Yaş problem mi?

kronick .!.:
bence erkek bayandan 6-7 yaş büyük olmaslı.kadın erken çöker meselesinden dolayı değil ama.bu benim kişisel fikrim.benim erkeğim benden biraz büyük olmalıki kendimi onun yanında daha güvende,onuda daha bi erkek gibi hissedebileyim.
krocuma katılıyorum sevgilimle 10 yaş var aramızda:biggrin: parpali yalniz dikkatimi çeken şey sen hep kadın böle olursa erkek napar erkek olursa yok kadın napar yok evli erkekler hakkında ne düşünüyosunuz tarzda konular açıyon samimi olarak cevaplarmısın neden ?? merak ettim bide tarzın bana eski k.k dan iledramı andırdı doğrumu??:rolleyes2:

tatlicadiarzu başka konularda açıyorum şu bi gerçekki bu tür şeyler kadınların daha çok dikkatını çekıyor ben yeni üye oldum1 hafta oldu sanırım HEP MUTLU KAL TATLİCADİARZU

valla münasibi erkeğin 2-8 yaş büyük olması bence.... aksi durumlar ilişkiye ekstradan riskler katabilir. ama katmayabilir de bu kişilerle alakalıdır. tercihim daha az risk :)

kımı yaş farkından mutlu olur kımı yaşıt olmaktan sanırım herkese gore degışıyor

eşimle aramda yedi yaş fark var ve eskiden bu yaş aralığı normal gelirken yıllar geçtikce sanki değişiyor bu konudaki fikrim. o çok fazla ağır abi, bense daha kıpır kıpırım:)

Son düzenleyen: Moderatör:
benım esım benden 11 yas buyuk bazen bu yas farkı aramızda ucurumlar yaratıyo ben 25 o 36 yasında bence cok fazla olmamalı en fazla 5 buda benım fıkrım bız kadınlar olgunluk ıstıyoruz ama bazende bu olgunluk adamı sıkıyo

aslına bakarsanız ilişkilerde yaş farkı önemlidir.iki tarafta bunu problem etmiyorsa bence problem olmaz önemli olan güven ve sevginin herdaim devam etmesidir. aralarında yaş problemi olmayan ama anlaşamayan çok örnek var herkes istediği gibi yaşamakta özgürdür unutmayalım her koyun kendi bacağından asılı....

bence onemli ;erkek kadindan buyuk olmali ama cooookk fazla da degil...

bahtsız .!.:
buda sorulurmu ya ....problem olmazmı?hemde ne problem.. sizinde kendinizden 16 yaş büyük bi kocanız olsa anlardınız!!hani en basiti insan bazan genç bi kocası olsun istiyo wallaaaa!!!!!!

Ne diyorsun 16 yaş mı:1shok: :1shok:

BENDE YAŞ PROBLEM DİYENLERDENİM.BENCE ERKEK KADINDAN KESİNLİKLE BÜYÜK OLMALI ÇÜNKÜ ERKEKLERİMİZ BAYANLARA GÖRE DAHA GEÇ OLGUNLAŞIYORLAR..BENCE YAŞ FARKI MAX 5 OLMALI DİYE DÜŞÜNÜYORUM DAHA FAZLA OLDUĞUNDA MUHAKKAK SORUN ÇIKIYOR EN AZINDAN ÇEVREMDEN GÖRDÜĞÜM KADARIYLA :eyes: :eyes: :eyes:

benim eşim benden 5 yaş büyük.bence de önemli erkeğin büyük olması.çünkü yengem amcamdan 5 yaş büyük ve çok kötü görünüyorlar bir araya gelince.kadın erkeğe göre daha çabuk çöküyor..

Bencede kesinlikle erkek kadından büyük olmalı.Ama çok değil 4-5 yaş. Yaş önemli bir unsur diye düşünüyorum

gül güzeli demişki..
bence yaş değil kafalar arasıda uçurum olmasın
yaş eğer taraflar biribirini seviyor ve anlaşabiliyorlarsa kapatılabilir
ama bende aynen arkadaşlarım gibi mümkünse hanımın küçük olması taraftarıyım
nedense erkek küçük olduğu zaman sanki daha anaç tarafımız kabarır gibi geliyor

aynen katılıyorum kafaların uyuşması inanın yaştan daha önemli,deneyimli bir ablanız olarak söylüyorum benim eşimle aramızda 5 yaş var ama fikir ve görüntü olarak aramızda sanki 50 yaş var eşim sanki doğuştan yaşlı:smilewinkgrin:

bencede yaş önemli değil benim eşim benden 4 yaş büyük ama kafa hala toy bugün 45 yaşında ama onun yaptıklarını 18 yaşında bir erkek yapmaz yaş ne olursa olsun anlaşma olsu yeter keşke genç olsaydıda aklı başında olsaydı

arkadaşlar benim şu anda birlikte olduğum erkek benden 7 yaş küçük ve hayatımda hiç bu kadar mutlu olmamıştım aylarca sohbet ettik aylarca sırf yaş farkı yüzünden birbirimizden kaçtık birbirimize sözler verdik aramızda bişey olmayacak diye ama engel olamadık ve şimdi beraberiz erkekler geç olgunlaşıyor lafına da inanmıyorum ben hayatımda bu kadar aklı başında bir erkeğe daha rastlamadım şu anda 24 yaşında ama hayatın ne olduğunun farkında olan bir insan birbirimizi tamamlıyoruz çünkü ben çok deli dolu biriyim hatta ondan daha çocuksuyum sanki 7 yaş küçük olan benim
yani karakter çok önemli ben ne erkekler bilirim 35 yaşında ama hala aklı bi karış havada olgunluk hayat görüşü tamamen karakterle ilgili

Bence de yaş farkı ilişkiyi yaşayan kişilerin karakaterlerine bağlı.Benim de erkek arkadaşımla aramda 9 yaş vardı.(29 yaşındayım) Ama aradığım romantizmi,ince düşünceyi göremedim onda.Yaşı daha büyük olduğu için fazla olgundu belki de.Artık sevgili nazı çekmekmiş,sevgi gösterilerinde bulunmakmış...bunları unutmuştu.
Ama her 38 yaşındaki erkek de böyle değildir sanırım.İçindeki yaşama sevincini tetiklediği için küçük sevgililerini el üstünde tutan erkekler de tanıyorum.
Faktör yaş değil,karakter....
:smile:

bence o erkekler kendilerinden genç birini bulup kaçmasın diye el üstünde tutuyordur sevgililerini
bende arada fazla yaş farkı olmamasından yanayım eşim benden 7 yaş büyüktür ama daha yaşlı görünüyor ha bu arada eşim kadir inanıra benziyor da ben isterdim daha az yaş farkı olsun

tabiki oluyo ben kendimden 10 yas büyük birini sevmiştim
oda beni sevdi baslarda sonra sen cok güzelsin tatlısın olgunsun ama ben sübyancı değilim dedi
bıraktı beni.. :KK43:
22 yasında biri vardı ben 16 yasındaydım cok küçüksün ya fln diyip duruyodu :S
ilk cıktım benden 6 yas büyüktü
ben 15 yasındaydım o 21

X