Yaş problem mi?

benım şu ankı erkek arkadasım son 3 yıldır ayrılıp cıktıgım bır arkadasım, yası benden kucuk
sımdıye kadar cocuksu seyelr yapardı evet ama artık cogu hareketı degısmıs , hos ben de buyuyup olgunlasıyorum gıderek. ama yas farkı erkek olgunsa degısmıyor cunku benden yası buyuk erkeklerle de arkadas oldum olgun degılse yas mas farketmıyor adam 34unde de aynı 24unde de olgun olmadılar mı olmuyorlar.. bu arada ben26

ya bencede erkek herzaman daha büyük ve olgun olmalı ki seni koruyup kollamalı

seda sayan'ın canı yok mu canım yaa,hem zengin olursunuz :KK66: önemli olan aşktır her zaman...

kaç yaş fark olduğu önemli değil?
şu anda kaç yaşlarınında olduğunuz önemli..

siz 22 o 18 diyelim bence cıkss olmaz !

4 yaştan ne olucak, iki gönül bir olunca samanlık seyran olur ihiihiiii ;-)))

niye erkeğin büyük olması diye bir kural var onuda hiç anlamam zaten
kadınlar büyük olunca problem oluyo sözde
hem dört yaş abartılacak bir yaş değil bence a.s

İlişkilerde mantık oynar baş rolü canım,yaşlar değil..
Ne demişler Akıl yaşta değil baştadır..Eğer her açıdan birbirinize uygunsanız,kişilikleriniz uyumlu ise yürekleriniz pır pır ise:* bence gerisi teferruat..

aman boşver kendinden küçük biriyle çıkma sevmede zaten erkekler saf akıllılar birde seni hiç anlamazlar

Asıl önemli olan anlaşmak güzelim. Yaşla başla alakası olurmu böyle şeylerin kendimizi şartlandırmamak gerek
Mutlu olmak yaşla alakalı olsaydı keşkeeee:Saruboceq: Herkes mutlu mesut geçinir giderdi ohhh ne güzeel :)

Hz.Muhammed (s.a. s.) 25, Hz Hatice ise 40 yaşlarındaymış evlendiklerinde bu bile ne güzel bir örnek bize değil mi?

4 yaş büyük bir yaş farkı değil. benim bir arkadaşımında eşiyle arasında 4 yaş fark var.

Haaaaahahaha kıs benim eşim benden üç yaş küçük.... Düşündüğün şeye bak... laelaelaelaelae
Noooolcak beeeaaa. Olsa olsa erken çökersin.. hihihhihi
hihoyyyt hihoyyyt

pardon senden kucuk cıkmıs ben yanlıs okumusum
4 yas cok onemlı degıl ama senın yasın 20 ıse 4 yas baya onemlı
pınar altuğ ne alaka
kaydirigubbakcemile

Kendisinden küçün biriyle evlendiği için Pınar Altuğ çıkarmış gibi oldu ya bu modayı o bakımdan:) sanırım.

canım konuyu okuduktan sonra ilk önce yaşına baktım kaç yaşındasın diye,kaldırabilirmi seni oda ayrı erkeklerin normal aklı bile kaç yıl önceden geri geliyorki bide bunun yaşı küçük,gönül bu ne desek boş olur canım ama dikkat et görüşsen ile seni üzmesine izin verme olur mu

benim eşimle aramda 9 yaşa yakın fark var ve evleneli 9 sene olucak . bence hiçbir sorun yok ..

valla konuyu okumadan direkt cvap veriyorum.çünkü okumama bile gerek yok. yaş problem değil hayır.. ve problem olmamalı:)

Kesinlikle
Bi kere erkek büyük oldu mu daha saygılı ve anlayışlı bir ilişki oluyor kanaatindeyim kuzucum. Çünkü erkekler kadınlara göre daha geç olgunlaşıyor. Kadının idrak seviyesine erkek ancak 5-10 yılda geliyor. Bu yüzden aralarında bu kadar yaş farkı olan çiftlerde erkek daha koruyucu, daha sorumluluk sahibi bir rol üstlenirken kadın sadece katılımcı oluyor.Aynı yaştaki veya kadının büyük olduğu durumlarda ise kadın herşeyi üstlenen olduğu için daha kolay yıpranıyor. (Bkz. Ben, Sen v.s) Günümüzde çalışma hayatı, çocuk sorumluluğu zaten kadını yıpratırken bir de evliliğin 1. derecede sorumluluğunu almak istemeyen tüm hanımlara tavsiyem yaş farkını koruyun. Ya da bunu beceremiyorsanız evliliğin iki rolü olan yükleyen ve yüklenenden mümkün olduğunca yükleyeni seçin:yes:

kesinlikle katılılıyorum erkekler zeka olarak kadına anca yetişiyorlar zatenlülülülülülü

benim askimda benden 7 yas büyük ben 23 o 30... bence ideal yas farki 4-8 arasi.. ben erkegin yas ve boy olarak büyük olmasindan yanayim..

X