Yatak odamıza aklını takan kaynanam

Bugün eşim gitmedi biraz önce babası aradı, eşim de olayı anlattı. Kayinpederim annen yıllarca bu evliligin huzurunu kaçırdı sizinkini de kaçırmasın artık gelmene gerek yok oğlum, bir kaç güne kardeşin gelecek demiş. O kadar bakıp bakıp da sonunun böyle bitmesini istemezdik, herkese teşekkür ederim.

Bu arada kamu spotu olarak şunu da söylemek istiyorum. Herkes sevişmeyi sevmeyebilir önemli görmeyebilir ama sevişmek yemek içmek kadar doğal bir ihtiyaçtır. Siz sevmiyorsunuz diye seven insanlara az sevişsen ölür müsün denmez. Oglunun gülü* kesilince sünnet düğünü yapan insanlar oğlu o gülü* kullanınca rahatsız olmasınlar 🌺🌺

Ay evet o yorumlara şok oldum.
Burada kaç tane cinsellik problemli konu açılıyor.
Sizin adınıza sevindim ben ne güzel birbirini seven sevişen çiftlerle mutlu evliliklerle dolu olsun yav etraf :KK45:

Ya evet evet hep bi merak var bence🙉 benim kayinvalide altta bana şey demisti size benim banyo sesi geliyor mu? Sizin banyo sesiniz hic gelmiyor bana 😳 ama anne gelmez ki dedim o kadar ses var etrafta.. yok gece falan da gelmiyor dedi🙊
Senin kv = benim kp 😅😅😅😅 + bide buna ek enerjinin suyu kullanılmamış neden kullanılmamış ? biz ona torun vermeyecekmiymişiz ? Bide ben onların sesini duyardım geceleri (1 yıl aynı evde yaşadık 😱) ama ne sesler Allah mahfaza onların seslerinden piskolojisi bozuldu ben ölsem ses yapamıyorum dudaklarım yapışmış gibi çıt çıkmaz benden o psikolojiyle 😅😅😅😅😅

Senin kv = benim kp 😅😅😅😅 + bide buna ek enerjinin suyu kullanılmamış neden kullanılmamış ? biz ona torun vermeyecekmiymişiz ? Bide ben onların sesini duyardım geceleri (1 yıl aynı evde yaşadık 😱) ama ne sesler Allah mahfaza onların seslerinden piskolojisi bozuldu ben ölsem ses yapamıyorum dudaklarım yapışmış gibi çıt çıkmaz benden o psikolojiyle 😅😅😅😅😅
yyuuhhh kız biz müstakil evde oturuyoruz komşularımın evleri uzak hani yazın pencereler açıkken bir nebze duyuluyor sesler ben biraz ses çıkarsam eşim ağzımı kapatır millet duyacak sus der hani firenleriz birbirimizi yazın kardeşim falan gelir kalır bizde kuzenimle falan onlar bizdeyken sevişemeyiz sevişeceksek bile yine sessiz sessiz, sevişmek çok normal ama neden ses çıkarılır evde birileri varken anlamıyorum cidden

yyuuhhh kız biz müstakil evde oturuyoruz komşularımın evleri uzak hani yazın pencereler açıkken bir nebze duyuluyor sesler ben biraz ses çıkarsam eşim ağzımı kapatır millet duyacak sus der hani firenleriz birbirimizi yazın kardeşim falan gelir kalır bizde kuzenimle falan onlar bizdeyken sevişemeyiz sevişeceksek bile yine sessiz sessiz, sevişmek çok normal ama neden ses çıkarılır evde birileri varken anlamıyorum cidden
Ya cidden sesi hadi bir nebze anlayim da bunların sesi daha bir acayip o sesi hangi ara nasıl yapıyorlar bilmiyorum 😅😅😅😅 ama cidden ben yapamam yapan yapar ama evde birileri varken kocamla ev arkadaşı modunda geziyoruz 😅😅😅

kız şimdi biz çocuk istiyoruz biliyorsun hani belli günler vardır boş geçilmemesi gereken o yüzden yoksa bizde aynıyız kanka falan derim kardeşimin falan yanında güleriz hatta yoksa yapamam kesinlikle :rolleyes: :KK70: Hifaa Hifaa

Anne babalarımız da biz küçükken diğer odada sevisiyordu, büyüdükçe anladık, bize kötü örnek mi oldular? Ya da özel alanlarına girip rahatsız mı ettik, odayı karıştırıp mahremlerine mi girdik? Hayır. Benim kv de boyle. Ilk yıllarımızda ben kilo almıştım evlendikten sonra. Akşamları duştan sonra yemek yemek kilo aldırır dedi hiç utanmadan. Hadsiz kadın. Sana ne yani?
Ona bu hakkı ben vermedim.
Sizin yaptığınız yanlış değil, hatta normal.
Kimse sizin mahreminize karışamaz.
Aksi olsaydı onu da merak edip, ona munasip sorular sorardi inanın.

Anne babalarımız da biz küçükken diğer odada sevisiyordu, büyüdükçe anladık, bize kötü örnek mi oldular? Ya da özel alanlarına girip rahatsız mı ettik, odayı karıştırıp mahremlerine mi girdik? Hayır. Benim kv de boyle. Ilk yıllarımızda ben kilo almıştım evlendikten sonra. Akşamları duştan sonra yemek yemek kilo aldırır dedi hiç utanmadan. Hadsiz kadın. Sana ne yani?
Ona bu hakkı ben vermedim.
Sizin yaptığınız yanlış değil, hatta normal.
Kimse sizin mahreminize karışamaz.
Aksi olsaydı onu da merak edip, ona munasip sorular sorardi inanın.
Teşekkür ederim anladığınız için. Çok güzel özetlemişsiniz ❤🌺

Ses konusunda ben de çok hassasım, komşunun sesleri geliyordu kafayı yiyecektik 😂😂 psikolojimiz bozuldu 😂

Konu çözülmüştür son güncelleme 22. Sayfada

Canım kaynanam(!) ile bir süredir mecburen aynı evde kalıyoruz. Sebebi Kayınbabam gecirdigi kaza sonucu ameliyat oldu. Kesinlikle ayağa kalkmaması gerekiyor felç riski var. Kaynanam da bu riskten dolayı korktugunu bakamayacağını söyledi. Eşim de büyük çocuk olarak babasına bakmaya geldi. Diğerleri küçük ve okuyorlar. Biz de esimin bekarken kaldığı odaya yerleştik. Valizi falan yerlestirdik. Zaten bir aydan uzun süre oldu. Misafir denmez artık. Gündüzleri kaynanamla beraber ben bakıyorum işten gelince de esim bakıyor. Buraya kadar sorun yok.

Biz eşimle severek evlendik ve 3 senelik evliyiz. Yani yeni evli sayılırız. 3 gün üst üste duş aldık genelde de zaten üst üste olmasa bile 2 günden fazla uzak kalmayız. Kaynanam da gelip eşime imalı imalı konuşmuş. Açıkca rahatsız oluyorum da dememiş, bu ne tutku gibisinden takılmış ama eşim aşırı rahatsız olmuş. Yani ben ses yapmadığımıza eminim, ama neden bunu gelip konuşma ihtiyacı hissetmiş anlamadım. Neyse dedik dikkat etmeye başladık azalttık, evimize gittik kimi zaman.

Ama dün ben evimizi kontrol etmeye gittim. Sonuçta su açık kalıp su basabilir, çiçeklerim susuyor onları besliyorum. Koku olmasın diye tuvaletleri temizliyorum falan. Geldiğimde kaldığımız oda temizlenmisti. Carsafimiz değişmişti. Teşekkür ettim ben de değiştirmek istiyordum keşke bana deseydin anne dedim. Gece prezervatif almak için kalktım yerinde yok. Aradık taradık. Bilgisayar cantamız vardı ona koyuyorduk. Canta komple yok. Sabah oldu gittim sordum anne çantamızı bulamadım dedim. Kirlenmişti de onu da makinaya attim dedi. Ee içindekileri ne yaptın dedim. Oda içerisinde başka bir yere kaldırmış. Öylece duruyor. Ben utancımdan yerin dibine giriyorum. Kadında en ufak utanma ibaresi yok. hışımla çıktım evden eşimi aradım o da çok sinirlendi. Bir yandan diyoruz ki artık kalmayalım, bakmayalım sürünsün kaynana. Bir yandan da adama acıyorum. Olan zavalli adama olacak. Yatmaktan mahvoldu zaten. Kocaman adam yastik koyarken 3 kisi gücümüz zor yetiyor. Gönlümüz razi degil. Gercekten iyi bir adam. Napıcam ben 😭😭😭 akil verin. O eve geri gitmek istemiyorum. Içimde resmen kin öfke doldu. Bu kadar da özele girilmez ki 😡

Yaşlı başlı insan demeyin kaynanam 46 yaşında kayinbabam 50 yaşında genç insanlar bunlar. Iyilik edelim diye evlerine geliyoruz. Kadın aklını bizim yatak odasına takmış.
Canım en ıyısı siz kendi evınızde bahane uydurup ilişkiye girin.Zira kayınvaliden sizin özel hayata takmış kancayı.Evinize gitseniz kayınpederine yazık.Sonuçta adamın size ihtiyacı var.Bahane uretıp evınıze gidin gerı gelırsınız.

Ne tuhaf insanlarsınız valla. İsteyen istediği yerde,uluorta olmadığı müddetçe istediği sıklıkta sevişir. Adam aynı durumda eşine bağırıyor çağırıyor veya sövüyor olsa bu tepkileri vermezdiniz. Sevişmek ayıp mı? Ay ne yaptığımı anlarlar utanırım ne gülünç bir cümle. Evde birdirbir oynadığınızı düşünmüyordur zaten hiçbirinizin ana babası.

Hiçbirimizi leylekler mitoz bölünerek çoğalmadığımıza göre herkes sevişiyor dünya üzerinde. Bir gün de olsa bir yerde kalacak olsam ve canım eşimle birlikte olmak istese olurum. Henüz sağlıklıyken sevişebildiğim kadar sevişirim.

Konu sahibinin kayınvalidesinin evine artık gitmek zorunda olmamasına sevindim valla.

Çok teşekkür ederim. Inanın ben de sevindim. Eşimin omzuna yatıp tv izlemeyeli çok zaman olmuş. 🌺

Hasta bakmaya gidip tavşanlar gibi ilişki nedir ya:KK51:
3 yıllık evliliğin de yenisi kalmamış artk:)
Kvde ye kızıyosunuz ama siz de normal değilsiniz.
Ne münasebet canım, libido diye bişi var.
Her gün sevişiyorlar diye neden anormal olsunlar.

Neyse ki çözmüşsünüz problemi T Turuncuyaprak :KK66:

X