Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

ıyım canım sen nasılsın nasıl gıdıyo

iyiyim tatlişimmmm:1hug:

şafak sayıyorum düğünüme takvimimde gördüğün gibiiikaydirigubbakcemile3

üşendimmm ruhuma tembellik işlemiş olsa gerekkaydirigubbakcemile kalkıpta kremimi sürmeye üşeniyorum çook ta uykuşum geldiiiimirmirmirmir

ayy az kalmıs canım ya...hadı hayırlısı olsun...
nasıl gıdıyo telaslımısın..
calısıyomusun canım sen daha erken ayol:))

ayy az kalmıs canım ya...hadı hayırlısı olsun...
nasıl gıdıyo telaslımısın..
calısıyomusun canım sen daha erken ayol:))

tatlım birde yemekten sonra 7.30 dan 9' a kadar uyudum akşammmkaydirigubbakcemile3
ayy ne bilemm ya bu sıralar çok tembelim bennnmirmirmirmir
ewet çalışıyorum tatlımmmgamyoncuiremsu

bıde uyumussun ya oda daha cok uyku yapıo sarhos gıbı yapıo ınsanı...aman uyusende napcan coluk cocuk yokken uyu:))))

ayy hadı ıyı haberlerle gel ha...bıse olmasın

Bişey olmadı kazasız atlattık ama tam çözülmüş sayılmaz.
O diretiyo ben diretiyom sonra kavga çıkıyo ilk defa böyle olduk be zor oluyomış :nazar:
Ya illa düğün olan yerde nikah sart mı benim yasadığım sehirde nikah yapmaya yanaşmıyo :nazar:

Bişey olmadı kazasız atlattık ama tam çözülmüş sayılmaz.
O diretiyo ben diretiyom sonra kavga çıkıyo ilk defa böyle olduk be zor oluyomış :nazar:
Ya illa düğün olan yerde nikah sart mı benim yasadığım sehirde nikah yapmaya yanaşmıyo :nazar:

aman canım ya orta yolu bulun...
aslında anlasmnıza bakar .cok uzak yerlerse yasadıgınız yerler ıkı taraftada olur...
sen kına gece yapmıcakmısın...o dugun gıbı olursa onlarda ıstedıgını yapsn

aman canım ya orta yolu bulun...
aslında anlasmnıza bakar .cok uzak yerlerse yasadıgınız yerler ıkı taraftada olur...
sen kına gece yapmıcakmısın...o dugun gıbı olursa onlarda ıstedıgını yapsn

Valla dedim ki umrumda bile değil dedim çünkü orta yolu bulmaya yanaşmıyo ya siyah ya beyaz hayatında gri yok :umursamaz:
Bende dedim ki kendi düğünüme misafir gibi gelir otururum ne kalkar oynarım ne de güler yüz gösteririm işine geliosa dedim.:eek:lmaz:
Tabi gerildi ortam sonra alttan almaya karar verdim.Sonuç olarak bunları şimdi konuşmama kararı aldık aileler ne derse ona tamam diyecekmişiz :umursamaz:

hadı hayırlı olsunkaydirigubbakcemile5

ama kasımla nısan arasında cok var nıye ya kasım ya nısan onu anlamadımCADIARZU
tam kıs olur dıyemıyerimseniben

kasımı o ıstedı 22 kaısm onun doğm gunu ben ıstemedım cok erken hazrlıkllar yetısmez dıe
10 nısan benım doğum gunum hem sopuk deıl hem sıcak deıl cok guzel bı mevsım olduğundan
zemuszemus

hayrlı cumalr

dıloom takma kafana yaa madem onun orda düğün olcak senın orda nıkah olsun nıe ınat edıyokı:mymeka: ahh erkekler ahh

X