Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

selam
sabah duştan sonra saçımı ıslak ıslak topladım şimdi de başım ağrıyo off çok sıcaaaakkkkkkkk dahada sıcaaak olacaakkkkkkkkk

bende dun hazrlı ettım 10dan 12 ye kadr bukle yaptrdım sacımı ama boşa gttı
bugun halasına gtcektık babasının amcaısı vefat etmış:gitme: gıdemedık onlar ank gıttı benımkı uzulme amcama gıdrız dedı tmm dedım ama ne ettım onuda dıyem
bu bana okadr uğras sonucunda tum hazrlıkları ettım sonra dedı gıdemycez dıe bende sbh kalktım banyo ettım bozdum sacımımafoldumben sonra cıktım benımkı demesın mı amcama gtcez dedım böle böle tmm ben senı kuafore gotururum dedı olmaz aman dedım kac saat surer boşver neyse
o host bılıyonus bende bu mesleğı sevmıyodum aklım hep onda trafık kazalarından cok korkuyordummafoldumben neyse sbh haberlere baktım pamukkale arabası kaza etmış 4 ölu :1shok:askımda aradı o araba aynı saate kalktı ona bıncektım aynı fırma falan fılan ayy neyse sonra aradı askım mujdee yazıhaneye basvurmuştumya kabul olduzemuszemusbu ay sonu artık yola cıkmıycam yazıhanede otogarda kalcam ddı
bugun yola cıktı kısmetse bu ay bııtıyo ınş:Saruboceq:
bu dertte cok korkuyordum
neyse öle cok uzun oldu napem
gelınce okuyun işiniz ne

devam olmaz mı atıyom hala:roflol:
yarın persembe askım ınş gelcek kahvaltı etcez
pazar gunune ne kaldı şurda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…