Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

GÜnaydın kıslarrrr
cılek allah tamamına erdırsın canım
dıloom doĞum gÜnÜmÜ bugÜn
saĞlıklı huzurlu bır ÖmÜr senle olsun dıloom

yok canım ben bişey saymıyorum kaydirigubbakcemile3
acele işe şeytan karışır.
sadece seneye düşünüyoruz düğünü. düğün mevsimi gelince. aceleye telaşa gerek yok.

boncuhhtan haber var mı? ne zaman gelecek aramıza özledik. konuşursan çileğin çok selamı var der misin

günaydın kızlar
çilekim hayırlı olsunn allah bir ömür mutlu etsin
dilom ortim doğum günün kutlu olsunn ice yıllara sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu

cilekimm bır omur mutlu olursunuz ınsallah

dılommm dogum gunun kutlu olsun ugurlu melegımız ıyı kı dogdun nıce mutlu senelereee ınsallahh a.s.

yok canım ben bişey saymıyorum kaydirigubbakcemile3
acele işe şeytan karışır.
sadece seneye düşünüyoruz düğünü. düğün mevsimi gelince. aceleye telaşa gerek yok.
haklısın telaşa gerek yok bazen erkek tarafı pek aceleci oluyor ondan ama sizin kararınız uygun olmuş hayırlısıyla kurarsınız yuvanızı inş.
boncuhhtan haber var mı? ne zaman gelecek aramıza özledik. konuşursan çileğin çok selamı var der misin

boncuhla sık sık görüşüyorum dün görüştüm hatta gayet çok iyi mutlu allah bozmasın inşl. internet kullanma fırsatı yok yoksa sizi yalnız bırakmaz sizi çok seviyor ki benide alıştırdı buraya :dance: selamın başımın üstüne söylerim tabi .

kuzular ben deldım ama hemen cıkıcam hepınızı özledım herkese evlılıgı tavsıye edıorum hersey cok guzel darısı tum bekarların basına
cılek gacısı senın ısteme ısı ne oldu haberını alırım yaz emı öptum kıb byee

İyi ki doğdun iyiki varsın dilom. Seni Çok Seviyorum

GÜnaydın kıslarrrr
cİlek allah tamamına erdİrsİn canım
dİloom doĞum gÜnÜmÜ bugÜn
saĞlıklı huzurlu bİr ÖmÜr senle olsun dİloom

günaydın kızlar
dilom ortim doğum günün kutlu olsunn ice yıllara sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu

dılommm dogum gunun kutlu olsun ugurlu melegımız ıyı kı dogdun nıce mutlu senelereee ınsallahh a.s.

:kedi:

Kızlarrr hepinize teşekkürler.
Çok duygulandım ya benim yıllardır tanıdığım arkadaşlarım bi mesah atmadı senağlama hep KK dostlarım attı mesaj sizler kutladınız.senağlama
Telefon numaramı değiştim kimseye vermedim ondan olabilir mi :roflol::roflol:

günaydın kızlar

teşekkür ederim kızlaropuyorumnanaktan
ne isteme işi anacım nişanım bile oldu kaydirigubbakcemile3
sen nereden girdin hem. ne kaçıosun hemen :mymeka:

diyorum ben dunkof bu yaa

çok teşekkür ederim fıstığım. darısı başına en güzeliyle
amin inşallah:Saruboceq:

kaydirigubbakcemile3
valla bu kadar yakın olduğumuzu tahmin etmiyordum
komşu çıktık Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…