Yaş problem mi?

ben de yaşça benden 2-3 yaş büyük birini tercih ederim... çünkü erkekler daha geç olgunlaşıyorlar... biz evlilik düşünürken onlar playstationda arkadaşını nasıl yendiğini düşünüyor :)

ama tabii istisnai durumlar da var... mesela abim kendinden büyük bir bayanla birlikte... ama mutlular ... yargılamasam da algılayamıyorum çünkü bana göre benim abim hala çocuk ...

bencede erkek buyuk olmalı.. zaten erkeklerde kendınden yasca kucuk hanımlarla evlemeyı tercih ederler kanımca guyaa bizi idare etmesı kolay olcakya bızım yaslar ufalınca.. artık kım kımı idare edecekse :))
benım eşımle 2yas var fark..

ah canımmm,şimdi ilişkilerde yaş önemli diil,önce evlenilecek erkek problemi var..ki ortada yoklar.sonrada aaa bi evi olsun bide arabası eh iyi de bi işi..vs gibi..önce madde, sonra eli yüzü düzgün derken yaş pek bi geride kalıyo ..ki ben insan olgunluğunun pek yaşla ilgili olmadığını düşünüyorum.ama 60 yaşındaki erkekle 25 lik hatun yada 45 lik hatunla 25 lik delikanlı nın ne işi var...birbirleriyle... bence birliktelikte de denge gerekli herşeyde olduğu gibi .ne demişler davul bile dengi dengine....haa bu arada ben evliyim epey zamandır eşimle aramız 4.5 yaş..sevgiler.......

Bencede yaş farkı olmalı.Benim eşim bende 10 yaş büyük.Bu şuana kadar hiçbir sorun getirmedi.ılk tanıştığımızda ailem yaş farkının çok olduğunu söyleyip istememişlerdi.Babama demiştimki ben hareketli yeri geldiğinde çocuksu davranabiliyorum.Kendi yaşlarıma yakın ibiryle evlenirsem oda benim gibi olacak.Ama bana biri bi yerde dur diyebilmeli..diye konuşmuştum.Eşimle 2 yıllık evliyim.Kendisi hwm olgun bi insan benim göremediğim bi çok şeyi o fark edebiliyor.Aynı zamanda bana yerni geldiğinde eğlenceli katılımcı bi arkadaş gibi davranıyor.Bu yüzden yaş farkı güzel.Ama 10 yaşdan fazlasıda çok olabilir.

Benim sevgilim benden 9 yaş küçük..ben 42 o 33 yaşında.. çok olgun bir insan hatta beden daha olgun.. hayatta çok şey görmüş geçirmiş, hani erkek bayandan geç olgunlaşırdı ? (istisnalar kaideyi bozmaz demeyin, olgunluk yaşanmışlıklarla ve karakterle ilgili birşeydir).. ben bakımlı bir bayanım, bayanlar erken çöker diyorsunuz, bence bu bakımsız bayanlar için geçerlidir..hiçde çökmedim dipdiriyim, sporumu da yapıyorum bakımımı da...hatta şöyle düşünüyorum, bence erkekler daha çabuk çöküyorlar çünkü günümüzde iş ve geçim stresi erkeği çabuk yıpratıyor... kafalar ve karakterler anlaşabildiği sürece..sorun olmıycaktır.. erkek illede büyük olmalıdır gibi tabuları kim koyuyor bilmiyorum.. avrupada sanırım böyle bir konuya gülerlerdi.. sadece ricam 21. yüzyılda artık at gözlüklerinin çıkartılıp hayata daha çağdaş bakılmasıdır...

:laugh: :laugh: :laugh: katılıyorum.

sırnaşık şey süper yorum valla bencede erkek olgun olmalı ben bayandan küçük erkek düşünemiyorum ama erkek büyükse eğer bayanla aralarında en fazla bi 10 yaş olabilir bence

akıl yaşta degıl bastadır
benım esımde benden kucuk 4 yas hemde hiçççççççç bi sorunumuz yok cok cok olgun cok sükür..
yasla degıl karekterle alakalı bence olgunluk..
yaşla erkekler durulur olgunlaşmaş
ikisi çok farklı :eek:lmaz:
iyiki evlenmışim kocamla herkez karsı cıkmıştı şimdi hepsi parmak ısırıyo:dilcikar::teytey:

benim sevgilim de benden 12 yaş büyük
yaşla alakalı bir problem yaşamadık, ama resimlerde yakışmıyoruz bunu itiraf edebilirim farkediliyor çünkü
yaşı dolayısıyla, o benden çok yaşamış görmüş biri olduğu için, ben bazı şeyleri ilk defa yaşarken o kaçıncıyı yaşıyor kimbilir, bu sebeple bazı şeylerin heyecanı belki yaşıtlarıma kıyasla daha azdır.
gayet ilgili sevgili ve koruyucu tarzı var.
ben çok dert ediyodum başta, bence çok takılmayın bu yaş meselesine, şahsi fikrimdir, sizden küçük olmasın, birde babanızın yaşında olmasın, 3-5 ne farkeder, önemli olan ruhların uyumlu olması.

eşimle aramızda 6 yaş fark var ilk zamanlar bunun sorun olacağını düşünmemiştim ama evlendikten sonra farkettim bir çok şeyi
o sürekli yaşlanıyorum triplerinde saçım dökülüyor alnım açılıyor göbeklendim vs vs
bi yere gitsek çabuk yoruluyor bense bırakın yorulmayı koşa koşa 3 tur daha atacak enerjide oluyorum ama maalesef eşimin mızmızlanmasından dolayı eve dönüyoruz yada hiç evden çıkmamış oluyoruz
bazen bende onunla yaşlandığımı düşünüyorum, eski bıcır bıcır, neşeli halimden eser yok mafoldumben

kuzum konun 2006 dan 2009 a taşındı hala cevap bulamadınmı :hulya:

kuzum konun 2006 dan 2009 a taşındı hala cevap bulamadınmı :hulya:

:roflol: çok güldüm...
yaş problem değil bence.
mesela kuzum ilk sayfada söylemiş 10 yaş uçurum gibi diye.
ama değilmiş. ben de 2006'da öyle düşünüyordum. 10 yaş uçurum diye.
10 yaş büyük adamla gayet de aşk yaşadım. aslında ucu açık bir konu bu, 20 yaşındaki kadınla 30 yaşındaki adam büyük aşk yaşarken, 40 yaşındaki kadınla,20 yaşındaki adam da yaşayabiliyor. herkes buluyor işte dengini bir şekilde.

bayanın yaşı küçük olmak şartıyla 4-10 yaş arası olabilir..erkeklerin beyni kadınlara oranla geriden gittiği için erkeğin büyük olmasında fayda var zemuszemus bizim aramızda 3 yaş var

evet bencede yas fakinin önemi büyük.
her ne kadar biz birbirimizi seviyoruz yas farkinin önemi yok densede bence önemli.
erkek kadindan en az 3- 4 en fazla 7- 8 yas büyük olmali
tabiki hersey nasip kismet ama kadinin yasca büyük olmasi yada erkegin 8- 10 yas farkla daha büyük olmasi anlasma sorunu oldugunu düsünüyorum.

yaş önemli degill çok büyük olmamak kayydyla
yani 20 yaşındaki kıza 5olik adam gbiii
benim eşimle aramda 6 yaş var...ben 28 gayettte muutluzzz

eşimle aramızda 6 yaş fark var ilk zamanlar bunun sorun olacağını düşünmemiştim ama evlendikten sonra farkettim bir çok şeyi
o sürekli yaşlanıyorum triplerinde saçım dökülüyor alnım açılıyor göbeklendim vs vs
bi yere gitsek çabuk yoruluyor bense bırakın yorulmayı koşa koşa 3 tur daha atacak enerjide oluyorum ama maalesef eşimin mızmızlanmasından dolayı eve dönüyoruz yada hiç evden çıkmamış oluyoruz
bazen bende onunla yaşlandığımı düşünüyorum, eski bıcır bıcır, neşeli halimden eser yok mafoldumben
canım bu senin anlattıklarının yaş farkıyla değil erkeğin tembelliği ile ilgisi var benim eşimle aramda 7 yaş var ama bu sorunları asla yaşamadım yaşamıyorum ve yaşımızda ben 45 eşim 52...

ben erkeklerin kızlardan 3-4 yıl daha geç olgunlaştığına inanırım bu yüzden de en azından 3 yaş olmalı arada ama 10-15 yaş gibi fark olursa sorun olabilir ortak noktalarınız ve paylaşımlarınız azalabilir.

erkek mutlaka bayandan byük olmalı....bu kişiden kişiye değişir anlaşmak birbirini anlamak çok önemli...bizim aramızda 13 yaş var çok mutluyuz ama 40 50 yaşı tasvip etmiyorum ben...

X