Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

cılek laa altakı tam benlık aynısını baskası koymustu amma piştı olduu:roflol: nışan pastasını ınş kescem bu yıl allahım yüzümü kara cıkartma amın

bugız neden işten atılmak ıstıyı :uhm: maynak mı

ben geldmm
La atmadılar beni manyaklar :nazar:
dedim bağlasan durmam
Güya hafta sonu düşünecekmişim pazartesi konuşacakmışız -tatlicadiarzu-

sonunda ben geldımmmmmmmmmmmm:)),ve kurtulmusum ısyerındennnn
böcugum dogum gunun kutlu olsun:)))

yok nan ben çıkmak istiyodum evde zengin koca bekleyecektim :roflol:
sonrda yerimi sana verecktim işlrin kötü diye :çok üzgünüm:
gözün aydın diloooo
sonunda ben geldımmmmmmmmmmmm:)),ve kurtulmusum ısyerındennnn
böcugum dogum gunun kutlu olsun:)))
boncuhh seninde gözün aydın kurtuldun btn dertlerin bitti :) ee sen tazminatı aldın mı ondan haber ver.:roflol:

gözün aydın diloooo

boncuhh seninde gözün aydın kurtuldun btn dertlerin bitti :) ee sen tazminatı aldın mı ondan haber ver.:roflol:

kuzum tazmınatı sımdı almadım mayısın 8ınde bıtıcek ıznım gıdıp cıkısı dılekcemı verıcem bakalım hemen vereceklermı tazmınatımı ınsalah verırler :)
bu arada herkesle vedalastım ssadece benım yerıme gelen uyusla vedalasmadım kendını adam sanmasın dıe ama bayagı bozuldu bana ettıklerıne saysın dedım aslında öle bırı degılım ılkkez acımazsız oldum son 2,5 ayımı cehenneme cevırmıstı cunku artık gule gule kullansın masamı:mymeka:

günaydın kuzulaaaarr hihoyyyt
boncuh gözün aydınn sevindim senin adına.:1rolleyes:
Merwe sanada slm naniknanik

a bende geliyi miCADIARZUbende polis eşi olcem:teytey:
gel gel hemde sivaslıymışsınsırnaşık şey
kızlar aşk olsn slm verioz cvp vermiosunuz yhaa :kızgın:
selam merve ama geceleri topiktre kimse olmuyo ondan yazmamışlardır. sen sabah gel bak ne çene var bu dilo da :)
kuzum tazmınatı sımdı almadım mayısın 8ınde bıtıcek ıznım gıdıp cıkısı dılekcemı verıcem bakalım hemen vereceklermı tazmınatımı ınsalah verırler :)
bu arada herkesle vedalastım ssadece benım yerıme gelen uyusla vedalasmadım kendını adam sanmasın dıe ama bayagı bozuldu bana ettıklerıne saysın dedım aslında öle bırı degılım ılkkez acımazsız oldum son 2,5 ayımı cehenneme cevırmıstı cunku artık gule gule kullansın masamı:mymeka:
inş. alırsın boncuh ya. herşey güzel olur inşallah.
günaydın kuzulaaaarr hihoyyyt
boncuh gözün aydınn sevindim senin adına.:1rolleyes:
Merwe sanada slm naniknanik
günaydın kuzuuuuuuuuuu kuzusmileyi :)

günayyddınnn güzelll bekarlarrr

merve kız merhaba dicemde artık akşama görrcen :roflol:
ozaman iyi akşamlar

X