Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

Ben de geldim kızlarkaydirigubbakcemile2
Biraz eğlenmeye gülmeye konuşmaya ihtiyacım varr:eek:

h.g dilevim naptın nasılsın noldu anlat çabık eniştenin tel nie kapalıymış:nazar:

Ben de geldim kızlarkaydirigubbakcemile2
Biraz eğlenmeye gülmeye konuşmaya ihtiyacım varr:eek:
Ay evet eğlenelim gülelim kaydirigubbakcemile2

h.g dilevim naptın nasılsın noldu anlat çabık eniştenin tel nie kapalıymış:nazar:

Kıız ben dedim ya dün gece kesin kız kılıklılardan bişey olmuştur diye -tatlicadiarzu-
Bunları götürülerken çocuğun telefonunu kırmışlar bi arbede sonucu
Sonra oda tutanak falan tuttuktan sonra arkadaşının telefonundan aradı beni gece 1de -tatlicadiarzu-
Neyse bi iki surat yaptım sonra hallettik 2senedir ilk defa kapalı olunca ödüm koptu ya delikafadulden

Kıız ben dedim ya dün gece kesin kız kılıklılardan bişey olmuştur diye -tatlicadiarzu-
Sonra oda tutanak falan tuttuktan sonra arkadaşının telefonundan aradı beni gece 1de -tatlicadiarzu-
Neyse bi iki surat yaptım sonra hallettik 2senedir ilk defa kapalı olunca ödüm koptu ya delikafadulden

EEeeee hade dilevin atak bekliyozz senden:jeyyar:
kaydirigubbakcemile3

anladım ....
iyi canım bak yinede önemlli birşey değilmiş
canı sağlığı yerinde ya gerisi mömmm deel

X