Yaşça küçük ve tecrübesiz erkek

Yaşıyla ilgili yorumum yok.

Fakat bizim evde yemekleri eşim yapar, aşırı eli yatkın ve çok sever mutfakta olmayı. Beni yemeklerle ve şarapla kandırmıştı flört döneminde. Nasıl feminen algılıyorsunuz bilmiyorum, onlarca erkek aşçı var. İtalyan aşçı diye bir muhabbet vardır mesela.

Bence yemek, ütü, bakım karı işidir diyen bir kıro bulun. Belki öyle daha Maskülen olur.

Ayrıca benim eşim içli köfte yapmaz ama kültüründe olsa kesin öğrenmiş yapıyor olurdu. İtalyan erkeği de risotto yapar mesela, hepsi kültür meselesi.
Konu sahibi yorumunuza beğenmedim atmış ama bence tesbitiniz son derece yerinde. Benim eşimdeki en büyük pişmanlıklarımdan. Annesiyle yaşarken de elini hiç bir işe sürmüyordu, evlendik yine aynı. Ben isterdim onun da bana yardımcı olmasını bulaşıkları dizmesini, çamaşırları katlamasını, evi süpürmesini ama bunlar benim görevimmiş gibi düşünüyor. Yemek yapmakta asla feminen bir şey değil. Benimki tek yemek yapar. O da benim yaptığımı beğenmediği için.
Lafa gelince hayat müşterek ama erkeğin böyle herşeyin ayağına gelmeyi istemesi tam bir ikiyüzlülük.

Sekiz gün sonra bugün numaramı istemeyi akıl edebildi şükür
ilk defa istediğim için aklıma gelmedi diyo, Allah'ımm😂
32 yaşında adam ilk defa mı bir kadından telefon numarası istiyormuş? 😱 Sorun yemek yapması falan değil ki o bir artı bence ama bu yaşta birinin hiç kız arkadaşı olmaması hakikaten değişik. Sizi yorar bence. Ama bir görüşün bakalım daha fol yok yumurta yok. Belki de iki tarafta istemeyecek yüz yüze geldikten sonra. Şimdiden bu kadar düşünmeyin.

Kızlar iyi geceler. İki senedir instagramdan takipleştiğim bi çocuk vardı, geçen gün mesaj attı, sana yazmak konusunda çok gel gitlerim oldu ama sana karşı engel olamadığım bir merak duygusu var, tanımak istiyorum diye. Hoşuma gitti açıkçası, neden olmasın dedim. İş eğitim entelektüalite anlamında iyi, ki ben bunlara önem veririm. Fakat benden 5 yaş küçükmüş:KK43: benim büyük olduğumu bilerek yazmış, ben de onun küçük olduğunu biliyordum ama açıkçası ümidim 2-3 yaş olmasıydı, 5 biraz fazla geldi.

Ayrıca kendisi ilişki anlamında tecrübesiz, kendisi de inkar etmedi zaten, muhtemelen sen benden daha tecrübelisin böyle olmasını da anlıyorum falan dedi, yani yaşım veya yaşanmışlıklarımla ilgili onun bir sorunu yok. Ama benim kafam karışık maalesef:KK43:
Birincisi ben erkeğin terübeli olmasını tercih ederim, böyle ilişkide bütün yük üstümde olacak gibi hissediyorum ve yaşı da küçük olduğu için ona bişeyler öğretmem gerekecekmiş gibi, yani erkek gibi göremeyecekmişim gibi hissediyorum.

Bir de (bu konuda belki eleştirenler olacak ama) kendisi mutfağa çok düşkün, yalnız yaşamış uzun yıllar bunu anlayabiliyorum, mecbur kalmış bir yerde ama ailesinin yanında da yemekleri bu yapıyor. Yemek dediysem içli köfte kuru dolma vs😅 yani benim annem yapamıyor mesela içli köfte. Bir de bayramın 2.günü yüz yüze görüşeceğiz ilk defa, ilk görüşmeye içli köfte getirmeyi teklif etti😂 yani böyle olunca benim gözümde iyice feminenleşiyor.

Ne sorduğumu da bilmiyorum aslında, yüz yüze görüşmeden karar vermeyeceğim ama sizin de fikrinizi almak istedim, bu ilişki yürür mü dersiniz?
Yemek yapiyormus daha ne ister ki bir insan :O Genc erkek iyidir.

Daha önce hiç sevgilisi olmamış aşk hayatı sadece ortaokuldan ibaret olan biriyle sevgili oldum kendisi tam bir ilişki acemisiydi, love bombing yaptı sonra ilişki ilerleyince beni başka bir kız için terk etti kendisine dehşet bir özgüven geldi. Ayrıca anlamsız anlamsız soru soruyordu, evleneceğimizden kullandığın ilacı bile bilmeliydim diyordu. Ba ba ba ba olaya bak sanki evlilik çocuk oyuncağı. Karşıma böyle biri çıksa önce onun davranışlarını gözlemlerdim. Tuhaf tuhaf davranırsa görüşmeyi keserdim. Bir erkeğin yemek yapması feminen değil ama ilk buluşmada elinde yemekle gelmesi bunu yapan kadın bile olsa bana göre yanlış. Yaş farkına gelecek olursak kendimden küçüklerden hoşlanıyorum. 20'li yaşlarda 5 yaş problem olabilse de 30'lu yaşlarda problem olarak görmem şahsen.

Eee kardeşim kadınların ne istediği de belli değil, adam işe elini sürmüyor eşini hizmetçi ediniyor burda taşlıyorsunuz, yemek yapıyor elinden iş geliyor feminen diyip burda taşlıyorsunuz ne istiyorsunuz peki?:emir_bebek:Mutafkta aşçı, sokakta kıro , yatakta Don Juan olsun tabi, siz nasıl istioyrsanız nabza göre şerbet verip öyle davransın öyle mi:halay:

32 yaşındaki erkek asla toy falan değildir öyle gösteriyordur yaş olarak 5 yaş gayet normal bunda sıkıntı yok asıl sıkıntı tecrübesizim toyum diye seni kandırması
Manipülasyonuna gelme sohbet ederken daha önceki ilişkisini sor neden bittiğini özellikle sor mağdura yatıyorsa kesin bişey çıkar
Bazı erkek hepsi değil çok güzel mağdur edebiyatı yaparlar mesela eski ilişkisinde ve ya ilişkilerinde hep bırakıldıysa bana şöyle yaptılar böyle yaptı falan diyorsa kesinlikle sorun erkektedir seni çok güzel mağdura yatarak manipülasyon yapar.hemen güvenme sevme
soracağım tabi ki, yarın görüşeceğiz ama inanın anlatacak bir hikayesi olduğunu sanmıyorum
bahsettiğiniz şeyi daha önce boşanmış bir erkekte yaşadım, sürekli eski eşini suçluyordu, ya dedim tmm onda da kabahat vardır ama bir evlilik bittiyse illa ki iki tarafın da hataları olmuştur %1 bile olsa, yok bende hiç yok diyordu. tabi ki ayrıldık:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Konu sahibi yorumunuza beğenmedim atmış ama bence tesbitiniz son derece yerinde. Benim eşimdeki en büyük pişmanlıklarımdan. Annesiyle yaşarken de elini hiç bir işe sürmüyordu, evlendik yine aynı. Ben isterdim onun da bana yardımcı olmasını bulaşıkları dizmesini, çamaşırları katlamasını, evi süpürmesini ama bunlar benim görevimmiş gibi düşünüyor. Yemek yapmakta asla feminen bir şey değil. Benimki tek yemek yapar. O da benim yaptığımı beğenmediği için.
Lafa gelince hayat müşterek ama erkeğin böyle herşeyin ayağına gelmeyi istemesi tam bir ikiyüzlülük.
benim beğenmedim atma sebebim 'kıro bulun' ofansif ifadesiydi. bu forumda insanlar akıl almak için yazdığında hemen böyle bir linçleme geleneği oluştu, hiç hoş bulmuyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
32 yaşında adam ilk defa mı bir kadından telefon numarası istiyormuş? 😱 Sorun yemek yapması falan değil ki o bir artı bence ama bu yaşta birinin hiç kız arkadaşı olmaması hakikaten değişik. Sizi yorar bence. Ama bir görüşün bakalım daha fol yok yumurta yok. Belki de iki tarafta istemeyecek yüz yüze geldikten sonra. Şimdiden bu kadar düşünmeyin.
daha da kötüsü, numaramı aldı, sonra instagramda diyor ki burdan mı devam edelim wp tan mı😂 yani hiç bi arayayım bi sesimizi duyalım birbirimizin yok.. işte bunlar da bende hep soru işaret oluşturuyor. ama şu an konuşmaya devam ediyoruz, sorularımı erteliyorum şimdilik

Eee kardeşim kadınların ne istediği de belli değil, adam işe elini sürmüyor eşini hizmetçi ediniyor burda taşlıyorsunuz, yemek yapıyor elinden iş geliyor feminen diyip burda taşlıyorsunuz ne istiyorsunuz peki?:emir_bebek:Mutafkta aşçı, sokakta kıro , yatakta Don Juan olsun tabi, siz nasıl istioyrsanız nabza göre şerbet verip öyle davransın öyle mi:halay:
ya bunu yazarken buralara çekilebileceğini tahmnin ederek yazdım ama mevzu sadece yemek yapması değil, bunu tekrar belirtmiş olayım:)

X