Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

ben kalkcam yasin okucam dua etcem hepimiz için dilekleriniz varsa dua edem söyleyin de
bir müminin baska bir mümine ettigi dua kendine ettiginden daha hayırlı ve sevapmış
oyy allah kabul etsin hemşom. bana dua edebilirsin mesela çilek muradına kavuşsun die :))
bende istireemm verer misin çilekçikk :eek:
var canım var alın hepinize getirdim
birazdan da armut getircem :roflol:

ben kalkcam yasin okucam dua etcem hepimiz için dilekleriniz varsa dua edem söyleyin de
bir müminin baska bir mümine ettigi dua kendine ettiginden daha hayırlı ve sevapmış

Ayy canım yaa benim için dua et olur mu bişey çıkmasın yoksa bende kuran okuyacam ama okuyamam malum reglimsenağlama

ay canım benim için herşeyin hayırlısını dile canımm adısım zeynep bu arada Şeniz :eek:

allah razı olsn cnm.. sağlık dile cnm herşeyin başı sağlık
:Saruboceq:

oyy kurban olsunlar sana..
şu ben,n ingiltere işi kazasız belasız okeylensin..
bunu bi dersen arada sevinirim cnm..:1hug:

oyy kurban olsunlar sana..
şu ben,n ..
bunu bi dersen arada sevinirim cnm..:1hug:
ingiltere işi kazasız belasız okeylensin inş :Saruboceq:

allah razı olsn cnm.. sağlık dile cnm herşeyin başı sağlık
:Saruboceq:
saglık ver yarabbim :Saruboceq:
oyy allah kabul etsin hemşom. bana dua edebilirsin mesela çilek muradına kavuşsun die :))
muradına kavussun inş cilegim :Saruboceq:
Ayy canım yaa benim için dua et olur mu bişey çıkmasın yoksa bende kuran okuyacam ama okuyamam malum reglimsenağlama
tahlil sonucları iyi güzel cıksın bişeyi yoktur inş :Saruboceq:
ay canım benim için herşeyin hayırlısını dile canımm adısım zeynep bu arada Şeniz :eek:

zeynebim için herseyın hayırlısı olsun inş :Saruboceq:

velved benım ıcın et işlerımız acılsın hatta herkes ıcn et

cılek :mymeka: ayy valla bı yerlerım sıscek

funnyda manyadın mı sen kendını bılmeden yazmışsın herhal

akşam girmem çok zor ekliyorum canımm Şeniz

Son düzenleme:
böcügünde işleri acılsın inş ona en yakın zamanda hayırlı bir kısmet ver yarabbim :Saruboceq:

aldım canım özel mesajnı teşekkür ederim :)) ekledimm Şeniz

Son düzenleme:
velvedcim rabbim seninde gönlündekini verir inşallah herşeyin hayırlısı olur hepimiz için

ingiltere işi kazasız belasız okeylensin inş :Saruboceq:

saglık ver yarabbim :Saruboceq:

muradına kavussun inş cilegim :Saruboceq:

tahlil sonucları iyi güzel cıksın bişeyi yoktur inş :Saruboceq:

zeynebim için herseyın hayırlısı olsun inş :Saruboceq:

amin :Saruboceq:

X