Yaş problem mi?

erkek büyük olmalı geç olgunlaşıyor çocukluktan çıkması güç oluyor kadının ömrünün çürümemesi herşeyi sırtlamaması için erkek büyük olmalı

benimde erkek arkadaşımla aramda 13 yaş farkı var:KK43: ben bunu çok sorun ediyorum biz evlilik arifesindeyiz.şimdilik iyiyiz ben 25 erkek arkadaşımda 38 yaşında.bunun 10 yıl sonrasını düşünüyorum ben:çok üzgünüm:

merhabalar benimde esim benden 1 yas kücük.ilk basta bunun icin evlenmeyi istememistim. ama esim yasindan olgundu ve nihayetine oldu.hic bir sorun yasamadim bu insanlarin karakteriyle ilgilidir galiba.

Bencede olgunluk insana bağlıdır.Benim annemle babam arasında 10 yaş var anlaşamıyorlar.Fakat halamla eşi arasında bir yaş var halam eniştemden büyük ama gül gibi anlaşıyorlar.ama bence kadın erkekten en fazla bir yaş büyük olmadı taş çatlasa.

benimde erkek arkadaşımla aramda 13 yaş farkı var:KK43: ben bunu çok sorun ediyorum biz evlilik arifesindeyiz.şimdilik iyiyiz ben 25 erkek arkadaşımda 38 yaşında.bunun 10 yıl sonrasını düşünüyorum ben:çok üzgünüm:

bencede 10 yil sonrasini dusunmekte iyi yapiyorsun canim..ilerde gercekten problem olabiliyor.annemle babamin arasinda 10 yas var yengemle amcamin arasinda 13 yas var.Masallah babamda amcamda melek gibi adamlar..kac yillik evliler masallah cok iyi anlasiyorlar esleriyle ama aaneminde yengeminde dedigi sey :civil civil olmuyorlar,cok fazla olgun oluyorlar o yuzden fazla yas farkini onermiyorlar.erkek acisindan buyuk bir avantaj tabi genc eslerinin olmasi...

Erkekler kadınlara göre geç olgunlaştığı için bi ilişkide erkeğin daha büyük olması daha iyi diye düşünüyorum.
Bizim aramızda 9 yaş fark var ve şuan için gayet iyi bi problem yok.

akıl yaşta değil baştadır ..illaki erkek büyük olacak diye bir şey yok ..büyük olması ii olabilir tabi ama yaşı büyük aklı küçük bir sürü insan var ortalıkta ...kimlikteki yaşı değil ,beyin yaşı önemli olan ...ablam eniştemden 6 yaş büyük ama 15 yıldır gül gibi geçinip gidiyorlar ....hayata bakış açısı olgun olduktan sonra kimlikteki olgunluğa gerek yok ...e tabi çok da uçurum olmasına karşıyım ..en fazla 10 yaş ..gerisi bozar :)))))

erkek buyuk olsun diye dusunuyorum ben 2 yaş bızım aramızda cokta iyi anlaşıyoruz:nazar: kişiden kişiye değişir tabiki :)

benim ki 6 yaş böyükk :kedi:
anlaşmak önnemli tabi ama 20 yaş gibi uçurum olmamalı...
güldügünüz,hoşlandıgınız şeyler aynı olunca 6 10 fark yapmaz :nazar:

Benden bi kac yas büyük olmasi sorun olmazdi sanirim,
babam yasinda olmasin da kafamçokkarıştı

Kızlar bence erkek büyük olmalı daha oturaklı bir ilişki için böyle düşünüyorum. Yalnız hayatıma biri girdi ve benden 7 ay küçük çok cocuksu değil oturaklı iyi de biri bana deger veriyor ve seviyor. Ben de boşluktayken teklifini kabul ettim.:kedi: Şimdi de çok korkuyorum onun üzülmesini istemiyorum. Aradaki 7 ay benim kafama çok takılıyor. Keşke benle yaşıt olsaydı o zmn kafama takılmazdı yine ne yapmalıyım sizce fikri olan var mı?bilmiyorumkismile

Kızlar bence erkek büyük olmalı daha oturaklı bir ilişki için böyle düşünüyorum. Yalnız hayatıma biri girdi ve benden 7 ay küçük çok cocuksu değil oturaklı iyi de biri bana deger veriyor ve seviyor. Ben de boşluktayken teklifini kabul ettim.:kedi: Şimdi de çok korkuyorum onun üzülmesini istemiyorum. Aradaki 7 ay benim kafama çok takılıyor. Keşke benle yaşıt olsaydı o zmn kafama takılmazdı yine ne yapmalıyım sizce fikri olan var mı?bilmiyorumkismile

7 ay çok sorun olmasa gerek olgunluk yaşla değil karakterle ilgili ne demişler:ERıM ER OLSUN DA,YERıM ÇALI DıBı OLSUN :1hug:

Son düzenleme:
7 ay çok sorun olmasa gerek olgunluk yaşla değil karakterle ilgili ne demişler:ERİM ER OLSUN DA,YERİM ÇALI DİBİ OLSUN :1hug:

Evet haklısın vallakaydirigubbakcemile3 ama yine de takıldım kaldım ne bileyim ya belki aşık olcam sevicem ama belki de bu yüzden duygularım ters tepiyo olabilirbilmiyorumkismile

denimde eşimle aramda 3 yas fark var ,,,yani 3 yas benden kucuk ben 28 o ise 25yasında .... suan ısın cok ıyı anlasıyoruz bazen cocuksu tavırlar sergılıyor saka mahiyetıne ama ben ona bıle kızıyorum ıcımden ,acaba dıyorum benden kucuk dıye kendını salıveriyormu... bazen bu yas farkna kızıyorum nısanlıyken yada flortdonemınde hıc takmamıstım ama 7 aylık evlıyım son zamanlarda takar oldum ...

benden kesinlikle küçük olmasın.çokta büyük olmasın.en fazla 6 yaş.aslında o bile çok.idealim 3-4

Benim eşim benden 11 yaş büyük
Söylendiği gibi yaş kompleksinden doğan kıskançlık olayı hiç ama hiç yok. Eşim her halde dünyadaki en kıskanç olmayan adamdır. Aramızda farklılık olduğu doğru ama bu öyle illaki olumsuz bir şey olarak görülmemeli, mesela benim fark edemediğim detayları o fark ediyor, benim hata yapmamı engelliyor, her konuda daha mantıklı daha olgun düşünüyor. Bazen çok şımarsam, çok saçmalasam da yaşıma veriyor :KK52: Bazen beni yönetiyor gibi evet, bu da yalan değil, çok özgür ruhlu bayanlar belki bunalabilir ama bu ''cemre şunu yapma cemre bunu yapma'' şeklinde değil, daha doğru olanını gösteriyor, zaten ben de doğal olarak onu tercih ediyorum fark ettikten sonra. Yani kısacası evliliğin sorumluluğu bende değil eşimde, bu yüzden çok mutluyum ve rahatız.
Bir arkadaş daha söylemişti, erkek büyük olunca kadını kaybetmemek için el üstünde tutuyor, ve ona ayak uyduruyor.

bnce değişir duruma göre her insan bir olmuyoki sonuçta bazısı 20 yaşında olgun bi insanken bazısı 30 yaşında hala çocuksu olabiliyo..ama genel olarak bakarsak erkeğin kadından biraz daha büyük olması ii oluyo çünkü erkekler genelde geç olgunlaşıyoo..çok yaş farkı olması da arada uçurumlar yaratabilirdi..belki..:KK34: biraz karışık oldu ama bende tam emin değilim valla:KK34:

X