Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

ben içime atmıyorum forumda biçok yerde yeri geldi bas bas haykırdım içimdekileri
ama yoruldum artıkın
kimbilir bi ara belki yine depresyonum tutar yine başlarım

kız psikologsun sanırım sen asıl senin bize terapi yapman gerekiyo bekarlar olaraktan sempatiksalakcinni
orchidea da danışman zati

anacım benim kendime hayrım yok ama size dokunur belki kaydirigubbakcemile3

çalıştığım yerde daha yeni çalışmaya başlayan biri vardı, adam daha 2. haftasında önce bi bahaneyle ablasını getirdi buraya tanıştırdı beni ve ertesi gün hemen açıkladı ben seni çok beğendim, yeğenimle tanışın istiyorum vs.. ben başta pek istemedim ama çok üzerime geldi.. neyse bu benim işyerime gldi biz tanıştık burda beğendik birbirimizi farklı şehirlerdeyiz tabi. o bi hafta elimziden telefon düşmdi ama nasıl bi düşmeme... günün en az 15 saati telefondaydık biz.. çıldırmış gibi ne kahkahalar falan... acayip eğleniyoduk, hala çok eğleniriz konuşurken, hiç kem küm yapmayız telefonda vakit öyle bi geçerki anlamayız. neyse bzi o hafta telefonda görüştük ve ertesi hafta sonu hemen geldi bu biz yüne tüm gün beraberiz, annem akşam aradı korkuyorum kaçtın mı naptın artık gel dedi :)) o kadar yani... ve o günün ertesi seni seviyorumlar falan başladı... ve bzi o haftada aynı şekilde görüştük, o hafta annesi acayip ağır hastaydı buna rağmen çeke çek kadını bzie getirdi. aileler tanıştı vs... neyse biz 2 ay falan görüştük böyle ki ramazana kalmadan evlnicektik ne hayaller... balayına havaiye gitmeler vs...

sonradan bi soğuma hissetmeye başladım ve tahmin ettiğim son geldi.... anlaşamıyo muşuz, öyle diyo. bu nasıl bi anlaşamama... ben mantıkçı oldum başta aşktan gözüm görmüyodu dedi.. ölür müsün öldürür müsün...

ben içime atmıyorum forumda biçok yerde yeri geldi bas bas haykırdım içimdekileri
ama yoruldum artıkın

ben böle olunca alamak yerine rahatlıyorum cokta ii oluyor benim için aklinialirimsmileaklinialirimsmile

çalıştığım yerde daha yeni çalışmaya başlayan biri vardı, adam daha 2. haftasında önce bi bahaneyle ablasını getirdi buraya tanıştırdı beni ve ertesi gün hemen açıkladı ben seni çok beğendim, yeğenimle tanışın istiyorum vs.. ben başta pek istemedim ama çok üzerime geldi.. neyse bu benim işyerime gldi biz tanıştık burda beğendik birbirimizi farklı şehirlerdeyiz tabi. o bi hafta elimziden telefon düşmdi ama nasıl bi düşmeme... günün en az 15 saati telefondaydık biz.. çıldırmış gibi ne kahkahalar falan... acayip eğleniyoduk, hala çok eğleniriz konuşurken, hiç kem küm yapmayız telefonda vakit öyle bi geçerki anlamayız. neyse bzi o hafta telefonda görüştük ve ertesi hafta sonu hemen geldi bu biz yüne tüm gün beraberiz, annem akşam aradı korkuyorum kaçtın mı naptın artık gel dedi :)) o kadar yani... ve o günün ertesi seni seviyorumlar falan başladı... ve bzi o haftada aynı şekilde görüştük, o hafta annesi acayip ağır hastaydı buna rağmen çeke çek kadını bzie getirdi. aileler tanıştı vs... neyse biz 2 ay falan görüştük böyle ki ramazana kalmadan evlnicektik ne hayaller... balayına havaiye gitmeler vs...

sonradan bi soğuma hissetmeye başladım ve tahmin ettiğim son geldi.... anlaşamıyo muşuz, öyle diyo. bu nasıl bi anlaşamama... ben mantıkçı oldum başta aşktan gözüm görmüyodu dedi.. ölür müsün öldürür müsün...

:eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava:

canım biraz hızlı gitmişsiniz ya gözü korkmuştur belki de evlilikten
ya da gerçekten soğumuştur
ya da başka sorunları vardır
ya da hayatında başka biri vardır vs. vs.
bu nedenler böyle uzar gider
peki sordun mu hiç anlaşamadığımız nokta nedir sana göre?ben gayet iyi anlaştığımızı düşünüyorum ama sen anlaşamıyoruz diyorsan nedenini duymak isterim diye?
sorduysan cevabı ne oldu peki?

ama yoruldum artıkın

bend eöyleyim buraya yeni katıldığımdan ve şu anda bir problemim olmadığımdan bişey yok umarım olmaz

biraz hızlı davranmışssınız her konuda ve heyecan diye birşey kalmamış
ama anlaşamama konusu aklıma takıldı nerde anlaşamıyorsunuz acaba
bir sor bence iyice konuşmalıısn sonuçta evliliğe giden bir yolda böyle konuması çok anlamsız olmuş yani.

valla ben benimkini anlatsam aklın mantıgın hiç bişey almaz kıskanclık konusunda baya kendiini aşkın bi insan çünkü :sinifsinif:

hoşgeldin canım bu arada opuyorumnanaktan

kıskançlıklarına taviz vermeyin karşı çıkın yoksa alıştıklarında daha da fazlasını yapıyorlar
benim zat-ı muhterem de kıskanç ötesi bi varlıktı ama yontmuştum zamanla

napıyoki mesela benneyaptımki

ya bırak arkadaslarımdan dısardaki erkeklerden kıskanmayı kendi kız arkadaslarımdan kıskanıo cok fazla yakın durmıcakmısımda bana öle sarılmıcaklarmısta insan sevgilisini akrabalarından kıskanırmı bu beni kardes gibi büyüdüm erkeklerden kuzenlerimden kıskanıo tamam kıskanc erkeği bende severim ama hersey dozunda olmalı bi bucuk seneyi atlattık cok sükür ama yontmaya calısıyorum yavas yavas yoksa bu konu yüzünden az ayrılın eşiğinden dönmedik

hoşgeldin canım bu arada opuyorumnanaktan

kıskançlıklarına taviz vermeyin karşı çıkın yoksa alıştıklarında daha da fazlasını yapıyorlar
benim zat-ı muhterem de kıskanç ötesi bi varlıktı ama yontmuştum zamanla

hoş bulduk dadlum evet benimkide öle su anda askerde belkide askerliğin verdi psikolojiyle yapmıstır bilmiyorum ama simdi zamanla bakıyorumda baya yontmusum benim güzel odunumu :KK70: :asigim::asigim: ama hala sıkıyor beni oda geldinde bakıcam artık taviz vermemeyede calısıyorum zaten ama bazen fırtınalar bizim kavgalarımızın yanında halt kalır

ne güzel az kalmış Allah kavuştursun canım

saol turkbayragiopuyorumnanaktan bi geleydi ozaman herseyi yavas yavas düzene koycamıza inanıyorum ben sonucta ikimizinde sinirleri lackalastı gercekten en ufak seyden kavga cıkarır olduk askerlik gercekten adımı delirtiyor bide kıskanclıgı üstüne cok zor oluyordu ama simdi daha ii yavasca toparlıcak kendini inş

ya bırak arkadaslarımdan dısardaki erkeklerden kıskanmayı kendi kız arkadaslarımdan kıskanıo cok fazla yakın durmıcakmısımda bana öle sarılmıcaklarmısta insan sevgilisini akrabalarından kıskanırmı bu beni kardes gibi büyüdüm erkeklerden kuzenlerimden kıskanıo tamam kıskanc erkeği bende severim ama hersey dozunda olmalı bi bucuk seneyi atlattık cok sükür ama yontmaya calısıyorum yavas yavas yoksa bu konu yüzünden az ayrılın eşiğinden dönmedik

benim eskisi öyleydi canım insan sinirden kuduryo ya saçmalık resmen kötükedihüso

ama bu çok değil öyle saçmalamıyo en azından :KK70: bi mini tunikle tayta kızıyo bide bu hafta sonu az buçuk tartıştık hem cumartesi gezdim diye pazar günü sahile gidemezmişim it kopuk dolu laf atıyolar ya sahilde kaydirigubbakcemile3

yani tayta karışmak dışında bişeyine rastlamadı bide erkeklerle çok samimi olmamı istemiyo bende olmuyorum artık zatenzemuszemus

X