Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

nereus operasyona cıkıyordum prenses benım ortıydı benım kısmet acıldı belkı senınkıde acılır

güle güle ağız tadıyla kullan mannak üşenmemişte yaaaaaaaaaaaaa...
herkese slm bu arada...

sanane nan kıskan smıley delikafadulden

annem ıstedı dıe öle serdım nan bana kalsa asla ugrasmam bılıon tembelım cunku sırf anamın gönlu olsun dıe hergun aglıor zaten zemuszemus
bende göbek atıom ne varsa su kocaya gtmekte :roflol:

hayal h geldın nan sen boncuhun kokusunu aldında mı geldın:mymeka: hıc gelmezdın

boncuhh ben cok beğendım nan ceyıslerını pekı elektronık esya aldın mı beyaz esya mobılya aldın mı

hayal h geldın nan sen boncuhun kokusunu aldında mı geldın:mymeka: hıc gelmezdın

boncuhh ben cok beğendım nan ceyıslerını pekı elektronık esya aldın mı beyaz esya mobılya aldın mı

aldım cnm herseyım alında ama onları sermedım kırılcaklar beyaz esyaların hepsı bodrumda duruor evımın resımlerınıde ceker koyarım ok kaydirigubbakcemile5

oyy kuşummm opuyorumnanaktan Şeniz tamam atmıyorumm senin içinnn kendimi sana emanet ettimm

tamam bana emanetsınzemuszemusvereliniortak

ne operasyonu bacım meraklandımm CADIARZU

sevgılı bulma operasyonu-tatlicadiarzu-kaydirigubbakcemile

nereus operasyona cıkıyordum prenses benım ortıydı benım kısmet acıldı belkı senınkıde acılır

bız bocukle ortıydık operasyon yapıoduk..o buldu ben yanlız kaldım..bana senı onerdıler..bende senı sevdıgımı olabılcegını soledım..
ortı olduk demıdelikafadulden
ben zaten kıme el atsam kısmetı acılıyo hp evlenıyo:a015:

cılek gacısı bakmıonmu nan koyduklarıma yoksam sende hayalet gıbım kıskanıonmu :roflol:
saka nan bak hele bı sende durma öle uzakta

Son düzenleme:
ayy canım ortim beniimm yerim seni yaa :asigim: opuyorumnanaktan Şeniz inşallaahh ben sana uğurlu gelirimde seni everirimm inşallaaahhhhhh inşşaaallaahhhhhhhh

Bu topaç bayağı kalabalıkmışhihoyyyt
Banada yer açın hatunlar:CüvCüv:

EcRiN sanada selemün aleyküm şekerim

oyyyyyyyyyyyy boncuhhum allah o yastıklarda kocatsın seniiii emiiiii mannak heçmi üşenmedin nan:roflol: bunlar şimdi ne güzel duruyor sonra sıpıtıp atacak yer arıyon ben öle yaptım geri yolladım bi kızmını annme kardeşime verdim :roflol: şimdiki aklım 5 yıl önce olsaydı daha farklı olurdu alkisalkisalkis neyse tatlım allah mesut etsin hepsi çok güzeller

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…