Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

cicikızzz
harika bir haber buuuuu :lepi:
ayy canım nasııl mutlu oldum anlatamam
hadi bakalım allah tamamına erdirsin opuyorumnanaktan

bayan hayrola bitanem senin niye kötü mafoldumben

yaa tatlım o bu sene memlekete gidince istanbulda çalıştığı yerin memleketlerindeki şubesine geçti zaten amcasının işyeri ama oradan memnun değil... ailesinin yanında olduğu için memnun değil (burada bir sene bnm için kalmıştı son yıl ve tek başınaydı gayet de rahattı) bir de sanırım okulları ayrı yerlerde kazanmamızın getirdiği stres var
dün telefonla konuşuyorduk en ufak şeylerde sinirlendi tersledi beni ben de niye hemen tersledin beni dedim daha da tersledi :çok üzgünüm:
hiç de birşey yapmadım her söylediğime ayrı birşey dedi bnm bir suçum yok yani
az önze aradı bugün biraz daha iyiydi ama kaç gündür doğru düzgün konuşamıyoruz yaa telefon ediyor ben birşey söylerken ben yarın tekrar ararım deyip kapatıyor (bu arada kendi kontörü vyok babasından arıyor onun da etkisi olabilir)
bayramın ikinici günü bnm doğum günüm buraya gelicem demişt bana ne zamandır gelecek misin diyorum mırın kırın ediyor gelmezse çok kırılacağımı da biliyor ama bu aralar pek iyi değil yaa bnm de çok moralim bozuluyor onu en son gördüğümde herşey harikaydı ama onun yanından geldiğimden beri biraz moralsiz gibi dğru dürüst konuşamadık bile kaç ayy oldu (bir ay önce amcasının kızın düğünü vardı ve onlara gitmiştim bir hafta kadar düğün için)
ay tatlım biraz uzun oldu ama gereçekten bnm de kafam karışık anlayamıyorum herşey yolundayken niye böyle olduğunu :çok üzgünüm:

canım aslında cevabı kendin vermişsin..şimdi aynı yerler olmadı ve uzun zamandır da görüşemiyorsunuz.O ailesinin yanında olduğundan o kadar rahat değil ve çok sık da arayamıyor babasının teli kullandığından
Nedenleri bunlardır başkaca bi neden olduğunu sanmıyorum. O da özlemiştir seni ondan bu kadar huysuzdur
Erkekler özledikleri zaman da huysuzluk yaparlar çünkü
Bi dahaki konuşmanızda ben de stresliyim ben de çok özlüyorum ama seni kırmıyorum o nedenle biraz daha dikkatli davran bana aşkım kırılıyorum dersin
Anlattıklarından anladığım kadarıyla da efendi bi çocuk sevgilin üzüldüğünü anlayıp anlar hatasını
Üzme sen canını hayatım..Bu aralar biraz streslisin o nedenle herşey daha da batar gözüne
Ama herşey yoluna girer inan opuyorumnanaktan

canım aslında cevabı kendin vermişsin..şimdi aynı yerler olmadı ve uzun zamandır da görüşemiyorsunuz.O ailesinin yanında olduğundan o kadar rahat değil ve çok sık da arayamıyor babasının teli kullandığından
Nedenleri bunlardır başkaca bi neden olduğunu sanmıyorum. O da özlemiştir seni ondan bu kadar huysuzdur
Erkekler özledikleri zaman da huysuzluk yaparlar çünkü
Bi dahaki konuşmanızda ben de stresliyim ben de çok özlüyorum ama seni kırmıyorum o nedenle biraz daha dikkatli davran bana aşkım kırılıyorum dersin
Anlattıklarından anladığım kadarıyla da efendi bi çocuk sevgilin üzüldüğünü anlayıp anlar hatasını
Üzme sen canını hayatım..Bu aralar biraz streslisin o nedenle herşey daha da batar gözüne
Ama herşey yoluna girer inan opuyorumnanaktan

inşallah kuşum yaa sana anlattığım çok iyi oldu aslında insan sadece kendisi düşününce acaba ben yanlış mı yorumluyorum bir yerde diyor...
ama sanırım senin de dediğn gibi ikimii de stres bu hale getirdi bitanem
evet efendidir kendisi ama bir o kadar da ömrümü yer bnm kaydirigubbakcemile3
ama ne yapayım indsan sevince huysuzluklarına da katlanıyor işte hayatım yaa :asigim:
çoook teşekkür ederim allegriam burada çoğu derdime sevincime ortak oldun tatlım
kkda gerçekten iyi ki tanımışım dediğim kişilerdensin kuşumm Şeniz

allegriam sen ne yaptın ??
var mı bir gelişme hayatım bilmiyorumkismile

inşallah kuşum yaa sana anlattığım çok iyi oldu aslında insan sadece kendisi düşününce acaba ben yanlış mı yorumluyorum bir yerde diyor...
ama sanırım senin de dediğn gibi ikimii de stres bu hale getirdi bitanem
evet efendidir kendisi ama bir o kadar da ömrümü yer bnm kaydirigubbakcemile3
ama ne yapayım indsan sevince huysuzluklarına da katlanıyor işte hayatım yaa :asigim:
çoook teşekkür ederim allegriam burada çoğu derdime sevincime ortak oldun tatlım
kkda gerçekten iyi ki tanımışım dediğim kişilerdensin kuşumm Şeniz

sen de benim için öylesin canım inan opuyorumnanaktan

allegriam sen ne yaptın ??
var mı bir gelişme hayatım bilmiyorumkismile

yok canım..olacağından da hiç ümidim yok zaten artık

kızlar farkında mısınız bu ara site çok karıştı çoğu kişi banlııı kaydirigubbakcemile

X