Yaz' a Merhaba Çekilişimiz Başlıyooorr...

slm kızlar offf butun gun hastanedeydık super bışı ya yenge oldum neguzel hele pasamızı görsenız mıncıklamalık 4.100 gr 54 cm dogdu masallah demeyı unutmayın ıste benım yegenım

maşallah yiğene çınarım çok tatlı Rabbim inşallah tüm bebek isteyenlere nasip etsin.

slm kızlar offf butun gun hastanedeydık super bışı ya yenge oldum neguzel hele pasamızı görsenız mıncıklamalık 4.100 gr 54 cm dogdu masallah demeyı unutmayın ıste benım yegenım
eltinin bebeğinden böyle güzel bahsetmen çok hoş, Allah bozmasınolumunekankayizsmile
Rabbim minik paşaya hayırlı güzel bir ömür nasip etsin :Saruboceq:
çınarefe paşa ne dicek bu işe acaba kaydirigubbakcemile3

Aminnnn canım amin evet ya oda abi oldu küçük abi maşallah çok tatlı Çınar.

nıkoncan sagol cnm ben eltı gozuyle degılde abla kardes arkadas gozuyle bakıyoruz ıkımızde hatta dun gece beraber yattık sabaha kadar muhabbet.pasamız hep elımdeydı bugun yarın ızmıre donucem az once aradı kal daha gıtme dıye.kazandıbıyı sevdıgımı unutmamış hergun esıne aldıttırmış

günaydınlarr
oyy o ne tatlı bişey öyle Allah analı babalı büyütsün sevenlerine bagıslasın
masallah yaa bizim içinde kokla mistr o şimdi :nazar:

Ahhh ahh elde ne eltiler var benimkisi 2 aylığına bi geldi nifak soktu gitti millete. Gerçi onda suç yok onu parmağında oynatan abla diye saydığımız kişide suç gerçi benim için daha iyi oldu eşimin amcasının kızı ile araya mesafe koymayı uzun zamandır düşünüyordum. kayınvalidem eltimden dolayı millete onun akıl hocası var diyormuş çok gülmüştüm ya. Millet boşluktan ne yapacağını şaşırdı neymiş millet bana sırtını dönmüş bende yalnız kalmışım eşimin dayısının kızına yaklaşmışım benim için böyle diyormuş millete sanki benim çevrem sadece ikisinden ibaret. bizim onlarla aile olarak gezmemizi hazmedemiyor.
işte boşluktan napacağını şaşırıyor. geçenlerde k.validemlerde idi hiç konuşmadım yüzüne bile bakmadım. k.pederim o ablaya boş konuşuyorsun dedi bende evet baba katılıyorum sana dedim. anlamıştır iyice konuşmadığımı Allah ıslah etsin.

Ahhh ahh elde ne eltiler var benimkisi 2 aylığına bi geldi nifak soktu gitti millete. Gerçi onda suç yok onu parmağında oynatan abla diye saydığımız kişide suç gerçi benim için daha iyi oldu eşimin amcasının kızı ile araya mesafe koymayı uzun zamandır düşünüyordum. kayınvalidem eltimden dolayı millete onun akıl hocası var diyormuş çok gülmüştüm ya. Millet boşluktan ne yapacağını şaşırdı neymiş millet bana sırtını dönmüş bende yalnız kalmışım eşimin dayısının kızına yaklaşmışım benim için böyle diyormuş millete sanki benim çevrem sadece ikisinden ibaret. bizim onlarla aile olarak gezmemizi hazmedemiyor.
işte boşluktan napacağını şaşırıyor. geçenlerde k.validemlerde idi hiç konuşmadım yüzüne bile bakmadım. k.pederim o ablaya boş konuşuyorsun dedi bende evet baba katılıyorum sana dedim. anlamıştır iyice konuşmadığımı Allah ıslah etsin.

benim ne eltim ne görümcem olucak. bazen keşke olsaydı diyorum. -tatlicadiarzu-

İyiyim canım benimopuyorumnanaktan sen nasılsın?

bende iyiyim yıldız. aynı bildiğin gibi. zemuszemus
iş güç işte. :KK1:

Hep böyle işte her ailede bir huysuz çıkıyor,
Kimi kaynanadan çeker, kimi eltiden, kim görümceden.
İmreniyorum böyle eşinin tarafıyla gül gibi geçinenleri
Takmamak lazım aslında ama yapamıyoruz işte, ne anlarlar böyle fesatlıktan, laf sokmaktan hala da anlamış değilim:umursamaz:

X