Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

Canım zaten ilk zamanlar insan ne istediğini, ne düşündüğünü bile bilmiyor ki.
Bir gün nefret edersin, bir gün yine deli gibi seversin.
Bir gün adını bile duymak istemezken ertesi gün burnunda tüter...
Sen karmakarışık olma da kimler olsun... Yepisyeni bir ayrılık...
Gerçi daha adı konmadı ayrılık diye ama...bilmiyorumkismile

adı konmadı ama daha nolsun be canım 15 gün oldu
insaf 15 gündür hiç mi aramaz bi adam...gözden çıkardıysa aramaz tabi
2 yıl öncesinde benzer bi ayrılık yaşamıştık 1.5 ay sonra hortlamıştı
umarım bu sefer öyle bi dangalaklık yapmaz

Unutmak için çaba göstermekte bana garip geliyo doğrusu zaten... İlişki için bi şey diyemem ama evlilik işi gerçekten nasip kısmet, biz ne yapsak ne desek boş, olacağı varsa olur. Bi başkası ise senin kaderin sen farketmeden zaten yolun ona doğru olur, sen farketmeden uzaklaşırsın gökhandan...

Yüreğinden atamıyosan zorlama, ben başta zorladım ama kimi kandırıcam, deli gibi seviyorum.. İçimden gelen bu... Rabbim bana bi yol göstericek, sanada, bizim durumumuzdaki herkesede...

Artık kasmıyorum kendimi, içimden gelen bu... Zaman ne göstericek bilemem ama...

Rabbim hakkımıza hayırlısını versin... Hepimizin...

1,5 ay sonra mı...:1shok:
Çok tuhaf...
Adı konmadı dememin sebebi şu : Benim de böyle bir durumum olmuştu. 10 gün hiç arayıp sormadı.
Kendi kendime hep tamam bitti, eğer istese arardı falan diyordum ve hep ağlıyordum. Çok mutsuzdum.
Amaa 10 günün sonunda konuşup ikimiz de 'bitti' kararını verince yıkıldım. Kesinleşti artık her şey.
Biteceğini zaten biliyordum oysa... Dile getirince ve mutlak surette bir daha iletişim kuramayacağımızı anlayınca mezara girdim sanki. Arada bir fark var bu açıdan bence.
O sana artık istemiyorum derse eğer tamam soru işaretleri kaybolacak ama daha fazla üzücü olacak şimdikinden. Bana öyle oldu, o yüzden dedim.

aslında umduğumdan daha iyiyim nedense..kısa süreli ayrılıklarımız küslüklerimiz olurdu barışacağımızı bilirdim ama onlarda bile daha çok hırpalardım kendimi
şimdi daha sakinim sanki..ara ara geliyolar o kadar da olur sanırım
ben de seviyorum gökhanımı..mok vardı sanki herşeyi mahfedecek aptal herif :sinifsinif:

evet canım o zamanlar ilişki daha 2 aylıktı ve okulu uzamıştı yinesempatiksalakcinni bunalımdayım bişey düşünemiyorum falan diyip ilgisiz davranmıştı ama bu sefer ben ayrılmıştım bitirmiştim yani
sonra kafasına 1.5 ay sonra dank etti affettirmek için neler yaptı seviyordum ve affettim ayrılıktan 2 ay sonra..
o nedenle tekrar affedemem..o zaman da demiştim ve bunu hiç atamamıştım içimden durup dururken uzaklaştı diye
haklısın belki de..bitti desek karşılıklı belki bu kadar rahat olamam

E yani artık 2. kez affedilmemeli. Canı isteyince gitsin, arayıp sormasın; aklına esince yine gelsin...klava:
Öyle şey mi olurmuş... Sen çok daha iyilerini hakediyorsun bence ama bakalım yeniden gelirse -ki büyük ihtimalle gelecektir- hayır diyebilecek misin... :bbo:
Hayırlısı olsun diyelim yeniden.

işte o konuda çok kararsız olduğumdan gelmemesini diiliyorum canım
hayır demem gerektiğini kesinlikle biliyorum
yalvarsa affetsem herşey iyi gitse bile bu sorunlar yine tekrarlanır biliyorum..değişmez bi insan çünkü
ancak ailemi alıp istemeye geliyorum derse belki affederim sempatiksalakcinni
şaka bi yana ki bu da çok uzak bi ihtimal zaten
ama hayır demeliyim.. ne olursa olsun

günaydınnn kızçelerrrr gününüzün çok güzel geçmesini diliyorum opuyorumnanaktan

nasılsınız bakalım bu topic ne kadar geç açılıyor böyle kimsecikler olmuyr ya

benim sabahtan işim vardı ondan anca geldim ama gidicem yine birazdan
nasılsınız inşallah sempatiksalakcinni

günaydın kızlaaarrrr
ben pek iyi değilim bugün siz nasılsınz mirmirmirmir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…