Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

iki kere yazmısın cok belli beni özledigin naber dilom opuyorumnanaktan
gel bir öpem Şeniz

Allah kolaylık versin canımcım :1hug:
bende öylee evde calısıyom durmadan :roflol:

Nasıl gidiyo hazırlıklar.
YA bişey soracam senin düğün sivasta olacak demi.
Peki sen evden gelinlikle çıkıp ıSvasa kadar öyle mi gidecen.
Benimkide sivasata olacak ben nasıl gidecem diye merak ediyorum kaydirigubbakcemile3

Nasıl gidiyo hazırlıklar.
YA bişey soracam senin düğün sivasta olacak demi.
Peki sen evden gelinlikle çıkıp ıSvasa kadar öyle mi gidecen.
Benimkide sivasata olacak ben nasıl gidecem diye merak ediyorum kaydirigubbakcemile3

cnm iyi gidiyo hersey opuyorumnanaktan
cnm ben burdan gelinlikle cıkıp teyzesinin evine incem orda üstümü degişcem sivasa dogru yola cıkcaz öyle olcak :asigim: :nazar:
hadi ben kacar cnm iyi akşamlar a.s.

cnm iyi gidiyo hersey opuyorumnanaktan
cnm ben burdan gelinlikle cıkıp teyzesinin evine incem orda üstümü degişcem sivasa dogru yola cıkcaz öyle olcak :asigim: :nazar:
hadi ben kacar cnm iyi akşamlar a.s.

:gitme:
ANaldım canım.
İyi bak kendine
bende çıkıyorum.:eek:

kızlar nasılsınıza.s.
pazar günü boncuhh aradı beni kaydirigubbakcemile3 Temmuzun ilk haftası düğünü vardı biliyonuz. herşey çok güzelmiş çok şükür :nazar: hepinizi ayrı ayrı sordu ve çok çok slm söyledi :1hug: Taze gelinimiz hayatından memnun inşallah çooooook mutlu olur arkideşim:Saruboceq:

gadife tatlım davetiyene baktım çok zarif ve sade mutluluklar dilerim arkideşim a.s.

kızlar nasılsınıza.s.
pazar günü boncuhh aradı beni kaydirigubbakcemile3 Temmuzun ilk haftası düğünü vardı biliyonuz. herşey çok güzelmiş çok şükür :nazar: hepinizi ayrı ayrı sordu ve çok çok slm söyledi :1hug: Taze gelinimiz hayatından memnun inşallah çooooook mutlu olur arkideşim:Saruboceq:
:asigim: Maşallah maşallah :nazar: Bi daha konusursan benden de selam iletirmisin canem.:1hug:
bende geleyim mi aranıza alır mısınız :kedi:
bende bekarım artık :lepi:şakkıdı

Üfleyim mi apla :nazar:

günaydıınnnnnnnnnn milleeeeetttttt
opuyorumnanaktan zemuszemus opuyorumnanaktan zemuszemus opuyorumnanaktan

canıımm çok güzel davetiyenn allah tamamına erdirsiinn canımm Şeniz :nazar:

kızlar nasılsınıza.s.

aleykümselaammmm
ayyy maşalllaahhh taze gelinimizee
ömür boyu mutluluklar inşallah hiç bozulmazz :nazar:
darısı tüümm bekarlara inşallaahhh aminnnn

bende geleyim mi aranıza alır mısınız :kedi:
bende bekarım artık :lepi:şakkıdı

hoşgeldin canımmm opuyorumnanaktan
avatarına bakınca içim bir garip oluyorrr :bbo:

X