Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

kıyıyorlar ortinee :çok üzgünüm:
bu durumda mantık kalıyormu azbıuçuk tahmin et
ama elimden geleni yapmaya çalışıyorumm teşekkürler canlarımm Şeniz Şeniz
allah bunu kimseye vermesin amaa inşallah hiçbiriniz yaşmazsınız:nazar:
herüflerinizllee bir ömür mutlu olun inşallah ağzınızın tadı hiç bozulmasın aminn :Saruboceq:

amın amın kuzum sende ınsalah kavuursun hakedenle cokta mutlu olursun benım gıbı heyacanlar yasarsın emı hihoyyyt

bu arada ben sezomu cok özledım :çok üzgünüm:

cnm aslında vıcdanen rahatım ama bana ters bı tepkı verdım ben ne olursa olsun yılık ederım ınsanlara bukez yapamadım sanırım cok yanmıs canm
daha gelelı 2 ay olmamıs denetımımız var hazıran ayında ofıstekı kızda buna dıorkı 2008 dosyalarından aolucaksın denetım oda demezmı nama yanlısını görursem arkandan cok konusurum dıe bende cok sorun edecegıne alırsın butun dosyalara bakar kafana göre yapar sorun bulmazsın dedım ay yapamam dedı ozaman ben gttıkten sonra konussan bıyerım tınlamaz benım dedım sap oturdu ona bu sekıl konusma hakkını ofıstekı ıkı seytan verıdgı ıcın böle oldu bende ooyuzden dıorumkı ınsalah benı arasınlar kız daha 87li evlenmıs bosanmıs 4 yasında cocugu var az bırazda o yolcunun yolu gıbı ben böle kızlarla esımı tanıstırmak bı yere kalsın görusmem bıle bızım ofıstekı kıza sölcuektım ama zaten ne söylesem kızı kıskanıorum olucaktı dıe uyarmadımda allah buyuk ahım kısmede kalmaz ay cok yazdım bayagı dertlyım kaydirigubbakcemile
cidden baya yanmışsın canım sen ayyy bende senin gibiydim ama artık içim rahat boşver takma bitti artık o iş yeriyle bağlantın salla gitsin :eek:
cilekım baglatırım kuzum faturayıda senın sırkete gönderırsek sorun kalmazzz :)))):roflol:
Çilak kız bende işten çıkınca benim faturayıda ödeseler olur demi :1rolleyes:
İyi akıl ettin boncuh :roflol:
Bu arada sen ne boncuğusun nazar boncuğumu :nazar: :nazar: kaydirigubbakcemile3

vallahı ne boncugu oldugumu bende bılmem nısanlım bana hep boncugum der gözlerım boncuk gıbı dıe ama yınede soram nan :)
faturalar cılekın sırkete kampanya baslatın adsl+ su faturası ödenırse elektırık bedava:)

kıyıyorlar ortinee :çok üzgünüm:
bu durumda mantık kalıyormu azbıuçuk tahmin et
ama elimden geleni yapmaya çalışıyorumm teşekkürler canlarımm Şeniz Şeniz
allah bunu kimseye vermesin amaa inşallah hiçbiriniz yaşmazsınız:nazar:
herüflerinizllee bir ömür mutlu olun inşallah ağzınızın tadı hiç bozulmasın aminn :Saruboceq:

ortime kıyanın cenesine kıyarım
Yani çenesini kırarım kötükedihüso
Valla tahmin edebiliyorum ama işte elimden bişey gelmiyoki kuzum yaw neyse gün olur devran döner merak etme sen !!

vallahı ne boncugu oldugumu bende bılmem nısanlım bana hep boncugum der gözlerım boncuk gıbı dıe ama yınede soram nan :)
faturalar cılekın sırkete kampanya baslatın adsl+ su faturası ödenırse elektırık bedava:)

:roflol: :roflol: Çilağım şirket batıyomuş abowww faturaları kim öder sonra Allah çilağın şirkete zeval virmesin :Saruboceq:
Mavişmi gözlerin sengözlerimebaksanab

cilekım baglatırım kuzum faturayıda senın sırkete gönderırsek sorun kalmazzz :)))):roflol:
BEN BİLE ÖDERİM NAN NE VAR Kİ 4GB 29 TL :)
amın amın kuzum sende ınsalah kavuursun hakedenle cokta mutlu olursun benım gıbı heyacanlar yasarsın emı hihoyyyt

BONCUH KAÇ AY OLDU GÖRMEYELİ EN SON YILBAŞINDA GELMİŞTİ GALİBACADIARZU

cidden baya yanmışsın canım sen ayyy bende senin gibiydim ama artık içim rahat boşver takma bitti artık o iş yeriyle bağlantın salla gitsin :eek:

Çilak kız bende işten çıkınca benim faturayıda ödeseler olur demi :1rolleyes:
İyi akıl ettin boncuh :roflol:
Bu arada sen ne boncuğusun nazar boncuğumu :nazar: :nazar: kaydirigubbakcemile3
BEN SENİN FT NI ÖDEMEM KUZUM SEN ÇOK KONUŞUOSUN :)

HAY ALLAH ELİSADA ONU TAKİP ETTİĞİMİ SANIP GİİTTİ :roflol:
GERÇEKLERİ ÖĞRENEMEDİ :)

:roflol: :roflol: Çilağım şirket batıyomuş abowww faturaları kim öder sonra Allah çilağın şirkete zeval virmesin :Saruboceq:
Mavişmi gözlerin sengözlerimebaksanab

yok nan mavı degıl ama ırı gözlerımın ıcı guya sıyah boncuk gıbıymıs adam söluor bende he he dıom delikafadulden

kuzular ben banyoya gıdıorum sonra gelırsem görusuruk muck hepnıızeŞeniz

cılekım gayrı 29 ytlyı sen öducen söz verdı kızlar sahıdd olun:))))
evet en son yılbasında geldı cocukcagız bıdaha gelemedı bızımkıler yuzunden ah ah cok özledım 30nısanda gelınce acaba kapıyı acıp uzerınemı atlasam:))):roflol:

geldım hele amma cenennız var hee:nazar:
boncuhh gozun aydın laa azcık kalmış bende gelem ceyıslerıne bakem ılgı alanım bayılıyrm kızların ceyıslerıne bakmaya

boncuhh gozun aydın laa azcık kalmış bende gelem ceyıslerıne bakem ılgı alanım bayılıyrm kızların ceyıslerıne bakmaya

kuzum benım nasılsın sen ısyerın kapandımı senın neler yapıorsun senın havlunu unutttum sanma artık bosum mutlaka yollarım ben ou adresı özleden at bana:) gel mutlaka ceyızımeeŞeniz

cılekım gayrı 29 ytlyı sen öducen söz verdı kızlar sahıdd olun:))))
evet en son yılbasında geldı cocukcagız bıdaha gelemedı bızımkıler yuzunden ah ah cok özledım 30nısanda gelınce acaba kapıyı acıp uzerınemı atlasam:))):roflol:
:roflol:
:roflol:

kuzum benım nasılsın sen ısyerın kapandımı senın neler yapıorsun senın havlunu unutttum sanma artık bosum mutlaka yollarım ben ou adresı özleden at bana:) gel mutlaka ceyızımeeŞeniz

sen unutsan bıle ben unutmam nan :jeyyar: tmm adresı yollarım
bak ceyıs resımlerını koy emı hatta benım nevresımı keısn koy kaydirigubbakcemile3 ayy gelmeyı cok ısterım ya ama gelemem senden resım beklıyok:eek:
ısyerım kapanmadı bıkac gun calısmadık:nazar:

inşallah canımm amiinnn

ortime kıyanın cenesine kıyarım
Yani çenesini kırarım kötükedihüso
Valla tahmin edebiliyorum ama işte elimden bişey gelmiyoki kuzum yaw neyse gün olur devran döner merak etme sen !!

dönecek oaln devranı bekliyorum evet hihoyyyt
teşekkürler kızlar yaa :1hug: a.s.

ayy boncuhumda mı hasretlik çekenlerden vahhh yavriim oda bizden miş yaw :çok üzgünüm:

HAY ALLAH ELİSADA ONU TAKİP ETTİĞİMİ SANIP GİİTTİ :roflol:
GERÇEKLERİ ÖĞRENEMEDİ :)

delüü delikafadulden çıkmam gerkiiidii çıktım yeğenime ciciler aldım
hade bakem süle şimdi bana gerçekleri
yoksa sen ajanmısın hee:icecream:

hiç sorma bitanem yaa :çok üzgünüm:
bende cok özledim yerimseniben
ama gitcem sivasa az kaldı :asigim: :nazar:

hoşgeldin hemşom nasılsın Şeniz
Ohh sen git bi güzel memlekete :asigim:
Bende hala hasrete devam :çok üzgünüm:
uleeeeenn ben böyle bozuk sistemin taaaaaaa köküne tükürem emi
Aile yapısı diye bişey koymadılar :eek:klava: offf senağlama

delüü delikafadulden çıkmam gerkiiidii çıktım yeğenime ciciler aldım
hade bakem süle şimdi bana gerçekleri
yoksa sen ajanmısın hee:icecream:

yok bebem yaw. diorum ki arkadaş listeme bakınca seni online görüorum diorum. ondan diorum nie topiğe uğramıosun die :)
geçmiş sayfalarda yazdım
ya bende k.k. çok yavaş bgn -tatlicadiarzu-

X