka vardı onu da abim(nişanlımın abisi) sağolsun çözdü :nazar:

neee babanne para karsılıgımı bakıyor torununa
ay inanmıyorum yaa sakın beni yanlıs anlama yıldızım ama cok garibime gitti
öyle oldukdan sonra bi baskasına baktır daha iyi

neee babanne para karsılıgımı bakıyor torununa
ay inanmıyorum yaa sakın beni yanlıs anlama yıldızım ama cok garibime gitti
öyle oldukdan sonra bi baskasına baktır daha iyi

Evet canım aynen öyle,
galiba bi kaç gündür ki huysuzluğunun nedeni de bu maaşı geçikti.
Ben daha maaşımı almadım biraz gecikti, perşembe günü alıcam bu 2 gün bana hayatı zindan eder artık.
Ben verdiğim parayı kıskanmıyorum, sonuna kadar helal olsun,
çünkü kızıma benden çok iyi baktılar, gözüm hiç arkada kalmadı ama böyle yaptıklarında üzülüyorum işte.

Ay ben çok dertliyim boşverin beni konuyu değiştirelim,
E ben çok kararsızım hediye konusunda pamuğum bi el at bana bakayım

gunaydın guzel yorumlarınız ıcın sagolun ayrıca adımızı mert koyduk hatta erkek bıle oldu sunnette oldu aradan cıktı tek sıkıntı emmıyor ınsallah emer emmesede saglık olsun

Evet canım aynen öyle,
galiba bi kaç gündür ki huysuzluğunun nedeni de bu maaşı geçikti.
Ben daha maaşımı almadım biraz gecikti, perşembe günü alıcam bu 2 gün bana hayatı zindan eder artık.
Ben verdiğim parayı kıskanmıyorum, sonuna kadar helal olsun,
çünkü kızıma benden çok iyi baktılar, gözüm hiç arkada kalmadı ama böyle yaptıklarında üzülüyorum işte.

Ay ben çok dertliyim boşverin beni konuyu değiştirelim,
E ben çok kararsızım hediye konusunda pamuğum bi el at bana bakayım

canım benimm olumunekankayizsmile
hmmmm bende daha karar veremedim tam olarak
bi ipucu verirmi diye bekliyorum kullanabilcegi istedigi bişey olsun istiyorum
aklında hiç fikir yokmu yazlık cok hos pijamalar var kaprili falan
sonra canta bi bayanın vazgecilmezidir hayır demez krem rengi kullanımı rahat
bi canta süper olabilir bide cüzdan alırsın cantaya uygun :içelim: hayır demem yani sırnaşık şey

bi canta süper olabilir bide cüzdan alırsın cantaya uygun :içelim: hayır demem yani sırnaşık şey

bilmiyorumkismile Temam canım bu isteklerini değerlendirmeye alıcamaklinialirimsmile

merhaba arkadaşlar okadar çok yoğunumki tuvalete gitmeye vaktim yok bugün aklama geldi burası ay özlemişim nasılısnız
yıldızcığım bozma moralini kaynanalar görümceler aynı sıkıntı bendede var çektim restimi bitti 8 yıl sonunda insan kendinden veriyor hasta oluyor sonra kızın büyümüş artık ver kreşe hem sen rahat edersin hem çocuk gelişimini daha farklı devam eder hemde kayınvalide kahrı çekmek zorunda kalmazsın nasıl birşey olduğunu çok iyi bilirim kayınvalidemde benim kızıma baktı ama bu konuda sadece allah razı olsun diyorum başka hiçbir konuda ona hakkımı helal etmiyorum çok gözyaşı döktüm onun yüzünden şimdi hem torunun hem oğlunun yüzüne hasret nerdeyse hem görümcemler hem kayınvalidem
kendileri etti kendileri buluyor halbuki kendi çocuklarına davrandıkları gibi davransalar gelinlerine gelinleri onları el üstünde tutar
ayrıca kesin hediyelerim netleşti haftaya izne ayrılacam bakalım eline ulaştırabilecekmiyim

canım siparişmlerinh tamam senin yarın gönderiyorum hemen böyle kurbanım olsa daha ne isterimki songül ablaya söylesem bana seni verirmi :roflol: :roflol: :roflol:

X