Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

çilekim evet canım..
en sevdiğim yanı bu ...:asigim:
benim babam çok izler, tiksindim resmen..
bir de çok evcimen, pek dışarı çıkmaz,evde vakit geçirir vs..
şanslıyım ben şanslı kaydirigubbakcemile3

gunaydınlarrr tursularımaaa:)

haden bakem toplasın ben deldımmm kutlama törenı nerde kırmızı halım unutulmusmu

hepınızı cok sevıorum arada yazıcam hepınız hele bı toplasın ben temızlık yapıcam cunku pc acık olucak
hihoyyyt

haden bakem toplasın ben deldımmm kutlama törenı nerde kırmızı halım unutulmusmu

hepınızı cok sevıorum arada yazıcam hepınız hele bı toplasın ben temızlık yapıcam cunku pc acık olucak
hihoyyyt
kolay gelsin boncuhh. bakıomda çok mutluyuz :)
günaydın kızlarrrr
nereusum günaydına.s.

hihoyyyt

boncugum kolay gelsin keyfin yerinde masallah :lepi:

böcük kız pk bir cadı duruyon haa :roflol:
diğer kızlar yoklarmıydı yaa

gördügümden farklı degilsin kızz böcük nerdeyse yolda görsem tanıcak hale geldim seni kaydirigubbakcemile5

kuzular pc acık ben kapıları sılıcem bızım kapılar bıtınce sırayla sızın evın kapılarını temızlemeye gelıcemm:)

mutluyum cunku kurtuldum ıkıyuzlu ınsanlardan ohhhh mıs gıbımde kahvaltımı yapmısım degmen keyfımee:)

böcük kız pk bir cadı duruyon haa :roflol:
diğer kızlar yoklarmıydı yaa
hıcte bılem :dilcikar: cok masumum koca bılem buldum :eek:
gördügümden farklı degilsin kızz böcük nerdeyse yolda görsem tanıcak hale geldim seni kaydirigubbakcemile5

he ya ama ben senın yuzunu unuttum bıde kapandıysan hıc tanıyamam -tatlicadiarzu-

durun la hemen kabul eder mıyım düşünmem lazım
hem ben dun evkura gıttım:jeyyar: orda kımı gordumbılın

iyiyim velvedcim bende temizlik yapcam bugun napimbenneyaptımki bi size gunaydın deyim dedim canım sen nasılsın fıstıkkaydirigubbakcemile5

X