Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

hayrlııs olsun canım..
bende bırı var yıne haber beklıyolar dun geldıler ama ,bırı aracı olursa yalovada evlerı varmıs..cocuk fena degıldı...ama uzakta yapamam ben..oyuzden cocuklada gorsmek ıstemıyom onlarda haber beklıyo...ama anneme yok dede dedım...cok seymı ıstıyom bılmıyomkı...ama kısmet olutrsa olur dıyorum...yok uzak yok altlı ustlu yok ole yok bole ...elde bıse kalmıyo:))

hayrlııs olsun canım..
bende bırı var yıne haber beklıyolar dun geldıler ama ,bırı aracı olursa yalovada evlerı varmıs..cocuk fena degıldı...ama uzakta yapamam ben..oyuzden cocuklada gorsmek ıstemıyom onlarda haber beklıyo...ama anneme yok dede dedım...cok seymı ıstıyom bılmıyomkı...ama kısmet olutrsa olur dıyorum...yok uzak yok altlı ustlu yok ole yok bole ...elde bıse kalmıyo:))

dilomm fazlamı üfledi sana baksana kafan karışıyo allah hakkında hayırlısına karar verdinsin canım
Bende korkularımı yensem belki daha ii olucak ama nasip artık . şuanda pek bi istemiyorum böyle daha ii şimdilik kafan karışacağına beklerim yıldırım aşkını daha ii sırnaşık şey

bende aslında belkı korkulardan ,bazen hazır hıssedıyom bazen yok daha hazır degılım dıyorum...ama kadercıyım ben..allaha bırakıyorum..herseyın hayrlısı olsun...

amin canım ben biliyorumki mevlam neylerse güzel eyler oyüzden beklemekteyimm ... hakkımızda hayırlısı olur inşallah.

:1ninca: şakkıdı
Geldiiiiimm :eek:
Napıyonuz tursular opuyorumnanaktan
Ayyy bende artık bu topikten gitmek istiyorum :nazar: Biride bana üflesin -tatlicadiarzu-

ben üfleyeyim dilomm gel belki olur biz biraz nazlıyız ondan sen bizim gibi naz yapma hoşuna gittimi tamam aşığım de işini gücünü düşünme

diloo ben uflıyım sana olarmı kaydirigubbakcemile3

kız gecen bı ufledın gıttım tatıle talıpler sıraya gırdı yapıstılar bırakmıolar kaydirigubbakcemile3

sen şimdi ozaman nie hala burdasın dıycen solıyım
bu uzumun sapı şu armutun çöpü diye diye gene elde bişi kalmadı gene buralardaımm :bbo:

X