Yatak odamıza aklını takan kaynanam

Teliften korkabilir bence 😁😁😁

Yanliz bu erkek annelerinde var bu huy. En salon hanimefendisi bile biraz biraz oglunu merak ediyor. 🙃🙊
Benim kayınvalidem Allah için çok iyidir. Onların evinde kaldığımız bir gecenin sabahında esnedim de, sabaha kadar ne iş gördün de uykusuz kaldın gelin demişti 😁😁😁😁
İyi kaynana bile yapıyor bunu 😁

Benim kayınvalidem Allah için çok iyidir. Onların evinde kaldığımız bir gecenin sabahında esnedim de, sabaha kadar ne iş gördün de uyuyakaldın gelin demişti 😁😁😁😁
İyi kaynana bile yapıyor bunu 😁
Ya evet evet hep bi merak var bence🙉 benim kayinvalide altta bana şey demisti size benim banyo sesi geliyor mu? Sizin banyo sesiniz hic gelmiyor bana 😳 ama anne gelmez ki dedim o kadar ses var etrafta.. yok gece falan da gelmiyor dedi🙊

Teliften korkabilir bence 😁😁😁

Yanliz bu erkek annelerinde var bu huy. En salon hanimefendisi bile biraz biraz oglunu merak ediyor. 🙃🙊

Mesele oglunu merak etme meselesi degil. Evde olup bitenden haberdar olmak icin duvara bir bardak yerlestirmeye gerek yok. Akli olan evinde ne olup ne bitiyor anlar. Beni kayinvalidenin davranisi ilgilendirmiyor. Zira kendisi burada degil.

Bu toplum bana ikiyuzlu geliyor soyle ki.

Evli olmadiklarinda rahat davranamayan ciftler , evlendikten sonra bir baska davraniyor. Cift ayni cift halbuki. O cekingenlik her zaman devam etmeli. Simdi sevismek utanilacak bir eylem degildir diye yanit gelmesin.

Cekinmiyorsan o zaman kapali kapilar ardinda da yapmayacaksin. Mikrofonla herkese duyuracaksin.

Yok şu bana çok komik geliyor,kırmızı kurdeleyi gururla takıp bu gece sevişecek diye göbek atıp sonra sanki bu işi uzaylılar yapıyormuş gibi tepkiler.Hey Allah'ım ya.Biz nasıl dünyaya geldik acaba,kimse bunu düşünmüyor.Bu kadar korkmayın,kimse cinsellik yaşadığı için utançtan ölmüyor.Nasıl ki tuvalete gidiyorsunuz,cinsellik de bir ihtiyaç,ulu orta yapmadığınız sürece çekinecek bir şey yok bana kalırsa.Kv'siyle sürekli yaşayan insanlar var mesela,bu durumda onların hiç sevişmemesi lazım,sesten falan rahatsız olup.Bir de hasta bakılan evde draması kasılmış da adamın hastalığı ölümcül bir şey değilmiş zaten sadece yardım ediyorlarmış,kv'de de genç üstelik kendisi bile yapabilir.
Çok güzel yorumlar yapıyorsunuz, beni de çok iyi anlamışsınız teşekkür ederim 🌺

Bugün eşim gitmedi biraz önce babası aradı, eşim de olayı anlattı. Kayinpederim annen yıllarca bu evliligin huzurunu kaçırdı sizinkini de kaçırmasın artık gelmene gerek yok oğlum, bir kaç güne kardeşin gelecek demiş. O kadar bakıp bakıp da sonunun böyle bitmesini istemezdik, herkese teşekkür ederim.

Bu arada kamu spotu olarak şunu da söylemek istiyorum. Herkes sevişmeyi sevmeyebilir önemli görmeyebilir ama sevişmek yemek içmek kadar doğal bir ihtiyaçtır. Siz sevmiyorsunuz diye seven insanlara az sevişsen ölür müsün denmez. Oglunun gülü* kesilince sünnet düğünü yapan insanlar oğlu o gülü* kullanınca rahatsız olmasınlar 🌺🌺

Bugün eşim gitmedi biraz önce babası aradı, eşim de olayı anlattı. Kayinpederim annen yıllarca bu evliligin huzurunu kaçırdı sizinkini de kaçırmasın artık gelmene gerek yok oğlum, bir kaç güne kardeşin gelecek demiş. O kadar bakıp bakıp da sonunun böyle bitmesini istemezdik, herkese teşekkür ederim.

Bu arada kamu spotu olarak şunu da söylemek istiyorum. Herkes sevişmeyi sevmeyebilir önemli görmeyebilir ama sevişmek yemek içmek kadar doğal bir ihtiyaçtır. Siz sevmiyorsunuz diye seven insanlara az sevişsen ölür müsün denmez. Oglunun gülü* kesilince sünnet düğünü yapan insanlar oğlu o gülü* kullanınca rahatsız olmasınlar 🌺🌺
Güle mi bensettiniz gerçekten :oha:
Dikkat edin de dikeni batmasın 😅😅

Azi karar cogu zarar. :confused:

Alt basligin da ileride oglun olursa sana gelsin. :deli:

X