Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

kıskanc cılakk :roflol: hadı ı gecelerr
senden önce nişanlanıom diye yapıosun di mi :dilcikar::roflol:

Noluyo nan :1ninca:
Eveleniyon mu yoksa benden önce mafoldumben
Hayırlı olsun kuşuuuumm.
Seviyorum seniiii opuyorumnanaktan

canım benim sen bitanesin ya bende seni seviyorum Şeniz
seni tanıdığım için çok şanslıyım yerimseniben
iyi ki 8 mart kadınlar gününde msj atıp kadınlar günümü kutlamışsın :roflol:

benimkinin aileside tanışmaya gelicekti önümüzdeki hafta sonu diye düşünmüşler ama kesinmi bilmiyorum ben o gün evde yokum ama işyerinle pikniğe gidiyorum bugünde söylemiş oldum başka bigün gelirler heralde

senden önce nişanlanıom diye yapıosun di mi :dilcikar::roflol:

canım benim sen bitanesin ya bende seni seviyorum Şeniz
seni tanıdığım için çok şanslıyım yerimseniben
iyi ki 8 mart kadınlar gününde msj atıp kadınlar günümü kutlamışsın :roflol:
:kedi: :asigim: Bak ilk adımı ben atmışım görüyomusun :1closedeyes: aferin bana.
Bu arada nickimi değiştirim isim annem çileğe teşekkürler buyrunnnnnnnnn
benimkinin aileside tanışmaya gelicekti önümüzdeki hafta sonu diye düşünmüşler ama kesinmi bilmiyorum ben o gün evde yokum ama işyerinle pikniğe gidiyorum bugünde söylemiş oldum başka bigün gelirler heralde

hadi hayırlısı olsun canım.:kedi: Şeniz

saol cnm ben tanıyorumda annemler yeni tanışıcaklar damat adayıyla ve annesiyle falan görümceyle eltiyi gördüler tanıştıran elti oluyo zaten

ben olsam pikniği iptal ederdim kaydirigubbakcemile3

:kedi: :asigim: Bak ilk adımı ben atmışım görüyomusun :1closedeyes: aferin bana.
Bu arada nickimi değiştirim isim annem çileğe teşekkürler buyrunnnnnnnnn

Şeniz

saol cnm ben tanıyorumda annemler yeni tanışıcaklar damat adayıyla ve annesiyle falan görümceyle eltiyi gördüler tanıştıran elti oluyo zaten

bende pikniği iptal ederdim :))
Annem gelsinler dese valla işi bile bırakıp evde bekelrim :))) kaydirigubbakcemile3

haberim olmadan söylemiş oldum o yüzden ogün gelmezler kardeşiyle iyi anlaşıyoruz msnde konuşurken söyledi yapıcak bişey yok pikniği anlatınca şu gün diye söylemedi demekki telde benimki

ya zaten tanışmak istedilerse bi şekilde olur su gün bugün değilde pikniği yap stres at sonrada göbek at :))

haberim olmadan söylemiş oldum o yüzden ogün gelmezler kardeşiyle iyi anlaşıyoruz msnde konuşurken söyledi yapıcak bişey yok pikniği anlatınca şu gün diye söylemedi demekki telde benimki

olur muhakkak bi adım atınca hepsi oluyo. hayırlısı olsun canım yerimseniben

ya zaten tanışmak istedilerse bi şekilde olur su gün bugün değilde pikniği yap stres at sonrada göbek at :))
sadece tanışamk için gelicekler kıs ne göbek atması istde oturuyoruz ama tekirdağa gelicekler zaten annemler yazlıkta kalıyo yazın bkaç ay ben iş nedeniyle hafta sonları gidiyorum yazlığa gelicekler yani:eek:

sadece tanışamk için gelicekler kıs ne göbek atması istde oturuyoruz ama tekirdağa gelicekler zaten annemler yazlıkta kalıyo yazın bkaç ay ben iş nedeniyle hafta sonları gidiyorum yazlığa gelicekler yani:eek:

vay anasını millet yazlığa gidiyo biz çalışşıyoz
çillleeeeeekk bu nası iş nan :nazar:

Offf oofff demek sende bizdensin :kedi:
Ben evlenince işi bırakacam
Kocam baksın bana kaydirigubbakcemile3

X