Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

yüz yüze görüşmedik ki faceded sadece
işyerinden arkadas ekletti evlendirmeye niyetli kaydirigubbakcemile3
fotolarda heç fena deel
efendi bişemiş
ünv. mezunu felan filan .
olursada hayır demicem
bu imkansızdan anca böle kurtulcam gözüküyo
bugün telde konustuk gün boyu tersledim
çapkınlığa gidicem antalyaya deedim kıyamet koptu
aksam üstü konustuk yabancı gibi konusuyodumben
çok erken olmadı mı dedi.
sonunda basardın ben den uzaklaşmayı felan
üç buçuk attı aşkım diyince öyle bi oh çektiki
sanırsam bişi demesede sonunda pes eden ben mücadele eden o olcak:)

olsun zaten :mymeka:
sahip çıksın tüm dünyayı karşısına alsın sevdiği kadın için..yarı yolda bırakmasın
ama nerde öyle erkek
bence de sen bu yeni adaya bi alıcı gözüyle bak
senin imkansız da arkadndan öylece bakakalsın

Yoksa, Zor degil, hiç zor değil, demli çayı bardakta karıştırıp bir başına yudumlamak doyasıya, Ama:...'Çaya kaç şeker alırsın?' Diye soran bir ses olmalı ya ara sıra...

beni özetleyen bir söz:KK43:

orchidea inşallah bu yıl yalnızlığımızdan kurtulucaz. a.s
Her şeyin bir zamanı var demek ki. Olmayınca olmuyor.

orchidea inşallah bu yıl yalnızlığımızdan kurtulucaz. a.s
Her şeyin bir zamanı var demek ki. Olmayınca olmuyor.

aynen kuşum braya hepimiz mutlu haberlerimizi yazıcaz bi gün....

hem o kadar kısmet açan topic diye ün salması boşuna olmasa gerek kaydirigubbakcemile2

selam kızlar
inşallah çok mutlu olacağınız iilişkiler yaşarsınız,işte bu dediğiniz bi adamla karşılaşırsınız

Allahım varlığıyla huzur verecek.
Sevgisine sığınabileceğimiz.
Bir bütün olabileceğimiz.
Birlikte yaşlanabileceğimiz insanları çıkar karşımıza ..
Amin

ben daha uzun bi süre istemiyom
ama zamanı gelince dualarınıza ben de katılıcam inşallah
ömrümü değmeyen bi adam için yas tutarak ziyan etmeyi pek düşünmüyorum

ben daha uzun bi süre istemiyom
ama zamanı gelince dualarınıza ben de katılıcam inşallah
ömrümü değmeyen bi adam için yas tutarak ziyan etmeyi pek düşünmüyorum

işte budur :lepi::lepi:

tabi ki iyan etmeyeceksin ömrünü...
değil onun için , hiç kimse için ziyan etmeyeceksin hem de.

yaşadığım bu acı tecrübeden sonra kalbimi tam anlamıyla birine açabileceğimi sanmıyorum..çok ödün vermem artık kendimden mesela..çok ilgilenmem sevsem bile çok belli etmem
ya da şimdi hesaplar yapmama gerek yok belki de tüm düşüncelerimi yıkacak bi adamla karşılaşırım kimbilir :asigim:
kendime inanamıyorum bunları diyebildiğim için :)

yaşadığım bu acı tecrübeden sonra kalbimi tam anlamıyla birine açabileceğimi sanmıyorum..çok ödün vermem artık kendimden mesela..çok ilgilenmem sevsem bile çok belli etmem
ya da şimdi hesaplar yapmama gerek yok belki de tüm düşüncelerimi yıkacak bi adamla karşılaşırım kimbilir :asigim:
kendime inanamıyorum bunları diyebildiğim için :)

doğru söylüyosun canım benim durumları biliyosun zaten bende senin gibi diyodum bidaha birisine ödün vermem diyodum öylede benimkinin ters bişeyini görüyim ağlayıp zırlamam ayrılırım yani daha sonra üzülüceğime :kahve:

ama allah gönlüme göremi verdi artık nasıl diyim bana okadar sadıkki en ufak yalanını yakalamadım hissetmedim kendide diyo zaten sen farklı olduğun için böyle diyo seni üzemem sen bitanesin diyo :kedi: ben biraz nazlıyımda :KK3: nekadar nazlı olursan ol ben hep nazını çekicem senin diyo :kedi: bazende bokunu çıkarma aşkım sende diyo kaydirigubbakcemile3

yeşilgözlü inşallah hep böyle gider inşallah cicim ayları sizde uzun yıllar sürer
başta benimki de beni mutluluk sarhoşu etmişti..ilk 1 yılım rüya gibiydi ama şimdiki halimize bak
neyse ondan konuşmucam
ben yatıyom kızlar yarın iş var malum
iyi geceler

doğru söylüyosun canım benim durumları biliyosun zaten bende senin gibi diyodum bidaha birisine ödün vermem diyodum öylede benimkinin ters bişeyini görüyim ağlayıp zırlamam ayrılırım yani daha sonra üzülüceğime :kahve:

ama allah gönlüme göremi verdi artık nasıl diyim bana okadar sadıkki en ufak yalanını yakalamadım hissetmedim kendide diyo zaten sen farklı olduğun için böyle diyo seni üzemem sen bitanesin diyo :kedi: ben biraz nazlıyımda :KK3: nekadar nazlı olursan ol ben hep nazını çekicem senin diyo :kedi: bazende bokunu çıkarma aşkım sende diyo kaydirigubbakcemile3

şöyle bir söz okumuştum:

bir kadın artık aşka inanmıyorum diyorsa aslında tek şey demek istemiştir:beni aşka inandır....

ne kadar artık sevemem, böyle güvenemem, böyle özveride bulunamam dersek diyelim hala bi tarafımız aşka inanmak ister...

hala inanmak istediğime ben de inanamıyorum.

ben ki öyle kötü olmuştum ki sinir krizleri geçiriyordum, aylarca gülememiştim,hala depresyon tedavim bile sonlanmadı...

ve ben ki hala aşkı istiyorum tekrar....

hiçbir şey imkansız değil:)

şöyle bir söz okumuştum:

bir kadın artık aşka inanmıyorum diyorsa aslında tek şey demek istemiştir:beni aşka inandır....

ne kadar artık sevemem, böyle güvenemem, böyle özveride bulunamam dersek diyelim hala bi tarafımız aşka inanmak ister...

hala inanmak istediğime ben de inanamıyorum.

ben ki öyle kötü olmuştum ki sinir krizleri geçiriyordum, aylarca gülememiştim,hala depresyon tedavim bile sonlanmadı...

ve ben ki hala aşkı istiyorum tekrar....

hiçbir şey imkansız değil:)

evet canım bende bi süre depresyon değilde çok kafam doluydu gece uyuyamazdım bile stresten neden öyle oldu falan diye kendi kendime mahkeme yapmaktan :2:

hiç kimse ömürlük değil immkansız diye bişey yok valla başka birisi unutturuyormuş hee eskisi bi şekilde hafızanın bi tarafında kalıyo ama anı olarak

bende bidaha kimseyi sevemem kimse olmaz diyodum başkasını hayatıma sokamam alışamam diyodum ama alışıyosun vereliniortak

daha şimdi yeniyiz 1 aylığız bazı şeyleri yerine oturttukmu dahada iyi olucaz

benim eski sevgilim peşimi bırakmadığından bu beni biraz sıkıyo ondan tartışıyoruz kıskançlıktan çok korkuyo bana bişey olucak diye yasakkelime işten çıkınca falan sürekli arıyo çok sakınıyo beni ama eskisinin yüzünden bi süre böyle olucak diyo :hulya: ama neolursa olsun mutluyum :nazar: :nazar: :nazar:

X