Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

arıkafam valla helal olsun uzaklık sabır gerektiren birşey valla hayranım yaa buna katlanabilenlere .. nasııl birşey nekdr zorlayıcı birşeydir kimbilir?

Canımm Allah dayanma gücünü veriyor.:Saruboceq:
Benim bi arkadaşım bir hafta uzak kaldı.Kız resmen depresyona girdi :1shok: Doktora gitti ilaç kullanmaya başladı :1shok:
Sonra ben kendime hayret ettim.

amiiinnn :Saruboceq: çeken bilir kaydirigubbakcemile3

Şeniz Oyyy bitanem gel bidaha gitme yani zamanı gelince git :kedi: yerimseniben
ŞenizŞenizŞenizŞeniz
oldu bıtanemm ıple baglandım buraya valla kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Canımm Allah dayanma gücünü veriyor.:Saruboceq:
Benim bi arkadaşım bir hafta uzak kaldı.Kız resmen depresyona girdi :1shok: Doktora gitti ilaç kullanmaya başladı :1shok:
Sonra ben kendime hayret ettim.
:bbo:ne bı hafta ıcınmı anam tanrımm...

:bbo:ne bı hafta ıcınmı anam tanrımm...

kafamçokkarıştı evet aynen.
Yemek bile yemedi.
Onlar okulda birlikte evde de birlikteler galiba da söylemiyo :dilcikar: Sonra ikisi ayrı sehirlerde yasıyo.Vizelerden sonra gelmişti.:bbo: bana diyoki sende Peygamber sabrı var diyo.
Onda da hiç bişey yok delikafadulden

güzel kuzum yaa sonuçta tarzını sen bilion spor giyinen we bjk taraftarı bi erkek için gayet ideal benceyerimseniben

fanatik bjkli hemde bu ve bunun yanında sihirli kupa deniyo ondan yaptırmak istiyorum üstünde ikimizin resmi olucak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…