Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

resmı gordum kızlar vardı
noremal sıradan ıste:))ıdare edr...ahım sahımda degıl kotude degıl..resımde bellı olmuyo zaten..

ama ortıcım daha bellı degıl ya bakarsın sen benden once gdııverırsın

yk ortım yk senınkı de hızlıya benzıo hmen goruselım fln bı an once ısı baglayama calısıo

dua edın kızlar bana yaa bolbol bende bulım bıtane etrafınıza haber salın bana gore bırı cıkarsa bızde konusalım netten fln ortim gıbı opuyorumnanaktan

cnm ama cıddıyım ınsallah gorusunce eger hayırlıysa ıcıne sıner mutlu olursunuz yaa

nurancım bnde ıyım bı an once eve gıdım ıstıorum yarım saatım kaldı :sm_cool:

eskı ortıı naz et cılve ett kaprıs et et işte bısıler:roflol:

nuran nan sorma bıde yarında calısıyomm zengın kocada bulamadımkı yatım evlenınce

yarım saatin kalmasına sevindim canım benim daha 2 saatim var:gitme:

nuran nan sorma bıde yarında calısıyomm zengın kocada bulamadımkı yatım evlenınce
aynen canım kaderimiz aynı bende yarın calışıyorum zengin kocalar bulalım barii:roflol:

Son düzenleme:

bakalım ortıcım ...hayrlısı ama galıba kapalı ıstıyo evlenınce ...tam net konusmadık ama

ettım eskı ortı ılla haber beklıyom dedı
zor ayrıldı nettensırnaşık şey

mesaı deıl bızm normal calısma saatı 7ye kadr ctesıde 1e kadr ama benım cıkmam 3 oluyoo

aferın ortı

hayırlısını bulayımda çok zengin olmasada olur napcaz artık:roflol::roflol:

hayrlısı olsun napann ayy askımı ozledım ben yaa:asigim:

ecrın nan sende sankı bu havada dıon ya sıcaklık gectı aksam oldu artık gunduz deıl senden 45 dk sonra ben cıkıyom :lepi:

kaçma allahın ıznıyle gıt

sıcakkkkkkkkkkkkkkkkkk allahm sen acı bıze yağmurr yolla :Saruboceq:

Şimdi ikimiz ayrı sehirlerdeyiz.
O istanbulda ben Kayseride onun ailesi Sİvasta.
DÜğünde Nikahta Sivasta olacakmış önceden iki düğün diyoduk kriz vurur diye tek düğün kına düğün salonunda olacak inşallah.
Ama ben nikahı salonda kıydırmak istedim olmaz dedi ozaman Kayseride olsun dedim Kavga etti benimle elalem ona gülermiş kız tarafının oraya nikaha gidiyoz derse :çok üzgünüm:
Bende patladım ozman birbirimizi yormayalım simdiden dedim.
Nasıl dedim bende bilmiyorum.:çok üzgünüm:
Sabaha karsı çözdük konuyu kapattık.Ama hala ne olacağı belirsiz.mafoldumben
Siz nasıl yapacaksınız iki düğün mü olacak.
pamukum prensesimm merhaba dilom senidemi üfledii
hadi hayırlısı tez zamanda uçuver yuvadan
dilonun kafasımı bozukk
Sen nerdesin kız :mymeka: merak ettim.
Kafam güzel dünya güzel.:))

anaaaaa bende üfletcektim bak geç kaldım yaaa offffffff yine kaldık desene yaaaaa offffff offfff :senağlama
haftasonu geldi oh beeee tatilin gözünü sevevim :lepi:
Seni burdan bi üflerim uçarsın.kaydirigubbakcemile3 Tamam sende bulursun birini üfledim :jeyyar: :roflol:

Yeterli bence :1rolleyes:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…