Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

kıslar benim arkidişim sözlendi yakında nişan alışverişine çıkacak yanında gidecek kimsesi yok garibimin bana diyor sen gel diye benim gitmem uygun olur mu?gidersem orda napacam yardım litfenn

gidecek kimsesi yoksa uygun olur tabikide cnm ne olcak ki gidin gsl gsl alışverişinizi yapın bencee bende gelem mi :dance:

waaay kadife heeee
çok farklı bişeymiş be hemşom

çileeeekkk seni seviyom kız bu velved bacımla sana takılak dedi ondan öle takıldım :çok üzgünüm:
Özürr olsun :çok üzgünüm:
Bu arada ben eve gidiyom seviom hepücüğünüzü öptüm

gidecek kimsesi yoksa uygun olur tabikide cnm ne olcak ki gidin gsl gsl alışverişinizi yapın bencee bende gelem mi :dance:

canem baş başa olsak yaparız güsel güsel hihoyyyt
erkek tarafı götürecek düzen düzülecek yani -tatlicadiarzu-

kıslar benim arkidişim sözlendi yakında nişan alışverişine çıkacak yanında gidecek kimsesi yok garibimin bana diyor sen gel diye benim gitmem uygun olur mu?gidersem orda napacam yardım litfenn
bence git eğer kimsesi yoksa gelecek. hani ablası halası teyzesi yengesi falan yoksa veya gitmiyolarsa sen git cnm. ben olsam koşa koşa giderdim. elbisesini alın ayakabısını alın sonra makyaj malzemesi 2 takım gecelik saten olsun:jeyyar:ayna tarak takımı yüzükler takılar derken yapılır herşey. sitede arat cnm herşey var
yoq ben sana küstüm:1closedeyes:

canem baş başa olsak yaparız güsel güsel hihoyyyt
erkek tarafı götürecek düzen düzülecek yani -tatlicadiarzu-

cnm sunuda düşün tamam erkek tarafı olacakda tek gitse daha kötü en azından yanında bi ark olduu zman durum değişir.. diğr türlü arkadaşın için çok ağır olur
benneyaptımki

cnm sunuda düşün tamam erkek tarafı olacakda tek gitse daha kötü en azından yanında bi ark olduu zman durum değişir.. diğr türlü arkadaşın için çok ağır olur
benneyaptımki

saolun gitmeye karar verdim
şimdi ben gidince napacam
söz hakkım var mı benim o yakışmadı şu daha ii gibi? yerimseniben
yada bizimki cahıll anlamas nişan elbisesi nasıl olsun alak mı derlerse alın tabi diyimmi
kaydirigubbakcemile3

küsme cilegim yawww hemsoyuz surda :lepi:
bizim bizden baska kimimiz varr bee :1hug: Şeniz yerimseniben

cnm söle yapabilirsiniz: arkadaşınla az çok birbirnizin mimiklerin beğenip beğenmedini anlarsınız ya da öncede karalaştırırsınız böle olursa böle dersin ben anlarım gibisindenn tm ? bu arada beenip beeenmedinide söle kıza fikir olur en azından a.s

ben geldim kızçeler nasılsınızzz
hoşgeldin nasıl olak iiyik

saol canım bencede kızın yanında olayım ben

devdasım tabiki alışverişe çıkınca nişan elbisesi alınır tabi sen kız tarafı olcaksın fikirlerini söyleyeceksin.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…