Yaz' a Merhaba Çekilişimiz Başlıyooorr...

Günaydın arkadaşlar,keyifler nasıl bakalım??
hediyelerini tamamlayanlar olmuş ,darısı bizlerin başına
bende kabataslak kafamda oluşturdum neler alacağımı,
bu hafta tamamlarım artık...

selam bayanlar

ben daha hediyelerimiz almadım işn kötüsü ne alacağıma da karar veremedim ki =(

ben cuma günü akşam baya dolaştım bakındım. bi kaç alıcak şey beğendim. fikir edindim. bu akşam çıkışta o beğendiklerimi alırım büyük ihtimalle.

bende dün baktım bişeyler ama ev esyası özelliklede mutfak esyası vardı gezidigm yerlerde
bikactane cok begendiklerim oldu ama bakalım kararsızım ne alcagım konusunda

benim birtek paketleme kaldı işde,ama son güne kadar bekleyeceğim,değişik,süslü püslü olsun istiyorum benim gibi kokoş olsun kaydirigubbakcemile3 ama geç gitmeyecek kargom,eline ilk ulaşanlardan olacak kurbanım inşallah

benim kargoyu yollamam izne cıkmama baglı ayın 15 inden sonra 1 haftada olsa cıkcam inş
ama tabi biyerlere gidebilirsem yoksa cıkmam
gitcek olursam gitmeden yollıycam kargoyu
moonserose ne aldın bakıyım fikir olsun azcık

aaa olur mu hiç güzelim söyleyemem,sürpriz aklinialirimsmile görünce şaşırman gereeekkk,sevinmen gerekkkkk yerimseniben

Kızlar cumartesi günü bakacaktım. buradan 2 yıl önce tanıştığım ılgin0700 arkadaşıma oturmaya gittim hatta daha önceki çekilişten tanıyanlarınız vardır. çok güzel bir gün geçirdik. annesi, kardeşi ve tatlı kızları ile birlikte eşim bırakıp aldığı için çarşıya çıkma fırsatım olmadı inşallah en kısa zamanda araştırmalara başlıyacağım.

Speddy yandın sen ozaman kk yada giremeszin
bende var bitane yeni işe başlayan bazen sabahtan akşama kadar yanımda oturuyor. ayy sinir oluyorum int. giremiyorum öyle olunca.

canım siyahların hepsi benim saçım arada kahve var onlar çıtçıt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…