Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

dilom az önce nasıl agladım bir bilsen mafoldumben
babama hediyesini verdim babalar gününü kutladım elini öptüm sonada iyice bir agladık annemle :gitme:
babam sok oldu üzüldü diyo noldu hayırdır niye aglıyonuz senağlama
yarın babam olmucak sehir dısında ondan bugünden verdim gerci babam sivasa gidiyo sünnete :1closedeyes:

kızlar bişey sorucam buraya resim yükleyemiyorum resim boyutunu nasıl küçültebilirim bilen varsa yardımcı olabilirmi:uhm:

qadife hb cnm nasılsın heyecan devam ediyormu

heycan giderek yerini duygusallıga bırakıyo yaw gelin olmak zormuş :çok üzgünüm:
hem mutluyum seviniyom evleniyorum aşkıma kavusuyorum evim yuvam olcak opuyorumnanaktan
hemde üzülüyorum gurbet annem babam kardeşim yanımda olamıcak onlardan ayrılcam mafoldumben

dilom az önce nasıl agladım bir bilsen mafoldumben
babama hediyesini verdim babalar gününü kutladım elini öptüm sonada iyice bir agladık annemle :gitme:
babam sok oldu üzüldü diyo noldu hayırdır niye aglıyonuz senağlama
yarın babam olmucak sehir dısında ondan bugünden verdim gerci babam sivasa gidiyo sünnete :1closedeyes:
:teselli: canım benim yaaa :teselli:
Hem ağlarım hem giderim senin ki Şeniz
Üzülme eşinle mutlu olacaksın bu değişmez bişey evlenirsin ve ayrılırsın ailenden.
Hem kız çocuklar babalarına emanet olurmuş.
Şimdi babanın emanetine murat sahip çıkacak.
Senin bi ailen olacak bebeklerin olacak :emir_bebek::ecrin_bebek:
:nazar: :asigim: Üzme kendini görende çoooook uzağa gidiyo sanar.
Bide yurt dışına çıkan gelinleri düşün şükret haline özlediğin zaman yanına gideceğin annen baban var.Aradığında seslerini duyacaksın.:asigim: :teselli:
Üzülme kıyamam :teselli:

kızlar bişey sorucam buraya resim yükleyemiyorum resim boyutunu nasıl küçültebilirim bilen varsa yardımcı olabilirmi:uhm:

Hangi siteden yüklüyosun ki :uhm:

pcdeki resimleri yüklemeye çalışyorum resim boyutu büyük geliyo galiba buraya yüklenmiyo sadece başka yere yükleyebiliyorum

:teselli: canım benim yaaa :teselli:
Hem ağlarım hem giderim senin ki Şeniz
Üzülme eşinle mutlu olacaksın bu değişmez bişey evlenirsin ve ayrılırsın ailenden.
Hem kız çocuklar babalarına emanet olurmuş.
Şimdi babanın emanetine murat sahip çıkacak.
Senin bi ailen olacak bebeklerin olacak :emir_bebek::ecrin_bebek:
:nazar: :asigim: Üzme kendini görende çoooook uzağa gidiyo sanar.
Bide yurt dışına çıkan gelinleri düşün şükret haline özlediğin zaman yanına gideceğin annen baban var.Aradığında seslerini duyacaksın.:asigim: :teselli:
Üzülme kıyamam :teselli:

haklısın öyle valla cnm :1rolleyes:
mecbur kıss cocugu gelin olup gitmeye :asigim:
bunada cok şükür tabii kiiii yine sesini duycam özleyip gelcem annem babam var yerimseniben
ama oluyo işteee böyleeee benneyaptımki

haklısın öyle valla cnm :1rolleyes:
mecbur kıss cocugu gelin olup gitmeye :asigim:
bunada cok şükür tabii kiiii yine sesini duycam özleyip gelcem annem babam var yerimseniben
ama oluyo işteee böyleeee benneyaptımki

:mymeka: :eek:klava: kötükedihüso :tomato:
Sanki zorla veriyolar sunun kendini üzdüğüne bak :mymeka:
Tamam üzülmek yok üzülmek yok :mymeka:
Ağlamaaak yoooooook gülmek vaaaaaarrr :roflol:

heycan giderek yerini duygusallıga bırakıyo yaw gelin olmak zormuş :çok üzgünüm:
hem mutluyum seviniyom evleniyorum aşkıma kavusuyorum evim yuvam olcak opuyorumnanaktan
hemde üzülüyorum gurbet annem babam kardeşim yanımda olamıcak onlardan ayrılcam mafoldumben

üzül cnm ya tadını çıkar herşeyin

kural böyle annelerimizde evlenmiş yuvadan uçmuşlar

nereye gelin gidicen cnmopuyorumnanaktan

üzül cnm ya tadını çıkar herşeyin

kural böyle annelerimizde evlenmiş yuvadan uçmuşlar

nereye gelin gidicen cnmopuyorumnanaktan

cnm ben ankaradan sivasa gitcem :eek:
25 temmuz kına gecem :asigim: :nazar: ANKARADA
26 temmuz gelin olup cıkcam yola akşama aşkımın kınası opuyorumnanaktan SİVASTA
27 temmuz dügün salonum :kedi: SİVASTA

üzme kendini cnm seslerini duyabiliceksin istediğin zaman allah eşinle mutluluğunu bozmasın ömür boyua.s.:asigim:

X