Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

trayamour anlamadım ben şimdi senin eski bi yaranmı var ? eskiye ait bişeylerde kalmışsın sanki

evet unutur..ama başını döndürecek yepyeni bi aşk yaşarsa çok daha kolay unutur :asigim:
inşallah gönlüne göre verir Allah..hepimizin tabi ki..
ben bikaç gün olmucam kızlar..topiğe sahip çıkın tamam mı gerilerde kalmasın :)
hadi öptüm hepinizi Şeniz

hakkaten ya çok sıcak..ama ben cıbıl cıbıl yatıyom valla kısacık gecelikle :jeyyar:
canım ben kaçtım hadi iyi uykular sana da görüşürük sonra opuyorumnanaktan

günaydın şekerler
dün konserdeydim heç uğrayamadım
ilhan iremi dinledim süperboshayallersmiledi

günaydın kızlar
ablanız geldikaydirigubbakcemile3
son bekar günlerimde bu topike ara ara takılmak istiyorum izninizle:2:

aslında çok kolay :)
ben 28 e kadar hec niyetlenmedim
bi sürü teklif geldi
salaklığıma doymiyim :)

haha ... benim de öyle bir cümlem vardı... 28ime kadar evlenmem ben diye... eee geçtik 28i ne gelen var ne giden... sanki sıraya dizilmişlerdi de ben 28ime kadar bekleyecektim... neyse napalım sempatiksalakcinni

alın size listee
1-tospa
2-zhebani
3-ben akannehir
4-shekerkız
5-yeşilgözlümelek
6-pitis
7-domination

yaşa göre oldu bu sıra biraz ama neyse :)

ayy izninizle; pardon ; açılın... 2. sıraya yerleşmem lazım o zaman...
eeehhhh martta 29 oldum da... :sinifsinif:

günaydın kızlar
ablanız geldikaydirigubbakcemile3
son bekar günlerimde bu topike ara ara takılmak istiyorum izninizle:2:

ayy hayırlı olsun diyelim o zaman...
kendi adıma ben bikaç gün önce keşfettim... izin ne demek... sizden devralıyoruz galiba topiği... sana da yaramış galiba bu topik...

kızlar listeye benide ekleyin nan .bende hiç bişey yok değil ilişki var ailelerede açıldı ama malesef bekliyoruz bekletiliyoruz :sinifsinif:

trayamour anlamadım ben şimdi senin eski bi yaranmı var ? eskiye ait bişeylerde kalmışsın sanki

ex aşkını tam unutamamış sanırsam mafoldumben

unutursun için yanaaaa yanaaaaaaa

Evet eskiyi unutamıyorum malesef.
Neden böyle bir ıstırap yaşar bir insan anlamıyorum. Niye benim başıma geldi acaba.bilmiyorumkismile
Ama her zaman yenilere açığım. Hep şans veriyorum. Yeniden aşık olabileceğime ve mutlu olabileceğime inanıyorum.
Ama yok iştee..
Allegria ben de öyle düşünüyorum yeni bir aşk lazım yoksa ben böyle sürünmeye devam edicem.:bbo:

trymour canım eskiyi kapatamazsan yeni bi sayfa açamazsın hepsine ebi bahane bulursun bişekilde bi aşkı silmeden yürek diğerini kabullenemez.eskileri tamamen bitirmeye çalış zor ama çalış onu unutmak için yeni brirlerini beklersen hiç bulamazsın güzelim anlatabiliyomuyum canın çok yanar hep böyle mutsuz klaırsın .eskiyi silip atmak istiyosan eğer o kişi olmasın istiyosan unutucaksın yoksa asık olamazsın maleseff (((

Biliyorum canım. :)
Yok cidden yeni birine aşık olabilme kapasitem var. Bunu yaşadım çünkü bu yıl.
Ama kısmet değilmiş olmadı o insanlarla. Yeni birine açık olmak konusunda gayet rahatım.
Sadece henüz karşıma çıkmadı. Hem dediğim gibi oturduğun yerden unutayım deyince unutulmuyor. Öyle bir şey söz konusu değil.
Bir ilişkiye başlarsam çok daha güzel olacak ve elimden geleni de yaparım bu konuda.
Fırsatları kaçırmam. Kriterlerim de düştü iyice. Mantıklı düşünmeye başladım.

canım daha yaşın klaçki bu kadra karamsarsın .21 yasındasın yolun bası daha .bu kadar karamsar olma
hem aşkın nerden nasıl çıkıcagı hiç beli olmaz .hiç ummadığın bir anda düşersin aşka.ALLAH ım gönlüne göre seni üzmeyen yıpratmayan bi aşk nasip etsin canım.ama karamsar olma krıterleride düşürme kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…