Yaz' a Merhaba Çekilişimiz Başlıyooorr...

larissa sana şişme havuz alim ben oynarsın içinde. :roflol:
kargomu yolladın mı nan?

sen onu bebene al:umursamaz::umursamaz:
ulaa işten kıcımımı kaldırabiliyom
yarın hallederim inş. pazartesi yollarım ölmez sag kalırsameyvahedigeldismileeyvahedigeldismile
canım özür dilerim ya baya uzattım kusura bakma telafi olcak inş.olumunekankayizsmile

legen ve kumm ben sana bebemin su havuzu var onu bari göndereyimde legenle evi batırma içine bebemin oyuncaklarınıda koyyarımm :1hug: :1hug: :1hug:

ben sana tekerlek lastigi gönderimde bogulma o su havuzunda:dilcikar::dilcikar:
bi kerem anamlar maldiv adalarına git deyoda ben yoh deyommmm:umursamaz::umursamaz:
annemler olmadan neyleyim maldivleri sevgülüm olmadan neyleyim maldivleri:smiley-cool:

Evlenince de ev hediyesi bol bol borcam geliyor...
Ben yarısını anneme verdim düşün yani...
Larisa yaşadı delikafadulden

kapıya yazarım
Borcam bu eve giremez
cezası borcamın kafada patlaması-tatlicadiarzu-

günlerdir kimse günaydınlarıma cevap vermese de günaydın hatunlar,umarım keyifler yerindedir

günaydın kızlarolumunekankayizsmile

günaydın moomserose gecenlerde yazdım ben sana cvp bilem vermedin :umursamaz:
günaydın egem ablammm opuyorumnanaktan

günaydın moomserose gecenlerde yazdım ben sana cvp bilem vermedin :umursamaz:
günaydın egem ablammm opuyorumnanaktan

günaydın canım,yazdım diye hatırlıyorum ama doğrudur özür dilerim.resimlerine bakmakla meşguldum belkide,muhteşem olmuşsun da nişanda :))

Günaydın herkese.
Keyifler nasıl bakalım hanımlar.
Bu öğlen gidip kurbanımın ikinci hediyesini alacağım kısmetse.

gunaydın bugun cok mutlu ve telaslı bır gune basladık hastanedeyız eltıme dogum ıcın bu gunu verdıler sezaryan ıcın sımdı paşamız geldı eltımı beklıyoruz yenge oldum offf cok tatlı ya gece bıde hıc uyumadık eltımle heyecandan bakalım yanımıza nasıl gelcek

günaydın hatunlar, çok huzurluyum çünkü dün kurbanımın hediyesini aldım. :)) ben çok sevdim ama umarım oda beğenir.birtek paketleme işim kaldı onda da acele etmeyeceğim belki değişik birşeyler bulabilirim

günaydın arkadaşlar ama ben daha hediye alamadım (( ama yetiştiririm nasıl olsa enazından ne alacağımı biliyorum oda önemli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…