Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

çilek kız hastamıydın sen canuum geçmiş olsunn çok geç oldu ama

sibeeelllll recep ivedik nasıl söylüyorr :roflol:
hoşgeldiinn

çileğim sabah 9 akşam 17:30 msn mesaim devam gülüm benim %95 daim açık kıs:)
iyiyim gülüm şükürler olsun,önümüz ay istanbul kaçamağı düşünüyorum ama CANın gazabından korkuyorum sürpriz düşünüyorum çünkü:)
yattı gibi diye anlattım sana sürpriz yapcaktım dedim HAYAT CANın gazabını düşündünmü didi bende he evet didim :roflol:...

yavuklum şişlide :asigim: oraya gelecem
Bİde bağcılarda arkadaşım çalışıyo onun çalıştığı hastanenin lojmanında kalacam gece bağcılar gündüz şişli kaydirigubbakcemile3
kız sıslı bana cok yakın hergun ordayıum nerdeyse..bagcılardada bızım buytun sulale var ben pek gırmem o tarafa ..:)gel beklıyım senı:...

kız sıslı bana cok yakın hergun ordayıum nerdeyse..bagcılardada bızım buytun sulale var ben pek gırmem o tarafa ..:)gel beklıyım senı:...

biz dilevinxx le baskın yapacaz yavuklularımıza kaydirigubbakcemile3
sende bize destek ol maddi manevi

üfürükcüümm gülüümm gel öpecem senii çok kuvvetli üflemiş girçektennn

biz dilevinxx le baskın yapacaz yavuklularımıza kaydirigubbakcemile3
sende bize destek ol maddi manevi
tamam şekrercım olurum ne zaman gelısınız kırmızı halı hazırlatım prensesler gelıy ıst.la...:) senın sevgılınde mı ıstanbulda kız

bebsım bana az üfleyı ver lütfen havaya ucmum barı :)daha gencım netıcede..:)toplantıda bol şanslar :9

çilek kız hastamıydın sen canuum geçmiş olsunn çok geç oldu ama
saol bitanem hastaydımda geçti yania.s.
kızlar bende bekarım ve yeni üyeyim herkese slmmmmmmmm
hoşgeldin sibel aramıza. kaçmak yok uğra topiğe kaydirigubbakcemile5

hadi ya çok güzel ya hayalet hadi bakalım bekliyoruz seni istanbula bgn hava çok güzel güneşli
kız ne gazabı oluyo bu
şeytan diyo akşam sevgilinle üsküdara git gez dio ya :roflol:

tamam şekrercım olurum ne zaman gelısınız kırmızı halı hazırlatım prensesler gelıy ıst.la...:) senın sevgılınde mı ıstanbulda kız

nisanda gidiyor canım
orda çalışmaya başlayacak inşallah

çileğim doğum günü önümüz ay enneme (ANNESİNE YANİ) dedim anne böle böle çat kapı gelcektim size sürpriz yapcaktım kaynıla iş birliği yapcektim,
sonra akşam işten gelince kapıyı ben açacaktım dedim annem annem çok güzel düşünmüşün dedi anne ama sanırım oşlmayacak o yüzaden sölüyoruz size dedim annem beni boşver yapalım seninkine öle gelebilirsen doğum gününü bi hafta sonra yapalım dio:) (eniştemin 40 yemeği denk geliyo ondan yattı)
neyse gazaba gelince tek yola çıktım haber vermedim diye,bide öle yaparsam babayla tanışcam mecburen :)))...

olsun güzelim işte hepsi bi arada çıkar :roflol: kayınpederinle tanışırsın :))
kız o ne güzel gazab öyle. bilmem mi o gazabları:jeyyar:

bu ben mıyım nan:roflol:
burdayım bakyom öle arada calısıyom
dılevın hıcte guzel deılsın ben daha guzelım:dilcikar:
devdas alah sızlerı sevdıklerınıze kavustrsun
ama şişlide cok guzel hatunlar var bılesınız
kapılara yanlışlıkla carptım demen boynuzlandınız demektır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…